parady

Artykuły - Parady (25)

 • Lady Gaga wystąpi na paradzie gejów i lesbijek

  Lady Gaga wystąpi na paradzie gejów i lesbijek

  Ambasador USA we Włoszech David Thorne w liście zachęcił Lady Gagę, by wystąpiła w sobotę (11 czerwca) w Rzymie z okazji parady gejów, lesbijek i biseksualistów Europride - podali organizatorzy, a artystka przyjęła jego zaproszenie do Wiecznego Miasta.
 • Po Love Parade: Papież się modli

  Po Love Parade: Papież się modli

  Papież Benedykt XVI wyraził swój smutek po tragicznej śmierci 19 osób podczas niemieckiej Love Parade (24 lipca).
 • Kukiz o paradach gejów: Rażą mnie

  Kukiz o paradach gejów: Rażą mnie

  Na łamach "Rzeczpospolitej" wokalista Paweł Kukiz przedstawia własną opinię na temat manifestacji mniejszości seksualnych EuroPride w Warszawie. "Jestem przeciwko paradzie gejów i lesbijek. Z poprzednich tego typu imprez wynika, że ich uczestnicy dążą do legalizacji związków osób tej samej płci, a stąd już tylko krok do adopcji dzieci przez pary homoseksualne" - twierdzi piosenkarz.
 • Parada gwiazd w Międzyzdrojach

  Wielką paradą na ulicach miasta rozpoczął się XIV Międzynarodowy Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Impreza, w której bierze udział ponad 150 artystów filmu, teatru i muzyki z ośmiu krajów Europy, potrwa do niedzieli.
 • Liza Minnelli na czele parady gejów

  Liza Minnelli na czele parady gejów

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Liza Minnelli szła w sobotę na czele wielkiej parady gejów, która wyruszyła z paryskiego placu Montparnasse. W Berlinie odbywał się tego dnia podobny przemarsz pod hasłami "rzeczywistej równości" dla homoseksualistów, biseksualistów i osób transseksualnych.
 • Eurowizja: "Nie" dla gejów

  Eurowizja: "Nie" dla gejów

  Merostwo Moskwy zakazało w czwartek (7 maja) organizowania parady gejów 16 maja, gdy odbędzie się finał konkursu piosenki Eurowizji.
 • Parada lancerów Evo

  Parada lancerów Evo

  W ostatnią sobotę na torze wyścigowym Castle Combe w angielskim Wiltshire ustanowiono niezwykły rekord, zanotowany w słynnej Księdze Rekordów Guiness'a.
 • Filmowa parada Smoków

  48. Krakowski Festiwal Filmowy czas zacząć! Rusza kolejna edycja festiwalu poświęconego dokumentom i krótkim formom filmowym.
 • Fission i "Parada cierpienia"

  Fission i "Parada cierpienia"

  Po czterech latach od debiutu, drugim albumem "Pain Parade" przypomina o sobie Fission, melodyjny, thrash / deathmetalowy projekt szwedzkiego wokalisty Vintersorga.
 • Love Parade opuszcza Berlin

  Love Parade opuszcza Berlin

  Spotkanie fanów muzyki techno Love Parade (Parada Miłości) w tym roku odbędzie się 25 sierpnia w Essen na terenie kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia.

Filmy - Parady (1)