Paula Kania

Artykuły - Paula Kania (297)

 • ​Turniej WTA w Bogocie. Kania wygrała w pierwszej rundzie debla

  ​Turniej WTA w Bogocie. Kania wygrała w pierwszej rundzie debla

  Paula Kania i Niemka Julia Wachaczyk pokonały w pierwszej rundzie gry podwójnej parę brytyjsko-chińską Noami Broady i Saisai Zheng 6:4, 4:6, 10-8 w turnieju WTA Tour w kolumbijskiej Bogocie (pula nagród 235 000 dolarów).
 • WTA Lozanna: Paula Kania odpadła w pierwszej rundzie debla

  Paula Kania i rosyjska tenisistka Natela Dżałamidze odpadły w pierwszej rundzie debla turnieju WTA na kortach ziemnych w Lozannie (pula nagród 250 tys. dol.). Przegrały z Rosjankami Anastazją Potapową i Janą Sizikową 3:6, 2:6.
 • Turniej WTA w 's-Hertogenbosch. Paula Kania odpadła w ćwierćfinale debla

  Turniej WTA w 's-Hertogenbosch. Paula Kania odpadła w ćwierćfinale debla

  Paula Kania i niemiecka tenisistka Nicola Geuer odpadły w ćwierćfinale debla w turnieju WTA na trawiastych kortach w holenderskim 's-Hertogenbosch. W drugiej rundzie przegrały z reprezentantkami gospodarzy Lesley Kerkhove i Bibiane Schoofs 3:6, 5:7.
 • WTA 's-Hertogenbosch: Kania awansowała do ćwierćfinału debla

  WTA 's-Hertogenbosch: Kania awansowała do ćwierćfinału debla

  Paula Kania i Niemka Nicola Geuer pokonały rozstawione z numerem trzecim Australijkę Monique Adamczak i Amerykankę Kaitlyn Christian 3:6, 6:2, 10-5 i awansowały do ćwierćfinału debla tenisowego turnieju WTA na trawiastych kortach w holenderskim 's-Hertogenbosch.
 • WTA Norymberga: Paula Kania odpadła w I rundzie debla

  Paula Kania odpadła w pierwszej rundzie debla tenisowego turnieju WTA w Norymberdze. Polka i Szwajcarka Xenia Knoll przegrały z Japonką Shuko Aoyamą i Rosjanka Janą Sizikową 6:7 (8-10), 5:7.
 • Bella Cup: zwiększona pula nagród na jubileuszową edycję

  Bella Cup: zwiększona pula nagród na jubileuszową edycję

  Ze względu na jubileuszową - 25. edycję - pula nagród turnieju tenisowego ITF Bella Cup w Toruniu w tym roku wzrośnie do 60 tysięcy dolarów - poinformowali organizatorzy. Pierwszą tzw. dziką kartę przyznali walczącej o odbudowanie rankingu po kontuzji Pauli Kani.
 • ​Turniej WTA w Pradze. Paula Kania odpadła w półfinale debla

  ​Turniej WTA w Pradze. Paula Kania odpadła w półfinale debla

  Paula Kania i słoweńska tenisistka Dalila Jakupović odpadły w półfinale debla w turnieju WTA na kortach ziemnych w Pradze (pula nagród 250 tys. dolarów). Przegrały w czwartek z Rosjanką Anną Kalinską i Słowaczką Viktorią Kuzmovą 6:3, 6:7 (7-9), 1-10.
 • ​Turniej WTA w Pradze. Paula Kania w półfinale debla

  ​Turniej WTA w Pradze. Paula Kania w półfinale debla

  Paula Kania i słoweńska tenisistka Dalila Jakupović awansowały do półfinału debla w turnieju WTA na kortach ziemnych w Pradze (pula nagród 250 tys. dolarów). W "czwórce" znalazły się po rozegraniu tylko jednego meczu, bo wcześniejszy rywalki oddały im walkowerem.
 • WTA Praga: Kania i Jakupović w ćwierćfinale debla

  WTA Praga: Kania i Jakupović w ćwierćfinale debla

  Paula Kania awansowała do ćwierćfinału debla turnieju WTA w Pradze. Polka i Słowenka Dalila Jakupović w pierwszej rundzie nie musiały jednak wychodzić na kort, bo ich rywalki, Australijka Priscilla Hon i Szwajcarka Jin Belen Teichmann oddały spotkanie walkowerem.
 • WTA Monterrey: porażka Kani w ćwierćfinale debla

  WTA Monterrey: porażka Kani w ćwierćfinale debla

  Paula Kania i rosyjska tenisistka Jana Sizikowa przegrały z reprezentantką gospodarzy Giulianą Olmos i Brazylijką Luisą Stefani w ćwierćfinale debla w turnieju WTA na kortach twardych w meksykańskim Monterrey (pula nagród 250 tys.).

Filmy - Paula Kania (2)