park narodowy

Artykuły - Park narodowy (11)

Filmy - Park narodowy (6)

 • Ten żółw uwielbia... brać prysznic!

  Mieszkańcowi miejscowego parku narodowego do gustu przypadły zimne prysznice. Polewany wężem ciśnieniowym Hugo z uśmiechem oddawał się przyjemnym chwilom. (STORYFUL/x-news)
 • Rozwiązywanie konfliktu między człowiekiem a naturą

  Wokół Parku Narodowego Serengeti dzikie zwierzęta i ludzie „walczą” ze sobą o przestrzeń do życia. Stowarzyszenie Zoologiczne we Frankfurcie stara się wspierać lokalnych mieszkańców w staraniach o ustanowienie granic przy Parku Serengeti.
 • Ratownicy przeszukują teren katastrofy w parku narodowym w Kalabrii

  Według oficjalnych doniesień liczba ofiar katastrofy w parku narodowym w Kalabrii na południu Włoch wzrosła do 10 osób. Ratownicy cały czas przeszukują teren, na którym mogą znajdować się jeszcze ludzie poszkodowani przez rwący potok. Do tej pory odnaleziono 3 żywe osoby.
 • Tragedia w parku narodowym we Włoszech.

  Ponad 10 osób zginęło w wyniku katastrofy w parku narodowym w Kalabrii na południu Włoch. Do katastrofy doszło w wyniku intensywnych opadów deszczu. Woda wypłynęła z brzegów wąskiego wąwozu i porwała turystów znajdujących się w jego obrębie. Jak na razie nie wiadomo, ile dokładnie osób przebywało na miejscu tragedii.