Paweł Zagumny

Synonimy:
"Guma", Zagumny
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Paweł Zagumny (139)

 • Polska Liga Siatkówki. Artur Popko ponownie prezesem, zastąpił Pawła Zagumnego

  Polska Liga Siatkówki. Artur Popko ponownie prezesem, zastąpił Pawła Zagumnego

  Artur Popko ponownie został prezesem Polskiej Ligi Siatkówki - potwierdzono oficjalnie na stronie spółki. Działacz, który był jednym z jej współzałożycieli, zastąpił Pawła Zagumnego, któremu Rada Nadzorcza PLS nie przedłużyła kadencji.
 • Paweł Zagumny: Interesuje mnie tylko gra fair play

  Paweł Zagumny: Interesuje mnie tylko gra fair play

  Paweł Zagumny zaznaczył, że dostał wiadomości sugerujące, iż o nieprzedłużeniu jego kadencji prezesa Polskiej Ligi Siatkówki mogły decydować inne względy niż ocena jego dotychczasowej pracy. "Interesuje mnie tylko gra fair play" - podkreślił zasłużony reprezentant kraju.
 • Paweł Zagumny odwołany z funkcji prezesa PLS. "Czuję szok i niedowierzanie"

  Paweł Zagumny odwołany z funkcji prezesa PLS. "Czuję szok i niedowierzanie"

  Paweł Zagumny został odwołany z funkcji prezesa Polskiej Ligi Siatkówki podczas czwartkowego zebrania walnego zarządu spółki. Były rozgrywający pełnił funkcję prezesa PLS od stycznia 2019 roku. - Czuję szok i niedowierzanie - przyznał w rozmowie z Polsatem Sport.
 • Siatkówka. Paweł Zagumny nie będzie dłużej prezesem Polskiej Ligi Siatkówki

  Siatkówka. Paweł Zagumny nie będzie dłużej prezesem Polskiej Ligi Siatkówki

  Paweł Zagumny nie będzie dłużej prezesem Polskiej Ligi Siatkówki. Przedstawiciele spółki jak na razie nie komentują oficjalnie sprawy, ale w rozmowie z PAP informację tę potwierdziła osoba związana z nią. Zasłużony reprezentant kraju szefował jej od stycznia 2019 roku.
 • PlusLiga. Paweł Zagumny odwołany z funkcji prezesa Polskiej Ligi Siatkówki

  PlusLiga. Paweł Zagumny odwołany z funkcji prezesa Polskiej Ligi Siatkówki

  Paweł Zagumny nie jest już prezesem Polskiej Ligi Siatkówki. Popularny "Guma" stracił stanowisko na czwartkowym zebraniu zarządu - podał sport.pl.
 • Paweł Zagumny: Będę apelował do zawodników, żeby nie szukali przygód wieczorową porą

  Paweł Zagumny: Będę apelował do zawodników, żeby nie szukali przygód wieczorową porą

  Podczas Superpucharu Mistrzów Polski w Arłamowie prezes Polskiej Ligi Siatkówki Paweł Zagumny opowiedział o tym, jak władze przygotowały się do nadchodzącego sezonu PlusLigi. Ten nadchodzi już wielkimi krokami, bo inauguracja odbędzie się 11 września.
 • Nowy sezon PlusLigi rozpocznie się wcześniej

  Nowy sezon PlusLigi rozpocznie się wcześniej

  Szefowie klubów PlusLigi zgodnie postanowili, że sezon 2020/2021 ruszy jeszcze szybciej, niż pierwotnie zakładano. Pierwsza kolejka ma się odbyć w weekend 11-13 września.
 • Paweł Zagumny ocenił 2019 rok w siatkówce

  Paweł Zagumny ocenił 2019 rok w siatkówce

  Obie siatkarskie reprezentacje Polski - kobiet i mężczyzn - zakończyły rok 2019 z ogromnymi powodami do satysfakcji, a także sporymi wyzwaniami na nadchodzące dwanaście miesięcy. Postawę obu reprezentacji oraz poziom rozgrywek ligowych w rozmowie z Grzegorzem Nowaczykiem ocenił były reprezentant Polski, a obecnie prezes Polskiej Ligi Siatkówki Paweł Zagumny.
 • Osiem kolejnych gwiazd sportu we Władysławowie

  Osiem kolejnych gwiazd sportu we Władysławowie

  Koszykarki Agnieszka Bibrzycka i Małgorzata Dydek, kolarz Mieczysław Nowicki, siatkarz Paweł Zagumny, bokser Andrzej Gołota, himalaista Andrzej Marciniak, pięcioboista Zbigniew Pacelt i dziennikarz Tadeusz Olszański zostali uhonorowani w Alei Gwiazd we Władysławowie.
 • Paweł Zagumny: Starzeję się, zmieniam i łagodnieję

  Paweł Zagumny: Starzeję się, zmieniam i łagodnieję

  W najbardziej siatkarskim miejscu w stolicy - Volley Bajce - zostało zorganizowane śniadanie prasowe z nowym prezesem Polskiej Ligi Siatkówki - Pawłem Zagumnym. Obok licznej reprezentacji mediów, w spotkaniu wziął udział także Jacek Kasprzyk, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej. - Serdecznie dziękuję za przybycie, nie spodziewałem się aż tylu osób. Cóż, zawsze moje kontakty z mediami były bardzo krótkie, co doskonale wiecie, lecz obiecuję poprawę - mówił "Guma".

Filmy - Paweł Zagumny (18)

 • PlusLiga. Artur Popko za Pawła Zagumnego na stanowisku prezesa PLS (Polsat Sport). wideo

  Artur Popko ponownie został prezesem Polskiej Ligi Siatkówki - potwierdzono oficjalnie na stronie spółki. Działacz, który był jednym z jej współzałożycieli, zastąpił Pawła Zagumnego, któremu Rada Nadzorcza PLS nie przedłużyła kadencji. Fragment magazynu #7strefa.
 • Paweł Zagumny dla Interii: Dajmy jeszcze czas trenerom i zawodnikom. Wideo

  Na ten moment ciężko jest stwierdzić kto zawodzi w lidze kobiet i mężczyzn. Tak naprawdę nie jesteśmy jeszcze nawet w połowie sezonu. Dajmy szansę trenerom i zawodnikom. Ocenimy ich po sezonie. Trzymam kciuki za nasze zespoły występujące w europejskich pucharach - mówi w rozmowie z Interią prezes Polskiej Ligi Siatkówki Paweł Zagumny.
 • Paweł Zagumny dla Interii: Mamy plan awaryjny. Wideo

  Oczywiście mamy plan B i C na wypadek, gdyby koronawirus nie dawał za wygraną. Jest plan, żeby skoszarować drużyny na neutrealnym terenie. Możemy zmienić system rozgrywek i dokończyć je w tak zwanej bańce, gdyby w kraju został wprowadzony lockdown. Play offy mogą zostać ostatecznie rozegrane w zamknięciu - mówi w rozmowie z Interią prezes Polskiej Ligi Siatkówki Paweł Zagumny.
 • Prezes PLS dla Interii: Cieszymy się na współpracę z Interią. Wideo

  Chcemy jeszcze bardziej popularyzować siatkówkę. Zamierzamy pod względem popularności dogonić piłkę nożną. Interia to duży gracz na rynku medialnym i liczymy, że nasza współpraca przyniesie same korzyści. Niebawem miną dwa lata od kiedy sprawuję funkcję prezesa Polskiej Ligi Siatkówki. Myślę, że wszystkie założone cele udało się mi zrealizować - mówi w rozmowie z Interią prezes Polskiej Ligi Siatkówki Paweł Zagumny.