partnerka

Artykuły - Partnerka (119)

 • Magiczne gesty i sztuczki, czyli jak skutecznie randkować

  Magiczne gesty i sztuczki, czyli jak skutecznie randkować

  Mamy ich w zanadrzu całe mnóstwo. Panowie na widok pięknych kobiet poprawiają krawaty, a panie... zaczynają bawić się włosami. Mowa o gestach i trickach, które pomagają nam wysłać płci przeciwnej sygnał: jestem gotowy na flirt! Sprawdziliśmy, które z nich robią na nas największe wrażenie.
 • Jak dobrze wypaść przed jej rodzicami?

  Jak dobrze wypaść przed jej rodzicami?

  W końcu przyjdzie taki moment, kiedy będziesz musiał zostać przedstawiony twoim przyszłym teściom. Nie obejdzie się bez stresu, ale mamy dla was kilka porad jak wypaść przed nimi jak najlepiej i szybko zyskać miano "syna".
 • Seal ma nową dziewczynę?

  Seal ma nową dziewczynę?

  Czyżby po rozstaniu z żoną Heidi Klum brytyjski wokalista Seal znalazł nową miłość?
 • Marc Anthony rozstał się z modelką

  Marc Anthony rozstał się z modelką

  Latynoski piosenkarz Marc Anthony i wenezuelska modelka Shannon de Lima nie są już parą.
 • Jak zdobyć kobietę idealną?

  Jak zdobyć kobietę idealną?

  Nikt nie może dać żadnej gwarancji, że związek będzie trwał wiecznie. Jednak odpowiednio dobierając sobie partnerkę możemy z wielkim prawdopodobieństwem zwiększyć szansę na udany związek.
 • Cała prawda o feromonach

  Cała prawda o feromonach

  Dziesiątki lat temu nasze babki zakrapiały sobie oczy atropiną, aby bardziej podobać się mężczyznom. Ta powodowała bowiem, że źrenice poszerzały się, dając efekt dużych oczu, co panowie uwielbiali. Dziś - nie tylko kobiety, ale i mężczyźni dysponują szerokim wachlarzem narzędzi, sposobów i możliwości, aby zwiększyć swoją atrakcyjność, a tym samym przyciągnąć do siebie partnera.
 • Polska w łóżku

  Polska w łóżku

  Polski mężczyzna chodzi do prostytutek po to, by się przytulać, a Polka coraz częściej przyznaje się do swoich doświadczeń z masturbacją. Bardzo często spotykają się... w sieci. Jak wygląda ich seks, kiedy w końcu spotkają się w realu? O Polsce w łóżku rozmawiamy z prof. Zbigniewem Izdebskim, seksuologiem.

Filmy - Partnerka (1)

 • Mariusz Totoszko nagrał ze swoją partnerką płytę dla dzieci

  „Niezwykłe lekcje rytmiki. Jestem Polakiem” to pierwszy z serii albumów przeznaczonych dla najmłodszych słuchaczy, stworzony przez Mariusza Totoszkę z grupy Volver oraz jego partnerkę Justynę Tomańską. Cykl wydawniczy to jednak nie wszystko, co szykuje para. Duet zamierza wyruszyć w specjalną trasę koncertową, w trakcie której będą odwiedzać dzieci z małych miast.