piękno

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Piękno (Film (2011)[Beauty] Reż.Oliver Hermanus) ,

Artykuły - Piękno (201)

Filmy - Piękno (115)

 • Domowe maseczki z węgla aktywnego - jak je zrobić?

  Kosmetyki z węglem aktywnym to hit ostatnich lat! Oczyszczające, ujędrniające i nawilżające właściwości węgla podbiły gusta kobiet (i nie tylko!) - i dziś już trudno wyobrazić sobie dogłębne usuwanie zanieczyszczeń z twarzy bez węgla. Czarne maseczki - któż ich nie zna! Możecie zrobić je samodzielnie w domu - będą równie skuteczne, a same zyskacie pewność, że składają się wyłącznie z naturalnych składników.
 • Domowe sposoby na porost brwi i rzęs

  Gęste, długie brwi i rzęsy niemal zawsze były uważane za piękne - dodają nam zalotności, sprawiają, że wydajemy się młodsze i jeszcze piękniejsze! Niestety, nie wszystkie z nas natura obdarzyła długimi, zagęszczonymi brwiami i rzęsami - stąd wiele z nas próbuje ratować się doczepianymi. Są jednak domowe sposoby, by brwi i rzęsy jeszcze szybciej rosły, a przez to wydawały się gęstsze!
 • Zakręcanie włosów na papiloty i wałki - jak to robić?

  Marzysz o pięknych, gęstych i mocnych lokach? Rozwiązaniem są oczywiście... papiloty i wałki! W zależności od potrzeb, możecie zrobić samodzielnie w domu drobne lub szerokie loczki - właśnie takie, o jakich marzycie! To też rozwiązania bezpieczniejsze niż lokówka, która pod wpływem ciepła kręci nasze włosy, jednocześnie je bezpowrotnie niszcząc! Jak zakręcać włosy na papiloty i wałki? Zobaczcie nasz poradnik!
 • Układanie włosów na szczotkę - krok po kroku

  Układanie włosów na szczotkę to jeden z najprostszych i najszybszych domowych sposobów na ułożenie interesującej nas fryzury, jednocześnie dosyć bezpieczny dla kondycji naszych włosów, tani i możliwy do zrobienia w każdej chwili! Jak układać włosy na szczotkę? Jeśli nie wiecie, jak to zrobić dobrze - zobaczcie nasz poradnik - wystarczy parę chwil!