Paweł Stasiak

Artykuły - Paweł Stasiak (13)

Zdjęcia - Paweł Stasiak (3)

Filmy - Paweł Stasiak (7)

 • Papa D. rusza w jubileuszową trasę

  Zespół Papa D., kiedyś działający pod nazwą Papa Dance, w tym roku obchodzi 30-lecie działalności. W związku z okrągłą rocznicą zespół zaplanował trasę koncertową po całej Polsce. Oprócz tego formacja promuje specjalną składankę wydaną na tę okazję. – Mamy zaplanowane dużo koncertów w związku z naszą jubileuszową trasą. Potrwa ona od kwietnia do września. Mamy też zamiar zorganizować jeden większy koncert w październiku w Warszawie – opowiada lider zespołu, Paweł Stasiak.
 • Paweł Stasiak o narcyzmie, disco i plotkach

  Ja mam to szczęście, że trafiłem na swój czas - mówi Paweł Stasiak, prowadzący program "Kartka z Kalendarza" w TV.DISCO.
 • "Lubiłem chodzić do szkoły"

  Paweł Stasiak wspomina swój pierwszy dzień w szkole, kiedy to wybrał się na zajęcia lekcyjne bez... tornistra. - Lubiłem chodzić do szkoły, w przeciwieństwie do niektórych kolegów, którzy wagarowali - śmieje się lider Papa D.
 • "Tornister pełen uśmiechów" - zapraszamy!

  Monika Kuszyńska, Mariusz Totoszko i Paweł Stasiak zapraszają na finałowy koncert charytatywnej akcji "Tornister pełen uśmiechów", wspomagającej dzieci i młodzież przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.