panna

Artykuły - Panna (41)

 • Dziś świętujemy Dzień Singla

  Dziś świętujemy Dzień Singla

  W Polsce przybywa singli. Według danych GUS w pojedynkę żyje już co piąty Polak*. Oznacza to, że życie singla z konieczności lub z wyboru prowadzi aż 7 milionów mieszkańców naszego kraju.
 • Panna 24 sierpnia - 23 września

  Koło Fortuny To bardzo zmienna karta. W zależności jak wykorzystamy dary dane nam przez los, może być pozytywna albo negatywna. Zapowiada ona zmiany i bardzo szybkie, nagłe wydarzenia. Możesz czuć się przy tej karcie tak, jakby w twoje życie wkroczyła trąba powietrzna. Jedno wydarzenie może odwrócić twoje życie do góry nogami. Ważne, żebyś potrafił wyjść z wszystkiego z podniesioną głową. Karta ta każe pamiętać, że nawet jeżeli wszystko wymyka nam się z rąk i wydaje nam s
 • Panna Perenna najmłodszą miliarderką

  Panna Perenna najmłodszą miliarderką

  Wiadomo, że ma 24 lata, nie udziela żadnych wywiadów i jest najmłodszą miliarderką na świecie.
 • Panna cotta z musem truskawkowym

  Panna cotta z musem truskawkowym

  Panna cotta to pyszny i łatwy w przygotowaniu deser, który jest szczególnie popularny we Włoszech.
 • Panna 2013-06-14

  Stać cię będzie na nowe pomysły w alkowie. Trochę odpuść i nie przejmuj się aż tak codzienną krzątaniną. Nie ona jest teraz źródłem waszego zbliżenia. Długi pocałunek zrekompensuje wszystko. Dla samotnych: Czy ktoś, aby nie przyzwyczaił się nadmiernie do twojej nadopiekuńczości i uznał to za normę. Nie przejmuj się zagubionymi istotami. Są od tego specjaliści!
 • Panna 2013-06-14

  Jesteś w fazie pozytywnych przemian. Czeka cię coś nowego. Twoje pomysły znajdą zastosowanie w świecie materii. Także idee nastawione na duchowość, zaczną być przez innych doceniane.
 • Panna 2013-06-13

  Dobry dzień dla ugruntowania i stabilizacji. Porzucisz schematy z przeszłości. Znajdziesz sposób na lepszą autoprezentację! Jeśli ktoś nie umie się zdecydować, możesz śmiało przedstawić własne argumenty.
 • Panna 2013-06-13

  Dzięki pozytywnemu podejściu do energii waszych ciał, możecie nadrobić erotyczne zaległości. Nocą znajdziecie się w głębokim gorącym uścisku! Dla samotnych: Swoimi energiami przyciągać będziesz niezwykle wyzwolonych ludzi. Podejmiesz śmiałe partnerskie rozmowy, które dadzą ci radość i pewność siebie!
 • Panna 2013-06-12

  Narodzi się w was optymizm i utożsamicie się z pierwotną energią ukrytą w głębi waszych serc. Wasze punkt poniżej pępka zaczną pulsować z niezwykłą maestrią! Dla samotnych: Pokonasz w sobie niepewność. Wyluzujesz się i zaczniesz odczuwać, że świat dzięki harmonii pierwiastka męskiego i żeńskiego ma dla ciebie niezwykłe miejsce.