Paweł Graś

Synonimy:
Graś Paweł,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Paweł Graś (196)

 • "Fakt": Tusk układał listy razem z Kopacz

  "Fakt": Tusk układał listy razem z Kopacz

  Donald Tusk nie pojawił się na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy, ale był w tym dniu w Warszawie. Szef Rady Europejskiej spotkał się z Ewą Kopacz, by wspólnie ułożyć listy wyborcze PO - czytamy w dzisiejszym "Fakcie".
 • Graś do Petru: Ryszard, daj już spokój

  Graś do Petru: Ryszard, daj już spokój

  Opozycyjność Ryszarda Petru od początku istnienia Nowoczesnej.pl poddawana jest w wątpliwość. Tym razem, nieoczekiwanie, przez byłego rzecznika rządu.
 • "Super Express": Donald Tusk nie wyjechał z Polski. Czeka na „kapciowego”

  "Super Express": Donald Tusk nie wyjechał z Polski. Czeka na „kapciowego”

  Bulwarówka ujawnia przyczyny ciągłej obecności przyszłego "króla Europy" Donalda Tuska w Polsce.
 • Graś: Wybory szefa PO pod koniec 2015 roku

  Graś: Wybory szefa PO pod koniec 2015 roku

  Z rozbawieniem obserwuję zapowiedzi krwiożerczej walki w PO. Nie będzie żadnej walki - zapewnia sekretarz generalny PO Paweł Graś w Kontrwywiadzie RMF FM.
 • Graś: Nikt nie wysyłał zaproszenia dla Putina

  Graś: Nikt nie wysyłał zaproszenia dla Putina

  Nie ma zaproszenia do Polski dla Władimira Putina - zapewnia Paweł Graś z Platformy Obywatelskiej. W radiowej Jedynce polityk komentował niedawną wypowiedź szefa sejmowej komisji spraw zagranicznych Grzegorza Schetyny, według którego rosyjski prezydent dostał zaproszenie na obchody rocznicy wyzwolenia Auschwitz w przyszłym roku.
 • "Fakt": Graś - pirat drogowy. Setką przez miasto

  "Fakt": Graś - pirat drogowy. Setką przez miasto

  Kampania wyborcza do Parlamentu Europejskiego przyspiesza, a najbliższy współpracownik premiera Paweł Graś nie chce zostać w tyle. Ale żeby pędzić 100 km/h Alejami Ujazdowskimi, w samym sercu Warszawy?! - oburza się sobotni "Fakt".
 • Graś: Premier przyjął dymisję Kalemby

  Graś: Premier przyjął dymisję Kalemby

  Dymisja ministra Stanisława Kalemby została przyjęta. Kandydatura Marka Sawickiego na nowego ministra zostanie przez premiera najprawdopodobniej zaakceptowana. Ze strony premiera nie będzie najprawdopodobniej przeszkód. Rolnicy są w trudnej sytuacji. Wszystkie ręce na pokład” - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Paweł Graś.
 • Graś: Danuta Huebner naturalnym kandydatem na szefa kampanii PO do PE

  Graś: Danuta Huebner naturalnym kandydatem na szefa kampanii PO do PE

  Sekretarz generalny PO Paweł Graś powiedział we wtorek, że naturalnym kandydatem na stanowisko szefa kampanii PO do PE jest Danuta Huebner. Dodał, że on nie będzie ubiegał się o to stanowisko. Decyzję ws. szefa kampanii PO zarząd partii ma podjąć w najbliższym czasie.
 • Graś: Nowak nie ukrywał zegarka

  Graś: Nowak nie ukrywał zegarka

  - Sławomir Nowak nie ukrywał zegarka za ponad 10 tys. złotych, cały czas nosił go na ręku - przekonuje minister w Kancelarii Premiera Paweł Graś. Były rzecznik rządu, który gościł w Salonie Politycznym Trójki, jest przekonany o niewinności Sławomira Nowaka.
 • Graś: Stanowisko PO dot. komisji śledczej ws. Macierewicza w przyszłym tygodniu

  Graś: Stanowisko PO dot. komisji śledczej ws. Macierewicza w przyszłym tygodniu

  Sekretarz generalny PO Paweł Graś poinformował, że w przyszłym tygodniu Platforma podejmie decyzję ws. komisji śledczej ds. działalności Antoniego Macierewicza, jako wiceministra obrony i szefa SKW. Zarówno Graś, jak i Radosław Sikorski uważają, że komisja jest potrzebna.

Filmy - Paweł Graś (27)

 • Paweł Graś: Składam mandat, przestaję być ministrem. Sekretarz? To zależy od Kopacz

  „Jestem bardzo dumny z tego, że premier postanowił, że będę mu potrzebny. Będę w Brukseli doradcą Donalda Tuska” ” – mówi Paweł Graś w Kontrwywiadzie RMF FM. „Niestety po tych kilkunastu latach będę musiał pożegnać się z mandatem parlamentarzysty. Będę musiał także pożegnać się z funkcją w kancelarii premiera. Zgodnie z ustaleniami, które z panią premier poczyniliśmy, kiedy uzna za konieczne, to natychmiast składam rezygnację” - zapewnia. „Coś tam w sercu gra” – zdradza Graś, pytany o funkcję sekretarza generalnego PO. „Od pani premier będzie zależała decyzja, czy zmiana na tym stanowisku jest konieczna i kiedy ona nastąpi”.
 • Graś: Nowak powinien poczekać ze składaniem mandatu posła

  O to, kiedy Sławomir Nowak złoży mandat poselski, trzeba pytać Sławomira Nowaka. Uważam, że to jest jego decyzja. Ja specjalnie bym go nie naciskał. Rozumiem, że jest w trudnej sytuacji - mówi sekretarz generalny PO Paweł Graś.
 • Graś: Schetyna przydałby się w Moskwie, ale ambasadorem nie zostanie

  "Te wybory pokazały, że każdy głos się liczy. Podobnie może być w wyborach parlamentarnych. Stąd apel do Grzegorza Schetyny i jemu podobnych, żeby następnym razem takie słowa przemyśleć" - mówi Paweł Graś o byłym marszałku Sejmu, który przed wyborami skrytykował m.in. wpisanie na listy PO Michała Kamińskiego - byłego polityka PiS. Gość Kontrwywiadu RMF FM określa słowa Schetyny, jako "nieroztropne" i twierdzi, że "następnym razem należy się zastanowić - zanim się coś powie". "Od wszystkich w PO oczekujemy jedności" - tłumaczy. Paweł Graś dementuje pogłoski o propozycji dla polityka PO. "Grzegorz Schetyna nie będzie ambasadorem w Moskwie, ani - z tego co mi wiadomo - w żadnym innym kraju" - tłumaczy. "Choć moim zdaniem, świetnie by się nadawał" - dodaje.
 • Graś: Drogi spot? Krótkie terminy, prawa autorskie. Unia płaci. Unia wymaga

  Spot 'Hey Jude' robi wrażenie. To nasze dzieje przez ostatnie 10 lat pokazane w pigułce. Nie dziwię się, że minister Bieńkowskiej się podobało - mówi Paweł Graś w Kontrwywiadzie RMF FM. Wysokie koszty produkcji spotu? - To prawa autorskie do każdego niemal kadru, krótki termin realizacji a także koszt innych wersji filmu, nakręconych zanim powstała ta ostateczna - wyjaśnia. "Hey Jude" - to piosenka symbol, taka która wszystkim się w sercu kołacze" - tłumaczy wybór akurat tego utworu. - Wszystko zagrało tak jak trzeba" - dodaje. Gość RMF FM tłumaczy że to nie PO się promuje, ale "taki ten rok jest - bogaty w rocznice. - To Unia wymaga, żeby społeczeństwu pokazywać korzyści płynące z UE. Unia od nas tego wymaga i unia za to płaci - dodaje.