piękno

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Piękno (Film (2011)[Beauty] Reż.Oliver Hermanus) ,

Artykuły - Piękno (203)

Filmy - Piękno (77)

 • Krem nagietkowy - jak go zrobić w domu?

  Krem nagietkowy do rąk to jeden z najpopularniejszych i najprostszych sposobów na regenerację skóry dłoni, która bezustannie narażona jest na mnóstwo szkodzących jej czynników. Pomaga zlikwidować podrażnienia, odżywia skórę i regeneruje ją, a przede wszystkim pozostawia przyjemne poczucie nawilżenia. Krem nagietkowy można zrobić samodzielnie w domu! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Jak zrobić domowy olejek magnezowy?

  Olejek magnezowy to jeden z najbardziej nowoczesnych sposobów dostarczania organizmowi magnezu, którego wiecznie mamy jakby za mało. Wypłukiwany przez kolejne kawy i ciągły stres, potrzebuje być bezustannie uzupełniany. Właśnie dlatego warto przygotowywać domowy olejek magnezowy - nakładany na skórę, dostarcza bezpośrednio do komórek cenny magnez. Zobaczcie, jak go zrobić w domu!
 • Przepis na domowy żel z ogórka i aloesu

  Ogórek i aloes to idealne połączenie, jeśli chodzi o skład kosmetyków. Znakomicie odżywiają, oczyszczają i odświeżają naszą skórę, wspomagają regenerację i odpowiednio nawadniają wierzchnie warstwy skóry. Doskonale sprawdza się zwłaszcza przy skórze normalnej. W parę chwil możecie zrobić samodzielnie domowy żel z ogórka i aloesu, który od lat jest doskonałym sposobem na zatrzymanie zdrowego wyglądu skóry!
 • Domowa maść antybakteryjna

  Drobne zmiany, pojawiające się na naszej skórze, powodowane przez wszechobecne bakterie, mogą być uciążliwe i mało estetyczne. By się ich pozbyć, warto stosować domową maść antybakteryjną, która pomoże zapobiec negatywnym skutkom działań bakterii. Zobaczcie, jak zrobić domową maść antybakteryjną - wystarczy parę chwil!