Piotr Cyrwus

Artykuły - Piotr Cyrwus (210)

 • Piotr Cyrwus: Małżeństwo to ciężka praca

  Piotr Cyrwus: Małżeństwo to ciężka praca

  Decyzja o ślubie to zawsze bardzo duże emocje - uważa Piotr Cyrwus . Jego zdaniem małżeństwo to ciężka praca z drugą osobą i odpowiedzialność, rozumie więc, że młodzi ludzie odwlekają ślub. Aktor jest jednak przekonany, że warto wspólnie dążyć do małżeńskiego szczęścia.
 • Piotr Cyrwus fanatykiem wędkarstwa

  Piotr Cyrwus fanatykiem wędkarstwa

  "Fanatyk" to film, który powstał na podstawie internetowego wpisu. W główną rolę obsesyjnego wędkarza wciela się Piotr Cyrwus. - Ten śmiech nabrzmiewa - mówi aktor. Twórcy filmu - premiera nieprzypadkowo w wigilię - opowiedzieli o jego drugim dnie.
 • "Emigranci" Cyrwusa w Teatrze TVP

  "Emigranci" Cyrwusa w Teatrze TVP

  Podczas realizacji tego spektaklu inspirowała mnie lektura książek księdza Józefa Tischnera. Skoncentrowałem się na pytaniu: "być czy mieć?" - powiedział reżyser przedstawienia "Emigranci", na podstawie dramatu Sławomira Mrożka, w Teatrze TVP Piotr Cyrwus. Spektakl można będzie obejrzeć 6 listopada.
 • "Zacisze": Zakrwawiony Piotr Cyrwus w etiudzie Bartosza M. Kowalskiego

  "Zacisze": Zakrwawiony Piotr Cyrwus w etiudzie Bartosza M. Kowalskiego

  Iwona Wszołkówna i Piotr Cyrwus to gwiazdy krótkometrażowego filmu Bartosza M. Kowalskiego "Zacisze", który twórca głośnego "Placu zabaw" nakręcił dla serwisu Showmax.
 • Piotr Cyrwus "Fanatykiem"

  Piotr Cyrwus "Fanatykiem"

  W ostatni weekend kwietnia ekipa filmu "Fanatyk" w reżyserii Michała Tylki wyruszy na zdjęcia do Szwecji. Ta krótka fabuła zdążyła obrosnąć legendą zanim w ogóle powstała, w dużej mierze dzięki paście "Mój stary jest fanatykiem wędkarstwa", czyli krótkiemu żartobliwemu tekstowi na temat wędkarzy, który stał się kanwą scenariusza. Autor pasty Malcom XD i reżyser Michał Tylka połączyli siły i wspólnie napisali scenariusz 30 minutowej fabuły, która będzie miała premierę jesienią 2017 roku.
 • Piotr Cyrwus: Polacy wspólnie wiele potrafią

  Piotr Cyrwus: Polacy wspólnie wiele potrafią

  Jako osoba wierząca nie chcę budować żadnych murów - mówi Piotr Cyrwus. Jego zdaniem nie powinno dzielić się społeczeństwa ze względu na wyznawaną religię. Uważa też, że Polacy potrafią się zjednoczyć, czego dowodem jest taki zryw narodowy jak Solidarność. Często ulegają jednak negatywnym wpływom.
 • Piotr Cyrwus: Polacy wierzą w seriale

  Piotr Cyrwus: Polacy wierzą w seriale

  Zdaniem Piotra Cyrwusa Polacy kochają seriale, ponieważ są spragnieni relacji międzyludzkich, zatraconych w ostatnich latach. Aktora martwi jednak fakt, że bliskości szukają w telewizyjnych produkcjach zamiast wśród rzeczywistych ludzi. Cyrwus uważa też, że seriale mogą zmieniać rzeczywistość i wpływać na opinie widzów.
 • Piotr Cyrwus: Popularniejszy już nie będę

  Piotr Cyrwus: Popularniejszy już nie będę

  Widzowie wciąż pytali Piotra Cyrwusa, kiedy znów pojawi się w serialu, więc kilka tygodni temu jego nowy bohater, Zdzisław Muszko, wprowadził się do kamienicy na Wspólnej. Od tego czasu najbliższy sąsiad, Roman Hoffer, nie może zmrużyć oka. A będzie jeszcze gorzej!
 • ​Piotr Cyrwus: Rysiek z "Klanu" lepiej się klika

  ​Piotr Cyrwus: Rysiek z "Klanu" lepiej się klika

  ​Piotr Cyrwus wciąż utożsamiany jest przez większość widzów z Ryszardem Lubiczem z serialu "Klan". Bywa też określany tak w artykułach prasowych, przyciąga to bowiem uwagę czytelników. Aktor ma jednak nadzieję, że wkrótce zacznie funkcjonować w świadomości Polaków pod własnym nazwiskiem.
 • Piotr Cyrwus: Ten sam gatunek, inna rola

  Piotr Cyrwus: Ten sam gatunek, inna rola

  Piotr Cyrwus zadomowił się na planie serialu "Na Wspólnej". Twierdzi, że jedyną trudnością w kreowaniu postaci Zdzisława bywa jej podobieństwo do Ryszarda Lubicza z serialu "Klan". Nową rolę aktor buduje na podstawie obserwacji ludzi i ich wzajemnych relacji. Chciałby bowiem, by Zdzisław Muszka stanowił odbicie części polskiego społeczeństwa.

Filmy - Piotr Cyrwus (21)

 • Piotr Cyrwus: Małżeństwo to ciężka praca

  Decyzja o ślubie to zawsze bardzo duże emocje - uważa Piotr Cyrwus . Jego zdaniem małżeństwo to ciężka praca z drugą osobą i odpowiedzialność, rozumie więc, że młodzi ludzie odwlekają ślub.
 • u Jaöka: Piotr Cyrwus

  Gościem Jaöka jest Piotr Cyrwus, aktor znany głównie dzięki roli Ryśka w serialu "Klan". Jakie ma plany zawodowe? Co przygotowuje, a czym zaskoczy widzów w najbliższym czasie? Zobaczcie! Program u Jaöka prowadzi dla Was Mikołaj „Jaök” Janusz Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII WE WTORKI O 19:00.
 • Piotr Cyrwus: Polacy wspólnie wiele potrafią

  Jako osoba wierząca nie chcę budować żadnych murów - mówi Piotr Cyrwus. Jego zdaniem nie powinno dzielić się społeczeństwa ze względu na wyznawaną religię.
 • Piotr Cyrwus: Polacy wierzą w seriale

  Zdaniem Piotra Cyrwusa Polacy kochają seriale, ponieważ są spragnieni relacji międzyludzkich, zatraconych w ostatnich latach. Aktora martwi jednak fakt, że bliskości szukają w telewizyjnych produkcjach zamiast wśród rzeczywistych ludzi.