Peter Falk

Synonimy:
Falk Peter,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Peter Falk (7)

 • Peter Falk: Chciał być agentem CIA

  Peter Falk: Chciał być agentem CIA

  Chciał być sportowcem, marynarzem, potem agentem CIA. Został najpopularniejszym na świecie detektywem. "Bardzo prawdopodobne, że zostanę zapamiętany wyłącznie jako Columbo, ale wydaje mi się, że to i tak lepsze niż popaść w zupełne zapomnienie" - przyznał przed śmiercią Peter Falk.
 • Gwiazda dla Colombo

  Gwiazda dla Colombo

  Peter Falk zostanie pośmiertnie nagrodzony gwiazdą na Hollywoodzkiej Alei Sław. Ceremonia odbędzie się w najbliższy czwartek, 25 lipca.
 • Peter Falk- Biografia

  Peter Michael Falk (ur. 16 września 1927 roku w Nowym Jorku) - amerykański aktor, znany przede wszystkim z roli tytułowego porucznika w serialu "Columbo". Zmarł 23 czerwca 2011 roku.
 • Zmarł odtwórca roli porucznika Columbo

  Zmarł odtwórca roli porucznika Columbo

  Amerykański aktor Peter Falk, najbardziej znany z roli porucznika Columbo, zmarł w czwartek, 23 czerwca, w Beverly Hills w wieku 83 lat - poinformowali w piątek członkowie jego rodziny w radiu lokalnym KNX-1070.
 • Zmarł odtwórca roli legendarnego porucznika

  Zmarł odtwórca roli legendarnego porucznika

  Nie żyje aktor Peter Falk, najlepiej zapamiętany z tytułowej roli porucznika w serialu Columbo.
 • Biało-czerwoni w fabryce snów

  Nie zawsze o tym mówią, nie zawsze się do tego przyznają, czy w jakiś ostentacyjny sposób to podkreślają. Nie zawsze nawet o tym wiedzą. Ale nie da się ukryć, że wiele gwiazd światowego formatu, które codziennie podziwiamy w hollywoodzkich produkcjach czy na scenie, ma polskie korzenie.
 • Cierpi na chorobę Alzheimera

  Cierpi na chorobę Alzheimera

  Peter Falk cierpi na chorobę Alzheimera. Informację tę potwierdza córka aktora, która złożyła już w sądzie wniosek o przejęcie całkowitej kontroli nad ojcem.