pięcioraczki

Artykuły - Pięcioraczki (3)

 • Czechy: Narodziny pięcioraczków

  Czechy: Narodziny pięcioraczków

  W niedzielę w praskim Instytucie Opieki nad Matką i Dzieckiem przyszły na świat pierwsze pięcioraczki w historii Republiki Czeskiej. Czterech chłopców i dziewczynkę umieszczono w inkubatorach na Oddziale Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka.
 • USA: W Utah urodziły się pięcioraczki

  USA: W Utah urodziły się pięcioraczki

  Amerykańskiemu małżeństwu z Utah urodziły się pięcioraczki. Jak podała we wtorek służba zdrowia w Salt Lake City, dzieci są zdrowe, a rodziców czeka wiele pracy przy zmianie pieluch.
 • Krakowskie pięcioraczki opuszczają szpital

  Krakowskie pięcioraczki opuszczają szpital

  Trzy z pięciu dziewczynek, które jako wcześniaki urodziły się w Krakowie wychodzą do domu. Lekarze wypisali Oliwię, Natalię i Karolinę. Ich waga przekroczyła 2200 gramów. Dwie pozostałe siostry opuszczą szpital za dwa tygodnie.
 • Rosną pięcioraczki, rośnie ich apetyt

  Rosną pięcioraczki, rośnie ich apetyt

  Pięcioraczki z Kielc pozostaną jeszcze w krakowskim szpitalu przez dwa, może trzy miesiące. Pięć dziewczynek urodziło się 5 kwietnia. Ważyły od 600 do 800 gramów. Ich stan z tygodnia na tydzień się poprawia.
 • Stan zdrowia pięcioraczków ciężki, ale stabilny

  Stan zdrowia pięcioraczków ciężki, ale stabilny

  Jak poinformował dziś szef Kliniki Neonatologii Szpitala Uniwersyteckiego UJ prof. Ryszard Lauterbach stan pięciu dziewczynek, które w sobotę urodziły się w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, jest dość ciężki, ale stabilny.
 • W Krakowie urodziły się pięcioraczki

  Julia, Maja, Róża, Jagoda i Oliwia - takie imiona dostaną siostry-pięcioraczki, które przyszły na świat w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.
 • Rosyjskie pięcioraczki w Anglii mają się nieźle

  Urodzone w brytyjskim szpitalu pięcioraczki płci żeńskiej matki Rosjanki mają się nieźle - podała w czwartek korporacja BBC, powołując się na lekarzy.

Filmy - Pięcioraczki (1)

 • Pięcioraczki

  Biznes TV: Pierwsza na świat przyszła Emilka... potem były Kamila, Maja, Karol i Wiktoria. Pięcioraczki przyszły na świat w lutym. Ale walka o ich życie trwałą i trwać będzie jeszcze długo.