Paweł Wilczak

Artykuły - Paweł Wilczak (51)

 • Paweł Wilczak: Do tej roli schudł 12 kilogramów

  Paweł Wilczak: Do tej roli schudł 12 kilogramów

  Film "Pan T." to powrót dawno niewidzianego w głównej roli Pawła Wilczaka. Aktor, znany dotąd z seriali komediowych lub sensacyjnych, pokazuje tu swoje nowe aktorskie oblicze. Do roli w filmie Marcina Krzyształowicza schudł też aż 12 kilogramów.
 • Paweł Wilczak jako Leopold Tyrmand w filmie "Pan T."

  Paweł Wilczak jako Leopold Tyrmand w filmie "Pan T."

  Paweł Wilczak gra w nowym filmie Marcina Krzyształowicza "Pan T.". Aktor wciela się w pisarza Leopolda Tyrmanda. Co mówi o swojej roli?
 • Paweł Wilczak: Od akwizytora do aktora

  Paweł Wilczak: Od akwizytora do aktora

  Droga do sukcesu była kręta i wyboista. Paweł Wilczak nie należy jednak do facetów, którzy się łatwo poddają. Dzisiaj ma na swym koncie już 40 ról filmowych, jest laureatem Wiktora i Telekamery, a jego twarz znają w Polsce chyba prawie wszyscy. 29 lipca 2015 roku aktor obchodzi 50. urodziny!
 • Paweł Wilczak chce wrócić do aktorstwa

  Paweł Wilczak chce wrócić do aktorstwa

  Paweł Wilczak chce wrócić do aktorstwa. Przyznaje, że gdyby otrzymał ciekawą propozycję, to równie dobrze odnalazłby się na planie filmu, jak i na planie serialu. W oczekiwaniu na propozycje pracuje nad wspólnym projektem z Joanną Brodzik. Po tym, jak jego partnerka wróciła do pracy po sześcioletniej przerwie, Wilczak poświęcił się także opiece nad ich synami.
 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak: To dla nas luksus

  Joanna Brodzik i Paweł Wilczak: To dla nas luksus

  Joanna Brodzik i Paweł Wilczak znów pojawią się razem na ekranie. Po 10 latach ponownie wcielą się w rolę serialowej pary Kasi i Tomka, tym razem w reklamie. Do tej pory obydwoje odmawiali wspólnego udziału w tego typu przedsięwzięciach. Teraz zgodnie przyznają, że wspólna praca to dla nich luksus.

Zdjęcia - Paweł Wilczak (28)

 • film.interia.pl
  Paweł Wilczak: Od akwizytora do aktora
 • film.interia.pl
  Paweł Wilczak: Od akwizytora do aktora
 • film.interia.pl
  Paweł Wilczak: Od akwizytora do aktora
 • film.interia.pl
  Paweł Wilczak: Od akwizytora do aktora
 • film.interia.pl
  Paweł Wilczak: Od akwizytora do aktora
 • film.interia.pl
  Paweł Wilczak: Od akwizytora do aktora

Filmy - Paweł Wilczak (2)

 • Paweł Wilczak 29 lipca 2015 roku obchodzi 50. urodziny!

  Paweł Wilczak 29 lipca 2015 roku obchodzi 50. urodziny!
 • Paweł Wilczak i Joanna Brodzik pracują nad wspólnym projektem

  Paweł Wilczak chce wrócić do aktorstwa. Przyznaje, że gdyby otrzymał ciekawą propozycję, to równie dobrze odnalazłby się na planie filmu, jak i na planie serialu. W oczekiwaniu na propozycje pracuje nad wspólnym projektem z Joanną Brodzik. Po tym jak jego partnerka wróciła do pracy po sześcioletniej przerwie, Wilczak poświęcił się także opiece nad ich synami. Po urodzeniu bliźniaków Jana i Franciszka w 2008 roku Joanna Brodzik niemal całkowicie zrezygnowała z kariery zawodowej. Grała jedynie w sadze „Nad rozlewiskiem”. W 2015 roku postanowiła jednak wrócić do pracy. Gra w nowym serialu telewizji TVN „Nie rób scen” oraz w spektaklu „Di, Viv i Rose” na deskach warszawskiego Teatru Capitol. Opiekę nad synami, którzy niedawno rozpoczęli naukę w szkole podstawowej, przejął partner aktorki Paweł Wilczak. – Różnie to bywa, czasem się wymieniamy. Ale faktycznie teraz jest tak, że te obowiązki spadają w większej części na mnie, co jest zupełnie naturalne – mówi Paweł Wilczak.