Piotr Adamczyk

Artykuły - Piotr Adamczyk (421)

Zdjęcia - Piotr Adamczyk (114)

Filmy - Piotr Adamczyk (30)

 • Piotr Adamczyk na Osiedlu Bogów

  W filmie „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów” Piotr Adamczyk użyczy swego głosu postaci Miniminusa, rzymskiego mozaikarza, który otrzymał od Cezara niecodzienny prezent – mieszkanie na Osiedlu Bogów. Film trafi na polskie ekrany 27 lutego. To pierwsza ekranizacja słynnego komiksu, zrealizowana w 3D przez twórców animacji takich, jak „Wall-E“ i „Odlot“.
 • Telekamery 2013 rozdane

  Piotr Adamczyk, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ziemiec, Przemysław Babiarz, Agnieszka Cegielska, TVN24, AXN i serial "Czas honoru" to niektórzy laureaci Telekamer „Tele Tygodnia” 2013. Złote Telekamery odebrali: TVN24, Piotr Adamczyk, Disney Channel oraz program „Jaka to melodia?”.
 • Adamczyk o żołnierzach z Westerplatte: Bohaterowie tacy jak my

  Przywykliśmy myśleć o bohaterach jak o ludziach ze spiżu - mówi Piotr Adamczyk, który gra w dramacie wojennym "Tajemnica Westerplatte". - Tymczasem oni byli bohaterami dlatego, że byli ludźmi takimi jak my; ze swoimi strachami i fobiami. Mieli jednak wpojoną miłość do ojczyzny i rycerski etos.
 • Piotr Adamczyk: Jestem weteranem kalendarzy

  Piotr Adamczyk bierze udział w wielu akcjach charytatywnych. Jego zdjęcia pojawią się w kilku kalendarzach na rok 2013. Aktor opowiada o szczytnych celach przyświecających tego rodzaju inicjatywom.