patrole

Artykuły - Patrole (27)

 • Nie tylko stadiony, trzeba poprawić standard toalet

  Nie tylko stadiony, trzeba poprawić standard toalet

  Ponad 70 procent respondentów TNS OBOP uważa, że przed Euro 2012 trzeba poprawić standard polskich toalet. Patrole Czystości, które już trzeci rok wizytują te przybytki, przyznały jednocześnie miano "Czystej Toalety", aż 80 procentom tych obiektów.
 • 10 minut i auto znika

  Władze niemieckiej Saksonii desperacko szukają sposobów na złodziei samochodów, którzy coraz bardziej zuchwale grasują w landzie.
 • Bezpieczeństwo za 609 mln euro

  Bezpieczeństwo za 609 mln euro

  900 milionów dolarów kanadyjskich (ok. 609 mln euro) pochłonie operacja zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom rozpoczynających się 12 lutego w Vancouver zimowych igrzysk olimpijskich.
 • Chiny: Patrole pilnują, by studenci się nie całowali

  Chiny: Patrole pilnują, by studenci się nie całowali

  Władze uniwersytetu w mieście Nankin na wschodzie Chin postanowiły walczyć o dobre prowadzenie się studentów. W tym celu powołały złożone z ochotników patrole, których zadaniem jest doprowadzanie do porządku par całujących się, obejmujących albo po prostu siedzących zbyt blisko - podała BBC.
 • Rosyjskie okręty podwodne u wybrzeży USA

  Wiceszef rosyjskiego sztabu generalnego, generał Anatolij Nogowicyn, oświadczył, że dwa rosyjskie okręty podwodne o napędzie atomowym, które widziano u wschodnich wybrzeży USA, przeprowadzały rutynowe patrole.
 • Uwaga na niemiecką policję!

  Niecodzienne patrole policji strzegą porządku i dbają o spokój turystów odpoczywających nad morzem w gminie Międzyzdroje. Od początku lipca polsko - niemiecki partol dba o bezpieczeństwo turystów wypoczywających w Międzyzdrojach.
 • Patrole w mundurach z nazistowskim symbolem na włoskich ulicach

  Patrole w mundurach z nazistowskim symbolem na włoskich ulicach

  Nazistowskie symbole, używane przez SS, znajdują się na mundurach obywatelskich patroli skrajnej, neofaszystowskiej prawicy, które mają pilnować bezpieczeństwa na ulicach włoskich miast.
 • Groźna puma już na Śląsku? Jest świadek

  Mieszkaniec Bytomia (Śląskie), który wybrał się dziś na poranny spacer z psem powiadomił policję, że widział tam duże czarne zwierzę, prawdopodobnie pumę. Na miejsce skierowano dodatkowe patrole policji, które ostrzegają mieszkańców.
 • Wolontariusze na policyjnych patrolach

  Policjanci chcą, aby miasta - razem z umundurowanymi funkcjonariuszami - patrolowali wolontariusze. Takie rozwiązanie sprawdza się m.in. w Londynie i Wiedniu - podkreślano na konferencji "Społeczne wsparcie działań policji".
 • Rosomaki studzą głowy

  Rosomaki studzą głowy

  Do stacjonujących w bazie North Star w Czadzie Polaków dołączyli niedawno żołnierze z Chorwacji. Jest ich co prawda tylko 15, ale stanowią istotne wsparcie dla grup bojowych Polskiego Kontyngentu Wojskowego.

Filmy - Patrole (1)

 • Patrole polsko-niemieckie

  "Wspólne Patrole" to filmy wyprodukowane przez Centrum Medialne niemieckiej policji, przy współpracy dolnośląskich funkcjonariuszy. Mają pomóc w szkoleniu policjantów z terenów przygranicznych Polski i Niemiec.