Paulina Chylewska

Synonimy:
Chylewska Paulina,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Paulina Chylewska (48)

 • Trzeba było zachować się przyzwoicie

  Trzeba było zachować się przyzwoicie

  Miała być opowieść o radości, sukcesie i wierze, która góry przenosi. Miała być refleksja dotycząca piłkarskiej reprezentacji Polski… ale nie będzie. Wydarzenia sobotniego popołudnia, które rozegrały się na stadionie Parken w Kopenhadze sprawiły, że na tegoroczne piłkarskie mistrzostwa Europy musimy spojrzeć inaczej. Euro 2020 zostało naznaczone tragiczną sytuacją Christiana Eriksena - pisze w swoim cyklu "Chylę czoła" Paulina Chylewska z Polsatu Sport.
 • Miłość kibica wystawiona na wielką próbę

  Miłość kibica wystawiona na wielką próbę

  Oglądanie tegorocznego turnieju Ligi Narodów siatkarzy i siatkarek nie jest dla kibica zadaniem łatwym. Każda z 32 reprezentacji ma do rozegrania 15 spotkań w ciągu miesiąca. W formule trzy dni panie – trzy dni panowie. Gdyby więc chcieć śledzić wszystko – należało by na miesiąc wyłączyć się życia. Zakładając jednak, że patrzymy wyłącznie na poczynania obu reprezentacji Polski, to i tak każde popołudnie czy wieczór upływa pod znakiem siatkówki. "Świetnie!" – słychać krzyki miłośników tej dyscypliny… ale czy na pewno? - pisze w swoim cyklu "Chylę czoła" Paulina Chylewska z Polsatu Sport.
 • Walka serca z rozumem przed Euro 2020

  Walka serca z rozumem przed Euro 2020

  Za tydzień będziemy już odliczać godziny do pierwszego meczu na Euro 2020. Z jakimi emocjami? To pytanie, które wbrew pozorom wcale nie jest takie oczywiste. Bo serce podpowiada - z nadzieją, entuzjazmem, wiarą w zwycięstwo. Rozum każe jednak przeprowadzić dokładną analizę ostatnich spotkań, pomysłów trenera i postawy zawodników, by bardziej racjonalnie podejść do sprawy. Ten dylemat walki serca z rozumem pozostawiam jednak kibicom - pisze w swoim cyklu "Chylę czoła" Paulina Chylewska z Polsatu Sport.
 • Ostatni bastion, ostatnia nadzieja, ostatnia szansa

  Ostatni bastion, ostatnia nadzieja, ostatnia szansa

  Czwartkowe wczesne popołudnie… w całej Polsce, w wielu polskich domach słychać huk. To kamień spadający z serca kibiców piłkarskiej reprezentacji Polski, którzy właśnie dowiedzieli się, że Łukasz Fabiański pojedzie na Euro 2020 - pisze w swoim cyklu "Chylę czoła" Paulina Chylewska z Polsatu Sport.
 • Kto jest odpowiedzialny za igrzyska?

  Kto jest odpowiedzialny za igrzyska?

  Protesty przeciwko organizacji igrzysk, a także spadek poparcia dla premiera Yoshihide Suga do 40 proc. (najniższy od lat) sprawia, że na 70 dni przed ceremonią otwarcia, MKOl i rząd Japonii wydają się wysyłać sprzeczne informacje na temat tego, kto jest ostatecznie odpowiedzialny za decydowanie o losie imprezy - pisze w swoim cyklu "Chylę czoła" Paulina Chylewska z Polsatu Sport.
 • Rewolucja w zarządzaniu piłką?

  Rewolucja w zarządzaniu piłką?

  Projekt Superliga upadł zanim narodził się na dobre, ale to wcale nie oznacza, że temat, który był główną przyczyną powstania projektu, czyli gigantyczne zadłużenie wielkich klubów, przestanie istnieć. Wręcz przeciwnie. Pandemia dała się we znaki wszystkim, od najmniejszych, po gigantów, a - jak powszechnie wiadomo - wielkie zyski zmieniły się wprost proporcjonalnie w wielkie straty, więc jest nad czym się zastanawiać - pisze w swoim cyklu "Chylę czoła" Paulina Chylewska z Polsatu Sport.
 • Początek rewolucji czy przesada?

  Początek rewolucji czy przesada?

  - Sarah Voss staje się symbolem zmiany. Celowo nie używam słowa rewolucja, bo nadal rozmawiamy o sporcie, rywalizacji i wszystkim, co się z tym wiąże - pisze w swoim cyklu "Chylę czoła" Paulina Chylewska z Polsatu Sport.
 • Rekord nie do pobicia

  Rekord nie do pobicia

  - Chyba jeszcze nigdy żaden piłkarski projekt nie miał tak krótkiego żywota i nie wzbudzał tak wielkich kontrowersji jak Superliga! Mijający tydzień upłynął pod znakiem dyskusji, oświadczeń i sprzeciwów, które wywołały niemniej emocji niż choćby mistrzostwa Europy w ich decydującej fazie - pisze w swoim cyklu "Chylę czoła" Paulina Chylewska z Polsatu Sport.
 • Kto wygra mistrzostwo Europy? Zespół, w którym zabraknie kontuzji

  Kto wygra mistrzostwo Europy? Zespół, w którym zabraknie kontuzji

  ​Która drużyna ma największe szanse na mistrzostwo Europy w piłce nożnej? - to pytanie, które na osiem tygodni przed rozpoczęciem imprezy, pojawia się w głowach kibiców, dziennikarzy, ekspertów, ale i zawodników czy selekcjonerów. Jedni powiedzą - ta, która ma największą siłę ataku, inni - ta z najlepszą i najszczelniejszą formacją defensywą, jeszcze inni - kluczem do sukcesu będzie kreatywność i inteligencja piłkarzy środka pola. A ja powiem - zespół, w którym będzie najmniej kontuzjowanych piłkarzy. Prawda wydawałoby się oczywista, ale patrząc na to, co dzieje się w europejskim futbolu na najwyższym poziomie, można odnieść wrażenie, że to właśnie plaga urazów, kontuzji wynikających z przemęczenia i intensywności sezonu, ma znaczenie wręcz decydujące - pisze w swoim cyklu "Chylę czoła" Paulina Chylewska z Polsatu Sport.
 • Hubert Hurkacz dopisał do swojego CV nowe słowo: WOW!

  Hubert Hurkacz dopisał do swojego CV nowe słowo: WOW!

  Hubert Hurkacz jest już częścią tego Wielkiego Tenisowego Świata. I mam nieodparte wrażenie, że może mu się tam spodobać. A to dla nas najlepsza z możliwych informacji. Bo skoro mamy już polskiego tenisistę i polską tenisistkę na 16. miejscach w światowych rankingach, to chyba czas przygotowywać miękkie lądowanie w najlepszej dziesiątce - pisze w swoim cyklu "Chylę czoła" Paulina Chylewska z Polsatu Sport.

Zdjęcia - Paulina Chylewska (9)

 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Paulina Chylewska zachwyciła jurorów
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Paulina Chylewska zachwyciła jurorów
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Paulina Chylewska zachwyciła jurorów
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Paulina Chylewska zachwyciła jurorów
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami" [odcinek 1]
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami 7": Wszystkie pary

Filmy - Paulina Chylewska (15)