Paul W.S. Anderson

Artykuły - Paul W.S. Anderson (8)

 • "Pompeje": Największa katastrofa w historii? [zwiastun]

  "Pompeje": Największa katastrofa w historii? [zwiastun]

  Jedna z największych katastrof w historii w filmie twórcy serii "Resident Evil" - tak reklamowany jest nowy film Paula W.S. Andersona "Pompeje".
 • Milla Jovovich wraca jako Alice

  Milla Jovovich wraca jako Alice

  Paul W.S. Anderson wyjawił, że tej jesieni rozpocznie zdjęcia do kolejnej części horroru o zombie. W filmie "Resident Evil 6" główną rolę zagra, tak jak w poprzednich częściach, żona reżysera - słynna topmodelka Milla Jovovich.
 • Twórca "Resident Evil" w Pompejach

  Twórca "Resident Evil" w Pompejach

  Rozpoczęto prace nad "Pompeii", kręconym w technologii 3D filmem przygodowym, który będzie opowiadał o jednej z największych katastrof w dziejach ludzkości. Ekipa weszła na plan we włoskich Pompejach 13 marca, następnie, 28 marca, przeniesie się do kanadyjskiego Toronto.
 • Gorąca para: Ona gra, on - reżyseruje

  Gorąca para: Ona gra, on - reżyseruje

  Aktorka Milla Jovovich i reżyser Paul W.S. Anderson to para nie tylko zawodowa. Od dawna plotkuje się o ich związku, a już dziś do kin wchodzi ich najnowszy film - "Trzej Muszkieterowie 3D".
 • Wracamy do "Trzech muszkieterów"!

  Wracamy do "Trzech muszkieterów"!

  Już 14 października na ekranach polskich kin zadebiutuje nowa ekranizacja słynnej powieści Aleksandra Dumasa "Trzej muszkieterowie". Za zrealizowany w technologii 3D film odpowiada Paul W.S. Anderson (seria "Resident Evil"). Kogo zobaczymy w rolach ikonicznych bohaterów?
 • Milla Jovovich ujawnia

  Milla Jovovich ujawnia

  Milla Jovoivich, znana m.in. ze słynnej serii filmów opartych na japońskiej grze komputerowej - "Resident Evil", ujawniła na Twitterze szczegóły dotyczące piątej części kasowego przeboju.
 • Jest zwiastun "Trzech muszkieterów 3D"!

  Jest zwiastun "Trzech muszkieterów 3D"!

  "Trzej muszkieterowie 3D" w reżyserii Paula W.S. Andersona ("Resident Evil") trafią do kin dopiero 14 października, jednak już teraz możemy zobaczyć zwiastun superprodukcji, będącej mieszanką kina akcji i filmów spod znaku płaszcza i szpady.
 • Interaktywny "Resident Evil 5"?

  Interaktywny "Resident Evil 5"?

  Do kin trafił właśnie ostatni film serii "Resident Evil" - "Afterlife", a twórcy mówią już o kolejnej części.