Paulina Czarnota-Bojarska

Synonimy:
Czarnota-Bojarska,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Paulina Czarnota-Bojarska (49)

 • Raków wiodącą siłą

  Raków wiodącą siłą

  W cotygodniowym podsumowaniu wydarzeń z polskiego podwórka piłkarskiego z cyklu "Ekstraklasa", Paulina Czarnota-Bojarska zwróciła uwagę na Raków Częstochowa. Zdaniem dziennikarki, drużyna Marka Papszuna ma swój własny wypracowany pomysł na grę na boisku. Czy zespół zwycięży w finale Pucharu Polski?
 • Flavio Paixao i Marcus da Silva, czyli jak cieszyć się piłką

  Flavio Paixao i Marcus da Silva, czyli jak cieszyć się piłką

  Paulina Czarnota-Bojarska kolejny raz postanowiła przyjrzeć się z bliska zmaganiom na boiskach PKO Ekstraklasy. Pod lupę wzięła formę Legii Warszawa, Piasta Gliwice oraz Lecha Poznań. Skupiła się również na dwóch zawodnikach grających na polskich boiskach - Flavio Paixao z Lechii Gdańsk oraz Marcusie da Silvie z Arki Gdynia.
 • Zaczyna przeważać polska myśl szkoleniowa

  Zaczyna przeważać polska myśl szkoleniowa

  Paulina Czarnota-Bojarska w swoim cyklu "Ekstraklasa" omawia zwolnienie trenera Dariusza Żurawia z Lecha Poznań i potencjalne zatrudnienie na tym stanowisku Macieja Skorży, a także zauważa, że kluby Ekstraklasy chętnie stawiają na polską myśl szkoleniową.
 • Ranking siedmiu napastników Ekstraklasy

  Ranking siedmiu napastników Ekstraklasy

  W swoim cotygodniowym wideoblogu dla Interii Paulina Czarnota-Bojarska stworzyła ranking najlepszych napastników Ekstraklasy, których miała okazję na żywo oglądać. Co ciekawe, Robert Lewandowski znalazł się dopiero na trzecim miejscu. Rankingowi przewodzi Tomasz Frankowski.
 • Kapustka musi jeszcze zapracować

  Kapustka musi jeszcze zapracować

  W cotygodniowym podsumowaniu tego, co dzieje się na polskim podwórku piłkarskim, Paulina Czarnota-Bojarska przyjrzała się bliżej powołaniom selekcjonera Sousy. Głównym tematem wideobloga była jednak Legia Warszawa, która aktualnie króluje w tabeli.
 • Łukasz Trałka przeżywa trzecią młodość

  Łukasz Trałka przeżywa trzecią młodość

  Warta Poznań radzi sobie najlepiej z grona beniaminków PKO Ekstraklasy. Kluczową postacią zespołu jest Łukasz Trałka. W swoim cotygodniowym vlogu Paulina Czarnota-Bojarska przypomniała sylwetkę tego piłkarza.
 • Paulina Czarnota-Bojarska przygląda się myślom szkoleniowym w Wiśle Kraków

  Paulina Czarnota-Bojarska przygląda się myślom szkoleniowym w Wiśle Kraków

  Jak co tydzień dziennikarka Polsatu Sport postanowiła zagłębić się w temat Ekstraklasy. Tym razem jej uwagę skupili szkoleniowcy Wisły Kraków, z których każdy w klubie zostawił cząstkę swojego ja. Kto zdaniem Pauliny Czarnoty-Bojarskiej zasłużył sobie na szczególną uwagę?
 • Ekstraklasa. Paulina Czarnota-Bojarska: System niemiecki się sprawdza

  Ekstraklasa. Paulina Czarnota-Bojarska: System niemiecki się sprawdza

  W cotygodniowym wideoblogu Paulina Czarnota-Bojarska jak zwykle skupiła się na polskim podwórku piłkarskim. Tym razem jej uwagę przyciągnęli trenerzy. Czy niemiecka myśl szkoleniowa naprawdę się sprawdza?
 • Przestrzegam młodych piłkarzy przed mediami społecznościowymi

  Przestrzegam młodych piłkarzy przed mediami społecznościowymi

  W najnowszym materiale z cyklu "Ekstraklasa" Paulina Czarnota-Bojarska omawia ostatnie poczynania Lecha Poznań i zastanawia się nad czynnikami, mogącymi wyciągnąć tę drużynę z kryzysu. Ekspertka Interii przestrzega też młodych piłkarzy przed wpadkami w mediach społecznościowych.
 • Trener Fornalik potrafi zarządzać w kryzysie

  Trener Fornalik potrafi zarządzać w kryzysie

  W najnowszym odcinku cyklu "Ekstraklasa" Paulina Czarnota-Bojarska pochyliła się między innymi nad sylwetką Waldemara Fornalika. Dziennikarka zwróciła uwagę na umiejętności trenerskie w zarządzaniu drużyną, kiedy tej nie wiedzie się najlepiej.

Filmy - Paulina Czarnota-Bojarska (38)