Paweł Zagumny

Synonimy:
"Guma", Zagumny
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Paweł Zagumny (133)

 • Nowy sezon PlusLigi rozpocznie się wcześniej

  Nowy sezon PlusLigi rozpocznie się wcześniej

  Szefowie klubów PlusLigi zgodnie postanowili, że sezon 2020/2021 ruszy jeszcze szybciej, niż pierwotnie zakładano. Pierwsza kolejka ma się odbyć w weekend 11-13 września.
 • Paweł Zagumny ocenił 2019 rok w siatkówce

  Paweł Zagumny ocenił 2019 rok w siatkówce

  Obie siatkarskie reprezentacje Polski - kobiet i mężczyzn - zakończyły rok 2019 z ogromnymi powodami do satysfakcji, a także sporymi wyzwaniami na nadchodzące dwanaście miesięcy. Postawę obu reprezentacji oraz poziom rozgrywek ligowych w rozmowie z Grzegorzem Nowaczykiem ocenił były reprezentant Polski, a obecnie prezes Polskiej Ligi Siatkówki Paweł Zagumny.
 • Osiem kolejnych gwiazd sportu we Władysławowie

  Osiem kolejnych gwiazd sportu we Władysławowie

  Koszykarki Agnieszka Bibrzycka i Małgorzata Dydek, kolarz Mieczysław Nowicki, siatkarz Paweł Zagumny, bokser Andrzej Gołota, himalaista Andrzej Marciniak, pięcioboista Zbigniew Pacelt i dziennikarz Tadeusz Olszański zostali uhonorowani w Alei Gwiazd we Władysławowie.
 • Paweł Zagumny: Starzeję się, zmieniam i łagodnieję

  Paweł Zagumny: Starzeję się, zmieniam i łagodnieję

  W najbardziej siatkarskim miejscu w stolicy - Volley Bajce - zostało zorganizowane śniadanie prasowe z nowym prezesem Polskiej Ligi Siatkówki - Pawłem Zagumnym. Obok licznej reprezentacji mediów, w spotkaniu wziął udział także Jacek Kasprzyk, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej. - Serdecznie dziękuję za przybycie, nie spodziewałem się aż tylu osób. Cóż, zawsze moje kontakty z mediami były bardzo krótkie, co doskonale wiecie, lecz obiecuję poprawę - mówił "Guma".
 • Prezes PLS Paweł Zagumny: Najważniejsze, by interesy klubów i ligi były wspólne

  Prezes PLS Paweł Zagumny: Najważniejsze, by interesy klubów i ligi były wspólne

  Paweł Zagumny na pierwsze miesiące swojej pracy w roli prezesa Polskiej Ligi Siatkówki wyznaczył kilka celów, a już niedługo ruszy w kraj, by porozmawiać z szefami wszystkich drużyn. "Najważniejsze, by interesy klubów i ligi były wspólne" - zaznaczył.
 • Paweł Zagumny nowym prezesem Polskiej Ligi Siatkówki

  Paweł Zagumny nowym prezesem Polskiej Ligi Siatkówki

  Były reprezentant Polski Paweł Zagumny został nowym prezesem Polskiej Ligi Siatkówki.
 • Paweł Zagumny szkoli młodych siatkarzy w Londynie

  Paweł Zagumny szkoli młodych siatkarzy w Londynie

  W najbliższą sobotę, o godz. 17 w Ark Academy na Wembley, a dzień później, o godz. 13:30 w hali University of East London - Akademia Siatkówki Pawła Zagumnego zaraża tym sportem Londyn. Mistrz świata z 2014 r. zaprasza do hal dzieci i młodzież w wieku od siedmiu do 16 lat.
 • Gwiazdy i legendy światowej siatkówki zagrają w Łodzi

  Gwiazdy i legendy światowej siatkówki zagrają w Łodzi

  Legendy światowej siatkówki oraz polskie gwiazdy wystąpią w czerwcu w łódzkiej Atlas Arenie. Kibice ponownie na boisku będą mogli zobaczyć słynnego Brazylijczyka Gibę oraz m.in. Włocha Andreę Zorziego, Serba Vladimira Grbica oraz mistrzów świata Pawła Zagumnego i Michała Winiarskiego.
 • Stephane Antiga zostaje w Onico Warszawa

  Stephane Antiga zostaje w Onico Warszawa

  Stephane Antiga nadal będzie trenerem siatkarzy Onico Warszawa. Wcześniej doszło do trzęsienia ziemi we władzach klubu. Funkcję prezesa przestała pełnić Jolanta Dolecka. Z warszawskiego zespołu odszedł Paweł Zagumny, który był wiceprezesem i dyrektorem sportowym.
 • Paweł Zagumny: Nie widzę się w roli szkoleniowca kadry

  Paweł Zagumny: Nie widzę się w roli szkoleniowca kadry

  Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk przyznał ostatnio, że w sztabie szkoleniowym reprezentacji widziałby Pawła Zagumnego. - Nie widzę się w roli szkoleniowca kadry, a na pewno przez kilka najbliższych lat - odpowiada były reprezentant kraju.

Filmy - Paweł Zagumny (12)

 • Paweł Zagumny: Naprawdę czuję dumę. Wideo

  Jastrzębski Węgiel, PGE Skra Bełchatów, GKS Katowice, Indykpol AZS Olsztyn taka jest kolejność zakończonego w niedzielę historycznego turnieju finałowego PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, który rozgrywany był na LOTOS Letnim Stadionie w Gdańsku. MVP całego turnieju został wybrany Jakub Popiwczak, libero zwycięskiej drużyny. O turnieju wypowiedział się prezes Polskiej Ligi Siatkówki Paweł Zagumny.
 • Siatkówka. Paweł Zagumny po wręczeniu medali mistrzyniom Polski. Wideo

  – Rozgrywki były bardzo emocjonujące, choć dominowały w nich dwie drużyny: właśnie Grupa Azoty Chemik Police oraz Developres SkyRes Rzeszów. Pomiędzy tymi ekipami rozegrał się finał Pucharu Polski, najpewniej te dwa zespoły biłyby się o złoto w ligowym finale.
 • Siatkówka. Paweł Zagumny: TAURON Liga wystartuje 18 września. Wideo

  Podczas wideokonferencji z prezesami klubów TAURON Ligi podjęto decyzję, że nowy sezon rozgrywek rozpocznie się w weekend 18-20 września. – Zdecydowana większość prezesów przychyliła się do tego pomysłu - powiedział prezes Polskiej Ligi Siatkówki Paweł Zagumny.
 • Paweł Zagumny: Wszystkie kluby zostaną dokładnie sprawdzone. Wideo

  - Cały katalog spraw i warunków, które muszą spełnić, jest zawarty w naszym Regulaminie Profesjonalnego Współzawodnictwa. Po weryfikacji rada nadzorcza zajmie się ustaleniem składu rozgrywek na sezon 2020/2021 – mówił Paweł Zagumny, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki.