InteriaTV - Piotr Cyrwus

Filmy - Piotr Cyrwus (13)

 • u Jaöka: Piotr Cyrwus

  Gościem Jaöka jest Piotr Cyrwus, aktor znany głównie dzięki roli Ryśka w serialu "Klan". Jakie ma plany zawodowe? Co przygotowuje, a czym zaskoczy widzów w najbliższym czasie? Zobaczcie! Program u Jaöka prowadzi dla Was Mikołaj „Jaök” Janusz Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII WE WTORKI O 19:00.
 • Aktorzy szczerze o kobietach

  Czy jest coś co denerwuje ich w kobietach i czym dla nich jest małżeństwo? Aktorzy szczerze odpowiadają na nasze pytania! WIĘCEJ MATERIAŁÓW Z TEJ SERII TYLKO W INTERIA.TV
 • Piotr Cyrwus: Zdarza mi się grać charytatywnie

  Piotr Cyrwus lubi angażować się w projekty początkujących filmowców lub niskobudżetowe produkcje. Aktor przyznaje, że kino traktuje jako uzupełnienie pracy w teatrze, która jest dla niego najważniejszym zajęciem. Jednym z filmów niezależnych, w którym zagrał Cyrwus, jest science-fiction „Dzień wstaje. Ja upadam” w reżyserii Michała Friedricha. Film nie został jeszcze ukończony. Fundusze na średniometrażowy „Dzień wstaje. Ja upadam” zostały zebrane za pośrednictwem serwisu crowdsourcingowego PolakPortafi.pl. W rolach głównych, poza Cyrwusem, występują Jan Peszek, Adrian Wajda i Anna Janik. Aktorzy zagrali w projekcie za darmo. – W zeszłym roku miałem dużo dziwnych charytatywnych filmów. Ale z tychże charytatywnych rzeczy zawsze wychodzą mi bardzo fajne role, dlatego kibicuję temu filmowi. Wszystko jest w zasadzie, jak to teraz w Polsce w filmach, niskobudżetowe. W filmie jest troszkę inaczej niż w teatrze. Tutaj zawsze wiem, że po próbie będę grał dany spektakl, a w filmie się nagram, napocę, a później nie wiem, jak to będzie zmontowane, do czego to zmierza. Dlatego zawsze mam pewną dozę rezerwy do filmu – mówi Piotr Cyrwus.
 • "Kiedy kota nie ma" - nowy spektakl z udziałem gwiazd

  „Kiedy kota nie ma” to brytyjska komedia, której autorami są Johnnie Mortimer i Brian Cooke. Sztuka, która odniosła sukces na całym świecie, jest satyrą na brytyjską klasę średnią, opowiadającą historię dwóch małżeństw z ponad dwudziestoletnim stażem. Kiedy Mildred i Ethel wyjeżdżają na wakacje do Francji, ich mężowie zapraszają do domu młode dziewczyny. Sytuacja wymyka się jednak panom spod kontroli. W rolę Mildred wciela się Katarzyna Skrzynecka. Oprócz niej na deskach Teatru Capitol będzie można zobaczyć m.in. Piotra Cyrwusa, Piotra Zelta i Anetę Zając.
 • Piotr Cyrwus: Czułem, że z tego może być coś fajnego

  Aktor Piotr Cyrwus opowiedział o kulisach powstawania kampanii społecznej na rzecz psów "Mafia dla psa".
 • Rysiek z Klanu wraca do gry

  Silniejszy, lepszy i... z wąsem! W takim wcieleniu go nie widzieliście!
 • Śmierć Ryśka: "Na zimno się tego nie zagra"

  Sceny związane ze śmiercią Rysia kosztowały mnie bardzo dużo, ale było to ciekawe doświadczenie aktorskie - mówi Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażynka z "Klanu".
 • Za co kochamy Ryśka i telenowele?

  Sympatyczny safanduła, wzbudzający emocje swoją wyrazistością - postać Ryśka z popularnej telenoweli "Klan" zyskała już miano kultowej. O fenomenie tej postaci i przyczynach niesłabnącej popularności telenowel mówi dr Tomasz Warczok, socjolog kultury.
 • "Nie wiem, ile lat ma Rysiek"

  Piotr Cyrwus, odtwórca kultowej już roli Ryśka z "Klanu", kończy dziś 50 lat! Taki jubileusz sprzyja refleksjom - nie tylko na temat aktorstwa...
 • Życzenia Piotra Cyrwusa

  Czego życzy sobie popularny aktor z okazji swoich 50. urodzin? Trafniejszych i pełniejszych wyborów życiowych oraz... mniejszej częstotliwości korzystania z PKP.