• Peugeot 306: Rozsądna kalkulacja

Peugeot 306: Rozsądna kalkulacja

Czasy, kiedy Peugeot 306 kusił swoją linią nadwozia, mamy już chyba dawno za sobą.
  • Rajd Polski dla Włocha!

Włoch Luca Pedersoli, jadący z pilotem Daniele Vernuccio samochodem Peugeot 306 Maxi, wygrał w sobotę w Kłodzku 61. Rajd Polski, drugą eliminację mistrzostw Europy. Drugie miejsce, ze stratą 32,1 s, zajął Leszek Kuzaj (pilot Maciej Szczepaniak - Subaru Impreza).
  • Rajd Polski dla Pedersoliego

• Grudniewski po Rajdzie Lubelskim

Grudniewski po Rajdzie Lubelskim

Załoga Dariusz Grudniewski i Piotr Ziarko ukończyła w ostatni weekend 26. Rajd Ziemi Lubelskiej. Zawodnicy startowali w znanym z zeszłorocznych występów Peugeot 306 S16. Start ten był treningiem przed Rajdem Presov, w którym Darek z Piotrkiem wystartują 20 marca.
  • Koselski i Hundla w RSMP'2003

Koselski i Hundla w RSMP'2003

W tegorocznym cyklu RSMP pojawi się zupełnie nowa załoga rajdowa. Tomasz Koselski i Robert Hundla wystartują we wszystkich ośmiu eliminacjach MP samochodem Peugeot 306 S16 grupy N walcząc o punkty w klasie N3.
  • Koselski i Hundla w Rajdzie Agapit

Koselski i Hundla w Rajdzie Agapit

Po raz pierwszy podczas olsztyńskiego Rajdu Agapit stanowiącego eliminację Pucharu PZM-ot pojadą ze sobą Tomasz Koselski i Robert Hundla. Bydgosko-myślenicka załoga wystartuje w Olsztynie samochodem Peugeot 306 grupy N walcząc o punkty w klasie N3.
  • Rajd Bułgarii: Kuzaj prowadzi po pierwszym etapie

Leszek Kuzaj i Erwin Mombaerts prowadzą po pierwszym dniu Rajdu Bułgarii - czwartej eliminacji mistrzostw Europy o najwyższym współczynniku dwadzieścia. Polsko-belgijska załoga, jadąca Toyotą Corollą WRC, wyprzedza dwóch miejscowych kierowców: Kruma Doncheva (Peugeot 306 Maxi) o 13.1 sekundy oraz Dimitara Ilieva (Toyota Corolla WRC) o 26.5 sekundy.
  • Na granicy ryzyka

Na granicy ryzyka

Pierwszy dzień 15 Dolnośląskiego Rajdu Zimowego przyniósł niespodziewanie dużo emocji. Upłynął pod znakiem wyrównanej, zaciętej walki pomiędzy czołówką polskich kierowców rajdowych. Jednak poważny wypadek na trasie szóstego odcinka specjalnego zakłócił przebieg rajdu i nie pozwolił się w pełni cieszyć ze sportowych wyników. Wypadek, który miał miejsce na trasie szóstego odcinka specjalnego nie wydarzył się z winy organizatorów. Na oblodzonym zakręcie załoga Grzyb / Kaźmierczak (peugeot 306) wypadła z trasy i uderzyła w słup telegraficzny, a nastepnie w grupę kibiców.