piasecki

Artykuły - Piasecki (675)

 • Tusk na czołgu, Kaczyński na słitfoci

  Chyba w żadnej z dotychczasowych kampanii ich główni uczestnicy nie budowali wizerunków tak odległych od rzeczywistości. Donald Tusk pozuje na eurotwardziela przejętego armią i energetyką. Jarosław Kaczyński łagodnieje i na widok człowieka ze smartfonem zaczyna pozować do zdjęć typu selfie. A w tle: Leszek Miller rywalizuje z Palikotem na antyklerykalizm, Jarosław Gowin zostaje Korwinem, a Korwin odlatuje w zaświaty...
 • Błogie partyjne dolce vita

  Raporty na temat partyjnych wydatków z lekka szokują. Miliony złotych wydawane na PR-owskie mamienie wyborców, armie pracowników zatrudnianych nie wiadomo gdzie i po co i długie listy płac, na których roi się od "niezależnych" dziennikarzy, publicystów i komentatorów.... I wszystko to z naszych pieniędzy, bo partie wciąż nie palą się do solidnego zbierania składek od swoich aktywistów.
 • Olejnik kontra Piasecki. Stacje powalczą o polityczny poranek

  Olejnik kontra Piasecki. Stacje powalczą o polityczny poranek

  Po zmianach w nowej ramówce Radia ZET, godzina nadawania rozmów Moniki Olejnik pokrywa się z prowadzonym w stacji RMF FM przez Konrada Piaseckiego "Kontrwywiadem". - To ciekawe przedsięwzięcie - komentuje Piasecki.
 • Rogalski: Mamy wątpliwości, jak zginął Przemysław Gosiewski

  Rogalski: Mamy wątpliwości, jak zginął Przemysław Gosiewski

  Mamy wątpliwości co do przyczyny śmierci Przemysława Gosiewskiego. Tak jak w przypadku innych ofiar katastrofy 10 kwietnia nie dysponujemy zdjęciami z sekcji zwłok. Z tego powodu, być może, należałoby doprowadzić do ekshumacji wszystkich 96 ofiar katastrofy smoleńskiej - mówi w "Kontrwywiadzie RMF FM" mecenas Rafał Rogalski, pełnomocnik kilku rodzin ofiar.
 • Cichocki: Nie ma sygnałów o zagrożeniu

  Cichocki: Nie ma sygnałów o zagrożeniu

  Zawsze takie wydarzenie jak dzisiejszy pogrzeb Marka Rosiaka stwarza podwyższone zagrożenie, ale nie znam jednoznacznych sygnałów, który by wskazywały, że jakieś ugrupowania coś przygotowują, natomiast wszelkie środki bezpieczeństwa, niezależnie od tego, muszą być powzięte - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM sekretarz Kolegium ds. Służb Specjalnych, Jacek Cichocki.
 • Myślenie orientacją seksualną

  Inaczej niż Konrad Piasecki, nie mam wątpliwości, że pani minister Radziszewska miała rację mówiąc "Gościowi Niedzielnemu", że katolicka szkoła może nie zatrudnić nauczyciela jawnie głoszącego swój homoseksualizm. Dla Piaseckiego w takiej sytuacji "nic nie jest jasne", dla mnie - owszem - sprawa jest dość prosta.
 • 25 lat od tęczowej koszulki Lecha Piaseckiego

  Dwadzieścia pięć lat temu, 31 sierpnia 1985 r. Lech Piasecki, jako trzeci w historii polskiego kolarstwa, zdobył tęczową koszulkę szosowego mistrza świata.
 • Szmyd jedynym polskim kolarzem w Tour de France

  Szmyd jedynym polskim kolarzem w Tour de France

  Sylwester Szmyd to jedyny polski kolarz, który stanie w sobotę w Rotterdamie na starcie tegorocznego Tour de France. Będzie to jego drugi występ w tym wyścigu. Debiutował w 2008 roku - zajął 26. miejsce.
 • Dwaj panowie K. w cudzych piórkach

  Obserwujemy fascynującą kampanię, w której dwaj główni kandydaci stroją się w cudze piórka - komentuje dla INTERIA.PL Konrad Piasecki.
 • Schetyna: Polacy nie marzą o POPiS-ie

  Schetyna: Polacy nie marzą o POPiS-ie

  Nie uważam, żeby Polacy marzyli o POPiS-ie. Polacy marzą o przyzwoitej polityce, o polityce nieagresywnej, nieobecnej w ich domach, zajmującej się swoimi sprawami, rozwiązującej ich problemy - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Grzegorz Schetyna.