pedofil

Artykuły - Pedofil (69)

 • Jak chronić dziecko przed pedofilem

  Jak chronić dziecko przed pedofilem

  Vloger Rafał Jarząbek zarejestrował się na czacie jednego z portali, podając się za 13-letnią Gosię. Na jego post odpowiedziało wielu starszych mężczyzn, którzy chcieli się z nim umówić. Wybrał jednego z nich, umówił się na spotkanie i doprowadził na policję. W "Dzień Dobry TVN" opowiedział o swoim eksperymencie. Dlaczego zdecydował się go przeprowadzić? Razem z nim wypowiadał się inspektor Krzysztof Hajdas, który poradził rod
 • RMF24: Trójmiasto: Pedofil zgwałcił 10-letnie dziecko

  RMF24: Trójmiasto: Pedofil zgwałcił 10-letnie dziecko

  Zarzuty gwałtu i trzy miesiące aresztu dla 45-letniego pedofila z Trójmiasta. Mężczyzna w piątek zgwałcił w Gdańsku 10-letnie dziecko.
 • ​Te cechy wyglądu pomogą wskazać pedofila

  ​Te cechy wyglądu pomogą wskazać pedofila

  Kontrowersyjne badania naukowców z Kanady wzburzyły opinię publiczną niemal na całym świecie. Eksperci przekonują, że dzięki specyficznym cechom fizjonomicznym można rozpoznać, że dana osoba ma skłonności pedofilskie.
 • 82-letni pedofil zatrzymany. Molestował 12-latkę

  Katowiccy policjanci zatrzymali 82-latka podejrzanego o molestowanie seksualne 12-letniej dziewczynki. Prokurator przedstawił mu już zarzut doprowadzenia dziecka do poddania się innej czynności seksualnej. Grozi 8 lat więzienia.
 • 1300 zł za dzień izolacji Mariusza Trynkiewicza. Sprawdziliśmy, ile kosztuje KOZZD w Gostyninie

  1300 zł za dzień izolacji Mariusza Trynkiewicza. Sprawdziliśmy, ile kosztuje KOZZD w Gostyninie

  Mariusz Trynkiewicz, zapomniany dziś przez media "szatan z Piotrkowa", zbiera w Gostyninie pozytywne noty. Jest cichy, spokojny i ugodowy. W utworzonym specjalnie dla niego Krajowym Ośrodku Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym przebywa zupełnie sam. Jak dowiedział się dziennik.pl jego utrzymanie do tej pory kosztowało podatników prawie 240 tys. złotych.
 • Oficer straży granicznej nieświadomie pomógł pedofilowi w ucieczce z więzienia

  Pedofil Waldemar L., który uciekł z więzienia w Chełmie, wydostał się z niego dzięki pomocy oficera straży granicznej - ustalił reporter śledczy RMF FM Marek Balawajder. Pogranicznik wywiózł przestępcę swoim własnym autem. Ujawniamy kulisy ucieczki groźnego pedofila.
 • Pedofile zatrzymani na Śląsku. Nagrywali swoje ofiary

  Pedofile zatrzymani na Śląsku. Nagrywali swoje ofiary

  Dwaj pedofile ze Śląska z rękach policji. CBŚ zatrzymało ich w Chorzowie. Jeden z nich został tymczasowo aresztowany.
 • Ziobro apeluje o ujawnianie pedofilów

  Ziobro apeluje o ujawnianie pedofilów

  Były minister sprawiedliwości apeluje o ujawnianie skazanych za pedofilię i zarzuca rządowi opieszałość w kwestii Mariusza T. Skazany za 4 zabójstwa pedofil dziś kończy odsiadywanie wyroku.
 • Pedofil wyszedł z więzienia. "Może być niebezpieczny"

  Pedofil wyszedł z więzienia. "Może być niebezpieczny"

  Skazany za pedofilię Krzysztof W. wyszedł z rzeszowskiego więzienia - dowiedział się reporter RMF FM. To jeden z przestępców, wobec których ma być zastosowana nowa „ustawa o bestiach”. Dyrektor zakładu karnego uznał, że może on być niebezpieczny i wysłał do sądu wniosek o nadzór prewencyjny. Ten jednak zaplanował rozprawę na połowę lutego.
 • Fiasko "ustawy o bestiach". Pedofil-morderca w lutym na wolności?

  Fiasko "ustawy o bestiach". Pedofil-morderca w lutym na wolności?

  Pedofil-morderca Mariusz Trynkiewicz może wyjść na wolność mimo uchwalonej tzw. "ustawy o bestiach". Powodem może być opóźnienie jej wejścia w życie. Rząd wprowadził ją, by izolować najgroźniejszych przestępców skazanych na karę śmierci za czasów PRL. W 1989 roku wyroki te - na mocy amnestii - zostały im zamienione na 25 lat więzienia.

Filmy - Pedofil (7)