paznokcie

Artykuły - Paznokcie (213)

Filmy - Paznokcie (31)

 • Jak dbać o paznokcie po zdjęciu hybryd, żelowych czy akrylowych paznokci?

  Paznokcie, na które kiedyś nakładano hybrydowe, żelowe czy akrylowe nakładki, są szczególnie kruche i zniszczone. Po zdjęciu sztucznych materiałów, warto zadbać, by wróciły do swojego naturalnego piękna i odzyskały zdrowy wygląd. To wbrew pozorom bardzo proste - wystarczy pamiętać, by za każdym razem, gdy pozbędziecie się swoich pięknych hybryd, odpowiednio zadbać o naturalną płytkę paznokcia. W ten sposób każdy manicure będzie trwalszy, a nasze palce i paznokcie - zawsze piękne i zdrowe!
 • Naklejki wodne na paznokcie - jak je nałożyć?

  Naklejki wodne to jeden z prostszych sposobów na ubarwienie naszych paznokci - prostym sposobem możecie przyozdobić swoje dłonie niesamowitymi wzorami i kolorami, które trudno wyczarować w tradycyjny sposób - malując kolejnymi warstwami lakieru. Naklejki wodne można dostać niemal w każdym sklepie z kosmetykami, jednak niewiele z nas wie, jak je odpowiednio nakładać. Zobaczcie nasz poradnik, jak odpowiednio nakładać naklejki wodne na paznokcie - to wbrew pozorom naprawdę proste!
 • Paznokcie w panterkę - jak to zrobić?

  Paznokcie to wizytówka każdej kobiety, podobnie jak same dłonie - ich wygląd ma niebagatelne znaczenie w tym, jak postrzegają nasz inni! To, w jaki sposób pomalowane zostały nasze paznokcie, są również znakomitym sposobem na podkreślenie naszej stylizacji, ubarwienie jej, a także zwrócenie uwagi innych! Nie musicie jednak wydawać fortuny u kosmetyczek, by wasze paznokcie pokryły się przepięknym, kolorowym wzorkiem! Zobaczcie nasz poradnik, jak pomalować paznokcie w nietypowy sposób! Oto poradnik, jak pomalować paznokcie w panterkę?
 • Diamentowe paznokcie - jak je pomalować?

  Paznokcie to wizytówka każdej kobiety, podobnie jak same dłonie - ich wygląd ma niebagatelne znaczenie w tym, jak postrzegają nasz inni! To, w jaki sposób pomalowane zostały nasze paznokcie, są również znakomitym sposobem na podkreślenie naszej stylizacji, ubarwienie jej, a także zwrócenie uwagi innych! Nie musicie jednak wydawać fortuny u kosmetyczek, by wasze paznokcie pokryły się przepięknym, kolorowym wzorkiem! Zobaczcie nasz poradnik, jak pomalować paznokcie w nietypowy sposób! Oto poradnik, jak pomalować paznokcie we wzór diamentów?