Patryk Sokołowski

Artykuły - Patryk Sokołowski (7)

Filmy - Patryk Sokołowski (4)

• Piast - Śląsk 0-3. Patryk Sokołowski po meczu. Wideo

- Można powiedzieć, że nieszczęśliwie się to dla nas wszystko ułożyło. W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze i stworzyliśmy sobie wiele bramkowych sytuacji. No ale tak to jest w futbolu, że te stwarzane przez siebie okazje trzeba wykorzystywać – komentował po meczu pomocnik Piasta Patryk Sokołowski.
  • Patryk Sokołowski o mocnej defensywie Piasta Gliwice. Wideo

- Czujemy się dobrze jako cała drużyna w defensywie. Pracujemy solidnie. Nie tylko obrońcy, ale też pomocnicy i napastnicy. Fajnie to wygląda i dlatego myślę, że straconych bramek jest tak mało - powiedział pomocnik Piasta Gliwice Patryk Sokołowski po zwycięstwie z Legią Warszawa 2-0 w meczu 11. kolejki Ekstraklasy.
  • Sokołowski: Czasami taki punkt może wiele dać. Wideo

- Trzeba szanować ten punkt, bo przed nami jeszcze dużo, dużo meczów i czasami taki jeden punkt wiele może dać – podkreślał po wczorajszym meczu w Gliwicach Patryk Sokołowski, który dostał szansę gry od pierwszej minuty w miejsce odpoczywającego Toma Hateleya.
  • Patryk Sokołowski: Ciężko na to pracuje. Wideo

- Mam nadzieję, że tych minut będę jednak dostawał więcej, a kolejne gole to tylko coś ekstra. Ciężko pracuje na swoje nazwisko. Żeby coś osiągnąć, to tylko przez codzienny trening - przyznaje piłkarz gliwickiego Piasta, a niegdyś Legii Warszawa, Patryk Sokołowski.