Ozdoba

Artykuły - Ozdoba (8)

 • Czekoladowe ciastka

  Czekoladowe ciastka

  Doskonałe na deser lub słodkie śniadanie.
 • Zaskakujący finał zabawy czterech chłopców

  Zaskakujący finał zabawy czterech chłopców

  ​Czterech chłopców ze szkoły podstawowej w Cumbrii (Wielka Brytania) podczas zabawy odkryło jedną z pierwszych ozdób do włosów, jakie kiedykolwiek znaleziono w Wielkiej Brytanii. Spinka do włosów cała wykonana jest ze złota. Pochodzi sprzed 4300 lat. O odkryciu opowiada "The independent".
 • Rękodzieło - hobby na każdą kieszeń

  Rękodzieło - hobby na każdą kieszeń

  Hand made zyskuje ostatnio rzesze młodych fanów. Samodzielnie wykonana biżuteria jest niepowtarzalna i stosunkowo niedroga. Nie wymaga też wielkich umiejętności manualnych.
 • Narodowa ozdoba choinkowa USA już w sprzedaży

  Narodowa ozdoba choinkowa USA już w sprzedaży

  Ruszyła sprzedaż White House Christmas Collections, czyli narodowej ozdoby choinkowej USA. Ręcznie zdobiona i co roku inna, cieszy się ogromną popularnością. Tegoroczny ornament honoruje administrację prezydenta Grovera Clevelanda - 22. i 24. prezydenta Stanów Zjednoczonych. To za jego czasów po raz pierwszy wykorzystano elektryczne oświetlenie do dekoracji choinki przy Białym Domu.
 • Wąsy u ptaka to nie ozdoba

  Wąsy u ptaka to nie ozdoba

  W naturze nie ma rzeczy niepotrzebnych. Doskonałym tego przykładem jest nurniczek wąsaty (Aethia pygmaea), niewielki ptak morski z rodziny alek. Jego wąsy z piór spełniają dokładnie tę samą funkcję, co wibryssy kota: pomagają mu odnaleźć drogę przez ciemne wykroty.
 • Polskie meble - Ozdoba gospodarki

  W tym roku sprzedamy ich za granicą więcej niż kiedykolwiek przedtem. Ale to już od lat jeden z naszych hitów eksportowych. Na jak długo tej branży starczy sił do ekspansji?
 • Dama z dziarą

  Dama z dziarą

  Więcej przychodzi kobiet - powtarzają właściciele salonów tatuażu. Dawniej był on znakiem rozpoznawczym więźniów i marynarzy. Dzisiaj to ulubiona ozdoba kobiet.
 • Źli chłopcy kochani przez kobiety

  Źli chłopcy kochani przez kobiety

  Doskonale zbudowani, przystojni, czarujący i szarmanccy, nie tylko umieją świetnie tańczyć i rozbierać się na wiele sposobów. Umieją też absolutnie wyjątkowo patrzeć kobietom w oczy. Chłopcy z BadBoys group Polish Chippendales.

Filmy - Ozdoba (6)

 • Uchwyt na zdjęcie z kamienia

  Zwykły kamień i odrobina drutu - tyle wystarczy, by przygotować prostą dekorację, która znakomicie sprawdzi się w każdym wnętrzu! Umieszczone w niej zdjęcie będzie doskonałym sposobem na niewielką, nienachalną w swoim wyglądzie ozdobę. Zdziwicie się, jakie to proste!
 • Zdobienie ramki do zdjęć muszelkami i cekinami

  Jeśli uwielbiacie motyw muszelek przeróżnego typu, a w domu macie kilka sztuk, możecie wykorzystać je do przygotowania niewielkiej ozdoby w postaci ramki do zdjęć. Dzięki temu każda prosta ramka do zdjęć, jakich pełno w sklepach, zmieni się w sympatyczną i miłą dla oka dekorację, która będzie przyciągała wzrok każdego! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Wieszak na klucze z klocków

  Jeśli macie stare, nieużywane klocki albo po prostu jesteście miłośnikami praktycznego ich wykorzystywania, to mamy dla was świetną propozycję! Oto pomysł, jak zrobić z klocków... wieszak na klucze! Będzie nie tylko świetnie się prezentował, ale też idealnie spełni swoją funkcję przechowywania kluczy.
 • Zawieszka na choinkę

  Samodzielne robienie zawieszek na choinkę nie musi być nudne i trudne. Możliwości są nieograniczone i czasem z różnych niepotrzebnych rzeczy można wyczarować naprawdę piękne zawieszki, które w sklepie kosztują fortunę. Zobaczcie nasz pomysł na to, jak zrobić samodzielnie zawieszkę na choinkę!