Piotr Cyrwus

Artykuły - Piotr Cyrwus (115)

 • Piotr Cyrwus dołączył do obsady serialu "Pierwsza miłość"

  Piotr Cyrwus dołączył do obsady serialu "Pierwsza miłość"

  Piotr Cyrwus dołączył do obsady serialu "Pierwsza miłość". Pierwszy odcinek z udziałem popularnego aktora zobaczymy 30 kwietnia.
 • Piotr Cyrwus opowiedział o swojej żonie

  Piotr Cyrwus opowiedział o swojej żonie

  Dla wielu Polaków żona Piotra Cyrwusa to Grażynka z "Klanu". I choć aktor kilka lat temu pożegnał się z rolą Ryśka, przekonanie to nadal ma się dobrze. Jednak w prywatnym życiu jego partnerką jest Maja Barełkowska. Jaka jest jego ukochana?
 • Piotr Cyrwus: Jestem zurbanizowanym góralem

  Piotr Cyrwus: Jestem zurbanizowanym góralem

  Popularność zyskał dzięki roli Ryśka w serialu "Klan". Ale Piotr Cyrwus nie daje się zaszufladkować i wciąż podejmuje nowe wyzwania aktorskie. Jego pochodzenie zdaje mu się w tym nie przeszkadzać. Aktor wychował się w niewielkiej miejscowości Waksmund na Podhalu i sam kiedyś powiedział o sobie, że jest "kościółkowy, ze wsi". A jaki jest dzisiaj?
 • Piotr Cyrwus: Jak nie zdradził serialowej partnerki?

  Piotr Cyrwus: Jak nie zdradził serialowej partnerki?

  Piotr Cyrwus był gościem Wojciecha Jagielskiego w emitowanym na antenie Superstacji programie "Tok Szoł". Aktor mówił m.in. o wysokim zaufaniu społecznym do aktorów i stosunkowo niskim do naukowców. Wspominał też czasy, kiedy grał w serialu "Klan".
 • ​Piotr Cyrwus w serialu "Żywioły Saszy - Ogień"

  ​Piotr Cyrwus w serialu "Żywioły Saszy - Ogień"

  Piotr Cyrwus, aktor znany z kultowej roli Ryśka z "Klanu", poinformował na Instagramie, że jest członkiem obsady nakręconego na podstawie prozy Katarzyny Bondy serialu "Żywioły Saszy - Ogień". Produkcja zadebiutuje na platformie Player.pl 17 listopada. Piotr Cyrwus wciela się w nim w postać komendanta łódzkiej policji.
 • Córka Piotra Cyrwusa opowiedziała o "dożywotniej chorobie"

  Córka Piotra Cyrwusa opowiedziała o "dożywotniej chorobie"

  Anna Maria Stachoń, córka aktora Piotra Cyrwusa, zamieściła w sieci obszerny wpis, w którym przyznała się do swojej choroby. "Moja walka trwa codziennie" - opisuje 31-latka.
 • Piotr Cyrwus: W sercu góral

  Piotr Cyrwus: W sercu góral

  Chłopak z Nowego Targu, który wymarzył sobie zawód aktora. Mówi, że zawsze ciekawił go świat. Teraz możemy go oglądać w serialu "Reporterzy. Z życia wzięte", gdzie gra niezbyt miłego biznesmena Leszka.
 • Piotr Cyrwus o polskim antysemistyzmie

  Piotr Cyrwus o polskim antysemistyzmie

  Chociaż Polskę poza jej granicami uważa się za najbardziej antysemicki kraj na świecie, to zdaniem aktora Piotra Cyrwusa społeczeństwo jest coraz bardziej tolerancyjne. Według niego tego typu sądy nie zawsze idą w parze z rzetelną oceną sytuacji, czasami są jedynie wynikiem nieporozumień dotyczących przeszłości. Aby ich uniknąć, niezbędny jest dialog i odpowiednia edukacja.
 • Maja Berełkowska i Piotr Cyrwus: Najpierw była przyjaźń

  Maja Berełkowska i Piotr Cyrwus: Najpierw była przyjaźń

  To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Za to okazała się ona wielka, pozwalająca przetrwać duże kryzysy. Trzy lata temu, podczas niezwykłej wyprawy, kolejny raz przekonali się, że są dla siebie stworzeni. Maja Berełkowska debiutowała w 1988 roku w "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego. Razem z Piotrem Cyrwusem ("Klan", "Wyklęty", "Legiony") tworzą parę od ponad 30 lat.
 • Piotr Cyrwus w nowym serialu

  Piotr Cyrwus w nowym serialu

  Piotr Cyrwus, znany polskim widzom szczególnie jako Rysiek z serialu "Klan", ma pojawić się w nowej, dużej produkcji. Jak podają media, aktor dostał nie tylko jedną propozycję! Zobaczymy go także w nowym serialu! Jakim?

Filmy - Piotr Cyrwus (27)

 • Piotr Cyrwus w "Tok Szoł" o swojej żonie: Jest piękna, inteligentna i wciąż mnie fascynuje

  Piotr Cyrwus jest od ponad 35 lat w związku małżeńskim. Z wybranką serca łączy go pasja do podróżowania.- Najgorszy jest pierwszy tydzień - tak aktor wspomina o początku każdego wspólnego urlopu z żoną. W rozmowie z Wojciechem Jagielskim opowiada też o tych trudniejszych chwilach.Fragment programu "Tok Szoł", emitowanego na antenie Superstacji.
 • Piotr Cyrwus w "Tok Szoł" o współpracy z Kazimierzem Kutzem

  W rozmowie z Wojciechem Jagielskim, Piotr Cyrwus opowiada o początkach swojej kariery.Jako młody aktor został zauważony przez jednego z wybitnych polskich reżyserów. Mowa tu o Kazimierzu Kutzu. Wspomina również o trudnej scenie do zagrania, podczas której musiał wykonywać jednocześnie dwie czynności. Jedną z nich była modlitwa. O drugiej dowiecie się z materiału wideo.Fragment programu "Tok Szoł", emitowanego na antenie Superstacji.
 • Piotr Cyrwus w "Tok Szoł" o współpracy z Kazimierzem Kutzem

  W rozmowie z Wojciechem Jagielskim, Piotr Cyrwus opowiada o początkach swojej kariery.Jako młody aktor został zauważony przez jednego z wybitnych polskich reżyserów. Mowa tu o Kazimierzu Kutzu. Wspomina również o trudnej scenie do zagrania, podczas której musiał wykonywać jednocześnie dwie czynności. Jedną z nich była modlitwa. O drugiej dowiecie się z materiału wideo.Fragment programu "Tok Szoł", emitowanego na antenie Superstacji.
 • Piotr Cyrwus w "Tok Szoł": My aktorzy powinniśmy mówić to, co naukowcy

  W rozmowie z Wojciechem Jagielskim, Piotr Cyrwus mówi o wysokim zaufaniu społecznym do aktorów i stosunkowo niskim do naukowców.Wspomina też czasy, kiedy grał w serialu "Klan". Przy okazji opowiada ciekawą historię, związaną z kobietą, która nakłaniała go do zdrady... żony w serialu!Jak aktor odpowiedział na tę propozycję? Zobaczcie fragment programu "Tok Szoł", emitowanego na antenie Superstacji.