Muzyka - owoce

Artykuły - Owoce (3)

 • Jerzy Owsiak: Najświeższe owoce

  Jerzy Owsiak: Najświeższe owoce

  Kolejny odcinek programu "Pol'And'Rock", który możecie oglądać na stronach INTERIA.PL, Jurek Owsiak w całości poświęcił Przystankowi Woodstock 2006.
 • "Teraz zbieramy owoce"

  "Teraz zbieramy owoce"

  W 2005 roku grupa Goya, dowodzona przez wokalistkę Magdaleną Wójcik, obchodziła 10-lecie istnienia. W tym czasie ukazały się trzy płyty - ta ostatnia, "Smak słów", odniosła największy sukces. Pod koniec marca 2006 roku zespół otrzymał za nią nagrodę Fryderyka w kategorii "Album roku - pop", a powodzeniem cieszyły się single "Smak słów", "Mój" (udział w festiwalu w Sopocie) i "Tylko mnie kochaj", promujący romantyczną komedię o tym tytule, z udziałem Macieja Zakościelnego i Agnieszki Grochowskiej. Emilia Chmielińska, z okazji zdobycia przez Goya Fryderyka, rozmawiała z Magdą Wójcik o tej nagrodzie, historii zespołu, a także o polskim rynku muzycznym. Wokalistka opowiedziała także o najbliższych planach swojego zespołu.
 • Sopot: Festiwal bez kaprysów

  Sopot: Festiwal bez kaprysów

  Ciepły posiłek, owoce, kanapki, woda i soki - lista życzeń tegorocznych gwiazd festiwalu w Sopocie nie jest wyszukana. Inna sprawa, że również ich nazwiska nie powalają na kolana. Particia Kaas, In-Grid, Kate Ryan plus czołówka krajowej sceny muzycznej, będą zabawiać gości Opery Leśnej w piątek i sobotę (20/21 sierpnia). Z zapowiadanych gwiazd nie pojawi się Kayah.