Muzyka - 'Pan Tadeusz'

Artykuły - 'Pan Tadeusz' (3)

 • Rekordzista Guinnessa w "Must Be The Music" (wideo)

  Rekordzista Guinnessa w "Must Be The Music" (wideo)

  Na naszych stronach możecie przedpremierowo zobaczyć fragment występu Tadeusza Białego w "Must Be The Music". Tadeusz Biały to rekordzista Guinnessa w grze na... pile!
 • Alicja Bachleda-Curuś: Zmieniłam się

  Alicja Bachleda-Curuś, 18-letnia aktorka i wokalistka, pamiętna Zosia z filmu "Pan Tadeusz" Andrzeja Wajdy, od dość dawna szykuje się do wydania kolejnej płyty. Co prawda ma już na koncie dwa albumy, ale nagrała je jako dziecko. Jej dorosły debiut ostatecznie ma ukazać się po wakacjach. Okazuje się jednak, że ci, którzy spodziewają się materiału przypominającego wydany półtora roku temu singel "Marzyć chcę", będą zaskoczeni.
 • Rozśpiewany Pan Tadeusz

  Rozśpiewany Pan Tadeusz

  Michał Żebrowski ("Pan Tadeusz", "Ogniem i mieczem", "Wiedźmin" i może Hans Kloss w nowej wersji serialu "Stawka większa niż życie"), jeden z najbardziej utalentowanych i popularnych aktorów młodego pokolenia, zachęcony sukcesem debiutanckiego albumu "Zakochany Pan Tadeusz", przygotowuje kolejną płytę. Pierwszy pochodzący z niej singel zawiera, wykonywany w duecie z Kasią Stankiewicz, utwór Jana Kantego Pawluśkiewicza do słów Adama Mickiewicza "Niepewność". Wiele lat temu wykonywał go Marek Grechuta.