panel

Artykuły - Panel (144)

 • Szybszy od F1: Oto odkurzacz XXI wieku

  Szybszy od F1: Oto odkurzacz XXI wieku

  Odkurzacz z silnikiem, który kręci się szybciej niż motor Formuły 1 i "farelka", która wygląda jak nowoczesna rzeźba, a w dodatku działa! Do naszej redakcji trafiły właśnie takie cudeńka. Rzecz jasna przetestowaliśmy je dokładnie, żeby sprawdzić, co tak naprawdę są warte.
 • Wykończenie wnętrz (cz. 3): Sufity

  Wykończenie wnętrz (cz. 3): Sufity

  Sufity w zasadzie można wykańczać podobnie jak ściany, istnieje jednak kilka typów specyficznych wykończeń sufitowych.
 • Wykończenie wnętrz (cz. 2): Podłogi

  Wykończenie wnętrz (cz. 2): Podłogi

  W wyborze materiałów, którymi można pokryć podłogę, praktycznie nie ma ograniczeń. Te, które istnieją i dotyczą określonych materiałów, wiążą się jedynie z przeznaczeniem wybranych pomieszczeń, z pełnionymi przez nie funkcjami, a co za tym idzie - ze stopniem narażenia powierzchni na zniszczenie. Przygotowanie podłoża pod określone pokrycie powinno być zdeterminowane rodzajem materiału, który chcemy użyć.
 • Wykończenie wnętrz (cz. 1): Ściany

  Wykończenie wnętrz (cz. 1): Ściany

  Istnieją dwie metody wykończenia ścian wewnętrznych pozwalające na uzyskanie gładkich powierzchni: można je otynkować lub obudować płytami gipsowo-kartonowymi czy gipsowo-włóknowymi. Wybór konkretnej zależy od tego, z jaką powierzchnią ściany mamy do czynienia.
 • Panel o Janie Karskim

  Panel o Janie Karskim

  Weź udział w panelu dyskusyjnym na temat życia i dorobku Jana Karskiego.
 • 3D bez okularów Toshiby już w Japonii

  3D bez okularów Toshiby już w Japonii

  Panele 3D Toshiby weszły już do sprzedaży. Jeden z nich nawet już testowałem. Producent nęci nas jednak od dawna czymś innym. Ekrany 3D niewymagające okularów pojawiły się już w Japonii.
 • Rusza festiwal Interscenario

  Rusza festiwal Interscenario

  W czwartek, 21 października, rozpoczyna się we Wrocławiu IV Międzynarodowy Festiwal Scenarzystów Interscenario. To największa impreza promująca rolę scenariusza w produkcji filmowej.
 • Zmieniają się preferencje turystyczne

  Zmieniają się preferencje turystyczne

  Współcześni turyści preferują bardziej aktywny i poznawczy wypoczynek, a nie leżenie na piasku - uważają specjaliści, którzy w czwartek spotkali się na Międzynarodowym Forum Gospodarczym. Podczas forum odbywa się m.in. panel poświęcony przemysłowi turystycznemu.