philips

Artykuły - Philips (320)

 • Lou Ottens - zmarł twórca kasety magnetofonowej

  Lou Ottens - zmarł twórca kasety magnetofonowej

  Zmarł ”ojciec” pierwszych kaset magnetofonowych. Były inżynier Philipsa, Lou Ottens, miał 94 lata. Oprócz kasety magnetofonowej, przyczynił się do powstania innego kultowego nośnika - płyty kompaktowej.
 • Energooszczędny monitor Philips z matrycą IPS

  Energooszczędny monitor Philips z matrycą IPS

  MMD −producent monitorów marki Philips − zaprezentował nowy model o oznaczeniu 242B1G. Urządzenie wyposażono w 24-calowy panel IPS i funkcje dbające o niskie zużycie energii.
 • Test monitora Philips 346P1CRH UltraWide

  Test monitora Philips 346P1CRH UltraWide

  Testujemy ultrapanoramiczny, zakrzywiony monitor marki Philips. Jak ekran o proporcjach 21:9 sprawdza się w codziennej pracy, multimediach, a także w grach?
 • Amerykańska armia szykuje ciężarówki na ekstremalnie zimne warunki

  Amerykańska armia szykuje ciężarówki na ekstremalnie zimne warunki

  Phillips & Temro Industries to działająca od ponad 100 lat firma słynąca ze swoich niestandardowych rozwiązań termicznych i elektrycznych. Innowacyjne rozwiązania wynikające z pracy jednych z najzimniejszych stref klimatycznych na Ziemi przyczyniły się do zainteresowania ze strony amerykańskiej armii. Cel? Stworzenie ciężarówki, która poradzi sobie w bardzo niskiej temperaturze.
 • 243B1JH - Nowy 24-calowy monitor Philipsa

  243B1JH - Nowy 24-calowy monitor Philipsa

  MMD −producent monitorów marki Philips, zaprezentował nowy model o oznaczeniu 243B1JH. Urządzenie wyposażono w 24-calowy panel IPS, dok USB-C i kamerę ze wsparciem Windows Hello.
 • Philips zaprezentował procesor obrazu P5 piątej generacji

  Philips zaprezentował procesor obrazu P5 piątej generacji

  Firma TP Vision prezentuje kolejną generację procesora Philips P5 AI wspieranego przez sztuczną inteligencję. Nowe rozwiązanie zadebiutuje w 2021 r. wraz z wejściem na rynek modeli Philips OLED806/856 oraz wyposażonych w Ambilight Philips 9636 i Philips 9506, czyli pierwszych w ofercie marki telewizorów w technologii Mini-LED.
 • Philips przedstawia nowe modele bezprzewodowych słuchawek sportowych

  Philips przedstawia nowe modele bezprzewodowych słuchawek sportowych

  W pierwszej połowie roku marka Philips TV & Sound wprowadzi na rynek cztery nowe modele bezprzewodowych słuchawek sportowych. Nowe, bezprzewodowe modele Philips zostały stworzone z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia.
 • Nowe telewizory Philipsa na 2021 rok

  Nowe telewizory Philipsa na 2021 rok

  Marka Philips zaprezentowała nowe telewizory oraz rozwiązania ze swojej oferty, które będą miały premierę w 2021 r. Nadchodzące modele będą posiadały najnowszy, intuicyjny system operacyjny Android TV 10 oraz czterostronny system Ambilight.
 • Nowy monitor Philips 4K z 10-bitową matrycą

  Nowy monitor Philips 4K z 10-bitową matrycą

  MMD −producent monitorów marki Philips − prezentuje nowy model o nazwie 288E2UAE. Urządzenie wyposażono w 28-calowy, 10-bitowy panel IPS o rozdzielczości 4K (3840x2160).
 • Dwa nowe monitory gamingowe Philips z linii E

  Dwa nowe monitory gamingowe Philips z linii E

  MMD prezentuje dwa nowe monitory z rodziny Philips E – 242E1GAEZ i 272E1GAEZ. To nowe wersje urządzeń 242E1GAJ i 272E1GAJ wyposażone dodatkowo w regulację wysokości stopy.

Filmy - Philips (1)

 • Słyszeć lepiej, widzieć więcej

  Podczas festiwalu filmowego Philips Cinema Mundi marka Philips prezentuje nowości swojej oferty, będące innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie technologii audio-video.