pigułka gwałtu

Artykuły - Pigułka gwałtu (9)

 • Pogromca pigułek gwałtu i narkotyków w napojach

  Pogromca pigułek gwałtu i narkotyków w napojach

  Narkotyki w napojach pojawiają się na świecie zaskakująco często. Ponieważ często są one bezsmakowe i bezzapachowe, trudno je wykryć bez specjalistycznych testów. Już wkrótce może się to zmienić.
 • Koniec z tabletkami gwałtu

  Koniec z tabletkami gwałtu

  Wartość praktyczna niektórych odkryć jest zauważalnie wyższa od pozostałych. Do tej grupy można zaliczyć osiągnięcie firmy The DrinkSavvy, która opracowała sposób pozwalający na bieżąco sprawdzać czy konsumowany drink jest wolny od narkotyków.
 • Gwałty z pigułką w tle

  Gwałty z pigułką w tle

  Trudno ustalić liczbę przestępstw popełnianych w Polsce przy użyciu środków usypiających. Poszkodowani rzadko bowiem zgłaszają się na policję.
 • Policja: Podczas wakacji uważajmy na pigułkę gwałtu

  Policja: Podczas wakacji uważajmy na pigułkę gwałtu

  Policjanci apelują, by podczas wakacyjnych wypadów do klubów lub na dyskoteki nie zapominać o podstawowych zasadach ostrożności. Dobra zabawa może skończyć się fatalnymi konsekwencjami, jeśli zostanie podana pigułka gwałtu.
 • Bestia z Tokio

  Bestia z Tokio

  Brytyjka Lucie Blackman jechała do Japonii, by zobaczyć kawałek świata - tak przynajmniej powiedziała swoim rodzicom. W rzeczywistości liczyła na dobrze płatną pracę w otoczeniu bogatych mężczyzn. Wszystko szło zgodnie z planem póki nie poznała potwornego Japończyka.
 • Dramat 14-latki. Zgwałciło ją czterech kolegów?

  Dramat 14-latki. Zgwałciło ją czterech kolegów?

  Urodzinowa impreza zorganizowana w Oławie (woj. dolnośląskie) zakończyła się dramatem młodej dziewczyny. 14-latka została seksualnie wykorzystana przez czterech kolegów. Podejrzani w sprawie siedemnastolatkowie trafili już do aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi im od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.
 • Policja ostrzega przed pigułką gwałtu

  Policja ostrzega przed pigułką gwałtu

  Najczęściej jest bezbarwna i bezwonna, powoduje kilkunastogodzinną utratę pamięci - pigułka gwałtu może zmienić dobrą zabawę w klubie czy dyskotece w piekło - ostrzegają policjanci i apelują, szczególnie do kobiet, o ostrożność.
 • Pilnuj swojego drinka

  Pilnuj swojego drinka

  Czy jesteś pewna, że wiesz, co się dzieje teraz z twoim drinkiem? - nalepki z takim pytaniem pojawiły się w katowickich klubach.
 • Pigułka gwałtu z Polski zalewa Europę Zachodnią

  Pigułka gwałtu z Polski zalewa Europę Zachodnią

  Polska stanowi główny punkt przerzutowy z Azji do Europy Zachodniej substancji zwanych potocznie pigułkami gwałtu - informuje dziennika "Polska".