Kobieta - paris

Artykuły - Paris (24)

 • Jak wybrać dobrą piankę do włosów

  Jak wybrać dobrą piankę do włosów

  Marzy ci się piękna fryzura z prostych pasemek lub burza loczków czy miękkie fale? Sięgnij po piankę do stylizacji. Dobierz odpowiednią do swoich włosów i efektu, jaki chcesz uzyskać.
 • Jak wybrać odpowiedni kolor szminki

  Jak wybrać odpowiedni kolor szminki

  Beżowa, różowa, a może czerwona? W swojej kosmetyczce możesz mieć aż trzy szminki, bo każdy kolor jest dla ciebie, ale w odpowiednim odcieniu. Nasza wizażystka podpowiada, czym się kierować przy wyborze tego najbardziej kobiecego kosmetyku.
 • I Love Paris - Look jesień/zima 2010/2011

  I Love Paris - Look jesień/zima 2010/2011

  Propozycja makijażu na jesień i zimę firmy Delia to look dla kobiet, które lubią wyróżniać się z tłumu.
 • Kompleksy gwiazd

  Kompleksy gwiazd

  Zazdrościmy im urody i sławy. Dla wielu z nas gwiazdy są niedoścignionymi ideałami. Jednak i one, bywalczynie okładek kolorowych pism, mają kompleksy. Trudno w to uwierzyć? Sprawdź, czego znane kobiety nie lubią w swoim wyglądzie.
 • Kasia Smutniak: Na moich warunkach

  Kasia Smutniak: Na moich warunkach

  We Włoszech jest gwiazdą kina i twarzą ostatniej kampanii reklamowej Giorgia Armaniego. We Francji nowym odkryciem Luca Bessona. W Hollywood ekranową partnerką Johna Travolty w premierowym filmie "From Paris with Love". Choć ma polską maturę, paszport i nazwisko, najmniej znana jest właśnie u nas.
 • 12 najsłynniejszych pierścionków zaręczynowych

  12 najsłynniejszych pierścionków zaręczynowych

  Gwiazdy show-biznesu obdarowują swoje wybranki pierścionkami wartymi fortunę. Jedni próbują w ten sposób wyrazić siłę i trwałość uczuć, inni podkreślić status i bogactwo. Współzawodnictwo, zazdrość i chciwość są tu równie ważne jak miłość.
 • Defekty urody gwiazd

  Defekty urody gwiazd

  Kiedy pojawiają się na okładkach magazynów, wydaje się, że są idealne. Dla tysięcy dziewcząt na całym świecie są wzorem. Jednak mimo operacji plastycznych, ogromnego nakładu pracy makijażystów, stylistów i osobistych trenerów gwiazdy show-biznesu również borykają się z defektami urody.
 • Dzieci króla

  Dzieci króla

  Emocje związane z tragiczną śmiercią Michaela Jacksona jeszcze nie opadły, a już wszyscy zadają sobie pytanie, co teraz stanie się z jego ukochanymi dziećmi, Prince'em (12), Paris (11) i Prince'em II (7)? I jakie naprawdę one są?
 • Paris i Różowy Biały Dom

  Paris i Różowy Biały Dom

  Paris Hilton odpoczywa od kampanii prezydenckiej w USA i znowu zajmuje się nieco bardziej jej bliskim tematem - torebkami!
 • Bliss wybrał Paris Hilton

  Bliss wybrał Paris Hilton

  Jest najbardziej znaną amerykańską dziedziczką. Jest najczęściej fotografowaną celebrity na świecie. Przykuwa uwagę, gdziekolwiek się pojawi. Paris Hilton - nowa twarz kampanii reklamowej Bliss 2007/2008.