Phillip Noyce

Synonimy:
Noyce Phillip,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Phillip Noyce (12)

 • Klasyka australijskiego kina w TVP Kultura

  Klasyka australijskiego kina w TVP Kultura

  Od 4 kwietnia czwartkowe wieczory w TVP Kultura upłyną pod znakiem najważniejszych dzieł filmowych, które zdefiniowały wizerunek Australii. Wśród nich m.in. obraz nominowanego do 6. Oscarów reżysera, producenta i scenarzysty Petera Weira.
 • Phillip Noyce z nagrodą za całokształt twórczości na Camerimage

  Phillip Noyce z nagrodą za całokształt twórczości na Camerimage

  Australijski filmowiec Phillip Noyce będzie tegorocznym laureatem Nagrody Camerimage za Całokształt Twórczości dla Reżysera. Artysta przyjedzie do Bydgoszczy, by osobiście odebrać wyróżnienie. Spotka się też z festiwalową publicznością po pokazie jednego ze swych filmów.
 • Katie Holmes i dwunastoletni "Dawca"

  Katie Holmes i dwunastoletni "Dawca"

  Katie Holmes dołączyła do Meryl Streep i Jeffa Bridgesa i pojawi się w nowej produkcji Phillipa Noyce'a, twórcy takich przebojów, jak "Salt", "Czas patriotów" czy "Kolekcjoner kości". Film "The Giver" ("Dawca") będzie ekranizacją bestsellerowej powieści s-f Lois Lowry.
 • Hemsworth zagra Snowdena?

  Hemsworth zagra Snowdena?

  Reżyser Philip Noyce ("Salt") przymierza się do realizacji thrillera o polowaniu na Edwarda Snowdena. W roli głównej miałby wystąpić Liam Hemsworth ("Igrzyska śmierci").
 • Nie chce pracować z Jolie?

  Nie chce pracować z Jolie?

  Nie będzie kontynuacji sensacyjnej produkcji "Salt", w której główną rolę zagrała Angelina Jolie. Phillip Noyce, reżyser filmu, oświadczył, że nie ma zamiaru wracać do tej historii.
 • "Brudna muzyka" Russella Crowe

  "Brudna muzyka" Russella Crowe

  Russell Crowe napisał i nagrał kilka piosenek, które zostaną wykorzystane w najnowszym filmie Phillipa Noyce'a "Dirty Music".
 • Olbrychski i Jolie. Zobacz!

  Olbrychski i Jolie. Zobacz!

  Długo oczekiwany trailer nowego filmu z udziałem Angeliny Jolie pojawił się w środę w internecie. W thrillerze "Salt" oprócz amerykańskiej gwiazdy pojawia się także Daniel Olbrychski - pisze "US Magazine".
 • Fałszował studolarówki

  Fałszował studolarówki

  Phillip Noyce ("Polowanie na króliki", "Spokojny Amerykanin") przygotowuje się do produkcji filmu o słynnym amerykańskim fałszerzu, zajmującym się podrabianiem studolarówek.
 • Phillip Noyce o terroryzmie

  Phillip Noyce o terroryzmie

  Australijski twórca Phillip Noyce ("Stan zagrożenia", "Polowanie na króliki", "Spokojny Amerykanin") zajmie się reżyserią kolejnego projektu. Obraz "Hot Stuff" opowie o terroryzmie w Republice Południowej Afryki w czasach apartheidu.
 • Phillip Noyce: "The Bielski Brothers"

  Phillip Noyce: "The Bielski Brothers"

  Phillip Noyce ("Polowanie na króliki", "Czas patriotów", "Kolekcjoner kości") przygotowuje się do produkcji filmu "The Bielski Brothers". Bohaterami opowieści będą żydowscy partyzanci, którzy w czasie drugiej wojny światowej działali na pograniczu polsko-białoruskim.

Filmy - Phillip Noyce (3)