Panda

Artykuły - Panda (182)

 • Najstarsza panda świata obchodzi 37. urodziny

  W Hongkongu swoje urodziny obchodziła najstarsza panda na świecie. Jia Jia skończyła już 37 lat. Przeciętna żywotność tego gatunku to około 25 lat.
 • Niezwykłe spotkanie pandy wielkiej i jej dziecka

  Niezwykłe spotkanie pandy wielkiej i jej dziecka

  Rozczulający widok zarejestrowali pracownicy zoo w Tajpej. Po miesiącu rozłąki pozwolili na spotkanie pandy wielkiej oraz jej pociechy.
 • Dachował i zatrzymał się na drzewie

  Dachował i zatrzymał się na drzewie

  Kierujący fiatem panda stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. 33-latek z obrażeniami trafił do szpitala.
 • W ukraińskich wyborach zagłosowała... panda

  W ukraińskich wyborach zagłosowała... panda

  Wyborców, którzy przyszli głosować do jednego z kijowskich lokali wyborczych czekała niespodzianka. Z kabiny wyborczej wyszła bowiem... panda. W łapie trzymała kartę do głosowania i wrzuciła ją do urny.
 • Nie żyje panda urodzona sześć dni temu w zoo w Tokio

  Nie żyje panda urodzona sześć dni temu w zoo w Tokio

  Nie żyje młode pandy wielkiej, które przyszło na świat w zeszłym tygodniu w tokijskim zoo - poinformowały władze ogrodu zoologicznego. Przyczyną zgonu w środę rano było zapalenie płuc. Było to pierwsze młode pandy urodzone w tym zoo od 24 lat.
 • Rusza produkcja nowego fiata pandy. We Włoszech

  Rusza produkcja nowego fiata pandy. We Włoszech

  W tym tygodniu z zakładów Fiata w Pomigliano d'Arco pod Neapolem wyjadą pierwsze egzemplarze włoskiej pandy, nowej generacji popularnego samochodu produkowanego do tej pory w Tychach.
 • Przyczajony cellulitis, ukryte rozstępy

  Przyczajony cellulitis, ukryte rozstępy

  "Kung Fu Panda 2" ("Kung Fu Panda 2: The Kaboom of Doom"), reż. Jennifer Yuh, USA 2011, dystrybutor UIP, premiera kinowa 27 maja 2011 roku.
 • Masz passata? Przesiądziesz się na pandę...

  Masz passata? Przesiądziesz się na pandę...

  Wiadomość o przygotowywaniu przez unijnych urzędników tzw. podatku ekologicznego od aut zelektryzowała polskich kierowców.
 • USB - pięta achillesowa komputera

  USB - pięta achillesowa komputera

  25 proc. nowych robaków stworzonych w tym roku rozprzestrzenia się przez urządzenia USB. Co roku 48 proc małych i średnich firm na całym świecie pada ofiarą infekcji. Przyczyną jednej trzeciej z nich są robaki szerzące się przez urządzenia USB.

Filmy - Panda (13)