Piotr Cyrwus

Artykuły - Piotr Cyrwus (118)

 • Piotr Cyrwus: Kobiety są coraz bardziej ambitne

  Piotr Cyrwus: Kobiety są coraz bardziej ambitne

  W nowym serialu TVN "Żywioły Saszy - Ogień" Piotr Cyrwus wcieli się w rolę komendanta policji, który nieprzychylnie patrzy na działania głównej bohaterki. Aktor tłumaczy, że poruszona w nim tematyka jest niezwykle aktualna, i cieszy się, że może być częścią opowieści. Zaznacza, że szczególnie interesujący jest wątek feministyczny, ukazany głównie dzięki historii tytułowej bohaterki. Uważa, że współczesne kobiety są podobne do Saszy - wyjątkowo silne i odważne.
 • Piotr Cyrwus: Paru naszych kolegów odeszło z powodu wirusa

  Piotr Cyrwus: Paru naszych kolegów odeszło z powodu wirusa

  "Na planie wszyscy jesteśmy bardzo czujni" - mówi Piotr Cyrwus. Aktor zaznacza, że pandemia bardzo zmieniła to, jak wygląda praca na planach filmowych i serialowych.
 • Piotr Cyrwus: Policjant jak z amerykańskich seriali

  Piotr Cyrwus: Policjant jak z amerykańskich seriali

  Piotra Cyrwusa można obecnie oglądać w "Żywiołach Saszy", gdzie wciela się w komendanta łódzkiej policji - Karola Albrychta ps. "Flaku". Taki przydomek nadali mu podwładni i nawiązuje on przede wszystkim do jego charakteru. Po wielu latach służby wybiera się on bowiem na emeryturę i chciałby w spokoju dotrwać do tego momentu bez żadnych afer i zawirowań. Niestety jego plany zostają pokrzyżowane. Zdaniem aktora serial ma intrygujący scenariusz, a siłą bohaterów jest ich niejednoznaczność.
 • Piotr Cyrwus dołączył do obsady serialu "Pierwsza miłość"

  Piotr Cyrwus dołączył do obsady serialu "Pierwsza miłość"

  Piotr Cyrwus dołączył do obsady serialu "Pierwsza miłość". Pierwszy odcinek z udziałem popularnego aktora zobaczymy 30 kwietnia.
 • Piotr Cyrwus opowiedział o swojej żonie

  Piotr Cyrwus opowiedział o swojej żonie

  Dla wielu Polaków żona Piotra Cyrwusa to Grażynka z "Klanu". I choć aktor kilka lat temu pożegnał się z rolą Ryśka, przekonanie to nadal ma się dobrze. Jednak w prywatnym życiu jego partnerką jest Maja Barełkowska. Jaka jest jego ukochana?
 • Piotr Cyrwus: Jestem zurbanizowanym góralem

  Piotr Cyrwus: Jestem zurbanizowanym góralem

  Popularność zyskał dzięki roli Ryśka w serialu "Klan". Ale Piotr Cyrwus nie daje się zaszufladkować i wciąż podejmuje nowe wyzwania aktorskie. Jego pochodzenie zdaje mu się w tym nie przeszkadzać. Aktor wychował się w niewielkiej miejscowości Waksmund na Podhalu i sam kiedyś powiedział o sobie, że jest "kościółkowy, ze wsi". A jaki jest dzisiaj?
 • Piotr Cyrwus: Jak nie zdradził serialowej partnerki?

  Piotr Cyrwus: Jak nie zdradził serialowej partnerki?

  Piotr Cyrwus był gościem Wojciecha Jagielskiego w emitowanym na antenie Superstacji programie "Tok Szoł". Aktor mówił m.in. o wysokim zaufaniu społecznym do aktorów i stosunkowo niskim do naukowców. Wspominał też czasy, kiedy grał w serialu "Klan".
 • ​Piotr Cyrwus w serialu "Żywioły Saszy - Ogień"

  ​Piotr Cyrwus w serialu "Żywioły Saszy - Ogień"

  Piotr Cyrwus, aktor znany z kultowej roli Ryśka z "Klanu", poinformował na Instagramie, że jest członkiem obsady nakręconego na podstawie prozy Katarzyny Bondy serialu "Żywioły Saszy - Ogień". Produkcja zadebiutuje na platformie Player.pl 17 listopada. Piotr Cyrwus wciela się w nim w postać komendanta łódzkiej policji.
 • Córka Piotra Cyrwusa opowiedziała o "dożywotniej chorobie"

  Córka Piotra Cyrwusa opowiedziała o "dożywotniej chorobie"

  Anna Maria Stachoń, córka aktora Piotra Cyrwusa, zamieściła w sieci obszerny wpis, w którym przyznała się do swojej choroby. "Moja walka trwa codziennie" - opisuje 31-latka.
 • Piotr Cyrwus: W sercu góral

  Piotr Cyrwus: W sercu góral

  Chłopak z Nowego Targu, który wymarzył sobie zawód aktora. Mówi, że zawsze ciekawił go świat. Teraz możemy go oglądać w serialu "Reporterzy. Z życia wzięte", gdzie gra niezbyt miłego biznesmena Leszka.

Filmy - Piotr Cyrwus (29)

 • Piotr Cyrwus: Kobiety są coraz bardziej ambitne

  W nowym serialu TVN "Żywioły Saszy - Ogień" Piotr Cyrwus wcieli się w rolę komendanta policji, który nieprzychylnie patrzy na działania głównej bohaterki. Aktor tłumaczy, że poruszona w nim tematyka jest niezwykle aktualna, i cieszy się, że może być częścią opowieści. Zaznacza, że szczególnie interesujący jest wątek feministyczny, ukazany głównie dzięki historii tytułowej bohaterki. Uważa, że współczesne kobiety są podobne do Saszy - wyjątkowo silne i odważne.
 • Piotr Cyrwus: Policjant przed emeryturą

 • Piotr Cyrwus w "Tok Szoł" o swojej żonie: Jest piękna, inteligentna i wciąż mnie fascynuje

  Piotr Cyrwus jest od ponad 35 lat w związku małżeńskim. Z wybranką serca łączy go pasja do podróżowania.- Najgorszy jest pierwszy tydzień - tak aktor wspomina o początku każdego wspólnego urlopu z żoną. W rozmowie z Wojciechem Jagielskim opowiada też o tych trudniejszych chwilach.Fragment programu "Tok Szoł", emitowanego na antenie Superstacji.
 • Piotr Cyrwus w "Tok Szoł" o współpracy z Kazimierzem Kutzem

  W rozmowie z Wojciechem Jagielskim, Piotr Cyrwus opowiada o początkach swojej kariery.Jako młody aktor został zauważony przez jednego z wybitnych polskich reżyserów. Mowa tu o Kazimierzu Kutzu. Wspomina również o trudnej scenie do zagrania, podczas której musiał wykonywać jednocześnie dwie czynności. Jedną z nich była modlitwa. O drugiej dowiecie się z materiału wideo.Fragment programu "Tok Szoł", emitowanego na antenie Superstacji.