Piotr Cyrwus

Artykuły - Piotr Cyrwus (110)

 • Córka Piotra Cyrwusa opowiedziała o "dożywotniej chorobie"

  Córka Piotra Cyrwusa opowiedziała o "dożywotniej chorobie"

  Anna Maria Stachoń, córka aktora Piotra Cyrwusa, zamieściła w sieci obszerny wpis, w którym przyznała się do swojej choroby. "Moja walka trwa codziennie" - opisuje 31-latka.
 • Piotr Cyrwus: W sercu góral

  Piotr Cyrwus: W sercu góral

  Chłopak z Nowego Targu, który wymarzył sobie zawód aktora. Mówi, że zawsze ciekawił go świat. Teraz możemy go oglądać w serialu "Reporterzy. Z życia wzięte", gdzie gra niezbyt miłego biznesmena Leszka.
 • Piotr Cyrwus o polskim antysemistyzmie

  Piotr Cyrwus o polskim antysemistyzmie

  Chociaż Polskę poza jej granicami uważa się za najbardziej antysemicki kraj na świecie, to zdaniem aktora Piotra Cyrwusa społeczeństwo jest coraz bardziej tolerancyjne. Według niego tego typu sądy nie zawsze idą w parze z rzetelną oceną sytuacji, czasami są jedynie wynikiem nieporozumień dotyczących przeszłości. Aby ich uniknąć, niezbędny jest dialog i odpowiednia edukacja.
 • Maja Berełkowska i Piotr Cyrwus: Najpierw była przyjaźń

  Maja Berełkowska i Piotr Cyrwus: Najpierw była przyjaźń

  To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Za to okazała się ona wielka, pozwalająca przetrwać duże kryzysy. Trzy lata temu, podczas niezwykłej wyprawy, kolejny raz przekonali się, że są dla siebie stworzeni. Maja Berełkowska debiutowała w 1988 roku w "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego. Razem z Piotrem Cyrwusem ("Klan", "Wyklęty", "Legiony") tworzą parę od ponad 30 lat.
 • Piotr Cyrwus w nowym serialu

  Piotr Cyrwus w nowym serialu

  Piotr Cyrwus, znany polskim widzom szczególnie jako Rysiek z serialu "Klan", ma pojawić się w nowej, dużej produkcji. Jak podają media, aktor dostał nie tylko jedną propozycję! Zobaczymy go także w nowym serialu! Jakim?
 • Piotr Cyrwus: Małżeństwo to ciężka praca

  Piotr Cyrwus: Małżeństwo to ciężka praca

  Decyzja o ślubie to zawsze bardzo duże emocje - uważa Piotr Cyrwus . Jego zdaniem małżeństwo to ciężka praca z drugą osobą i odpowiedzialność, rozumie więc, że młodzi ludzie odwlekają ślub. Aktor jest jednak przekonany, że warto wspólnie dążyć do małżeńskiego szczęścia.
 • Piotr Cyrwus fanatykiem wędkarstwa

  Piotr Cyrwus fanatykiem wędkarstwa

  "Fanatyk" to film, który powstał na podstawie internetowego wpisu. W główną rolę obsesyjnego wędkarza wciela się Piotr Cyrwus. - Ten śmiech nabrzmiewa - mówi aktor. Twórcy filmu - premiera nieprzypadkowo w wigilię - opowiedzieli o jego drugim dnie.
 • "Emigranci" Cyrwusa w Teatrze TVP

  "Emigranci" Cyrwusa w Teatrze TVP

  Podczas realizacji tego spektaklu inspirowała mnie lektura książek księdza Józefa Tischnera. Skoncentrowałem się na pytaniu: "być czy mieć?" - powiedział reżyser przedstawienia "Emigranci", na podstawie dramatu Sławomira Mrożka, w Teatrze TVP Piotr Cyrwus. Spektakl można będzie obejrzeć 6 listopada.
 • "Zacisze": Zakrwawiony Piotr Cyrwus w etiudzie Bartosza M. Kowalskiego

  "Zacisze": Zakrwawiony Piotr Cyrwus w etiudzie Bartosza M. Kowalskiego

  Iwona Wszołkówna i Piotr Cyrwus to gwiazdy krótkometrażowego filmu Bartosza M. Kowalskiego "Zacisze", który twórca głośnego "Placu zabaw" nakręcił dla serwisu Showmax.
 • Piotr Cyrwus "Fanatykiem"

  Piotr Cyrwus "Fanatykiem"

  W ostatni weekend kwietnia ekipa filmu "Fanatyk" w reżyserii Michała Tylki wyruszy na zdjęcia do Szwecji. Ta krótka fabuła zdążyła obrosnąć legendą zanim w ogóle powstała, w dużej mierze dzięki paście "Mój stary jest fanatykiem wędkarstwa", czyli krótkiemu żartobliwemu tekstowi na temat wędkarzy, który stał się kanwą scenariusza. Autor pasty Malcom XD i reżyser Michał Tylka połączyli siły i wspólnie napisali scenariusz 30 minutowej fabuły, która będzie miała premierę jesienią 2017 roku.

Filmy - Piotr Cyrwus (22)