pielęgniarki

Synonimy:
pielegniarki, pielęganiarki pielęgniar pielęgniarka
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Pielęgniarki (427)

Filmy - Pielęgniarki (18)

 • Tak bawią się pielęgniarki. Spodoba ci się

  Jak urozmaicić sobie dzień w pracy, a przy okazji trochę się poruszać? Zobaczcie, na jaki pomysł wpadły pewne pielęgniarki. Wystarczyła piłka i odrobina koordynacji.
 • Pielęgniarka zaśpiewała przez interkom. Jak jej poszło?

  Kaitlin Egan, 24-letnia pielęgniarka z Farmingdale wśród kolegów i koleżanek z pracy znana jest z zamiłowania do śpiewu. Żartują nawet, że piąta po południu to dla Kaitlin czas nie na herbatę, a na karaoke. Dziewczyna postanowiła, że tym razem zaśpiewa dla szerszej publiczności. Korzystając z okazji złapała za słuchawkę szpitalnego interkomu i wykonała utwór "Stand by me" dla wszystkich pacjentów. Jak mówili, podniosło ich to na duchu w ciężkich dniach izolacji.
 • Rodzina wita pielęgniarkę kaskadą kolorowych balonów

  Parę dni temu internet podbił film, na którym rodzina pielęgniarki zgotowała jej gorące powitanie po całym dniu pracy. Kobieta na co dzień pracuje w szpitalu. Szczególnie dziś, przez zagrożenie koronawirusem, jest to wymagająca i ryzykowna praca. Dziś wracamy do tego samego mieszkania, gdzie rodzina już nie piosenką, ale kolorowymi balonami wita mamę.
 • Rodzina pielęgniarki wykonuje jej utwór niespodziankę

  Czy nie robi się nam miło, gdy po skończonej pracy wracamy do domu i spotykamy najbliższych? Co więcej, gdy najbliżsi szykują nam ciepłe i pełne wdzięczności powitanie. Taka sytuacja miała niedawno miejsce w Walii, gdzie na pewną pielęgniarkę czekała w domu niespodzianka. Jej synowie, mąż i córka zaśpiewali utwór "The best" Tiny Turner. Chcieli w ten sposób okazać wdzięczność i podziw za trud i poświęcenie w codziennej walce i pracy w szpitalu. Udało im się podnieść mamę na duchu w tych trudnych, przesiąkniętych koronawirusem czasach.