mobtech - piana

Artykuły - Piana (9)

 • Google wypuści pięć Nexusów jednocześnie?

  Google wypuści pięć Nexusów jednocześnie?

  Urządzenia wyposażone w czystego Androida cieszą się dużą popularnością, a Google co roku wypuszcza nowy model. Teraz pojawiły się informacje, że gigant z Mountain View planuje wprowadzenie na rynek aż pięciu Nexusów jednocześnie.
 • Pięć najlepszych smartfonów na świecie

  Pięć najlepszych smartfonów na świecie

  Galaxy S II, iPhone 4S, Nexus, Lumia 800 a może HTC One X - któremu należy się miano najlepszego na rynku? W niniejszym zestawieniu zaprezentujemy naszą Wielką Piątkę.
 • Pięć największych komórkowych niewypałów

  Pięć największych komórkowych niewypałów

  Oto lista pięciu telefonów, o których nie mieliśmy prawa usłyszeć, ponieważ były za drogie dla "zwykłego" użytkownika, bezużyteczne lub zbyt oryginalne (delikatnie mówiąc).
 • 10 mln kart SIM w pięć lat

  10 mln kart SIM w pięć lat

  Polkomtel, operator komórkowych sieci Plus oraz Sami Swoi, szacuje, że w ciągu pięciu najbliższych lat liczba aktywnych kart SIM w Polsce wzrośnie o 10 milionów. Coraz powszechniejsze w naszych telefonach komórkowych będą także reklamy.
 • Pięć gier w nowym LG

  Pięć gier w nowym LG

  Koreański koncern LG zaprezentował telefon komórkowy, oznaczony symbolem LC3200, który został przeznaczony na rynek azjatycki.
 • Plus pięć gier

  Sieć Plus GSM rozszerzyła ofertę usług rozrywkowych o zestaw pięciu nowych gier SMS. Zostały one przygotowane przede wszystkim z myślą o młodych użytkownikach.
 • Tajwan: Pięć koncesji UMTS

  Tajwańskie ministerstwo transportu i komunikacji poinformowało, że rząd tego kraju zatwierdził przetarg na pięć licencji na 3G. Zgłoszenia od operatorów przyjmowane będą od lipca do października.
 • UMTS: W Szwajcarii zostało pięciu

  Szwajcarski rynek telekomunikacyjny ogarnęła gorączka związana z rozpoczynającą się w tym kraju akcją licencji na siec telefonii UMTS. Po "nadmuchanych" aukcjach w Niemczech i Wielkiej Brytanii, i po klapie takich aukcji w Holandii, Austrii i we Włoszech - przebieg aukcji szwajcarskiej jest jedną wielką niewiadomą.
 • Szyszko: Pięć koncesji na polski UMTS

  Ministerstwo Łączności wyda pięć koncesji na UMTS po 650 mln euro każda - poinformował dziś na konferencji minister łączności Tomasz Szyszko.