Sport - oszustwa

Artykuły - Oszustwa (5)

 • Redknapp oskarżony o oszustwa podatkowe

  Redknapp oskarżony o oszustwa podatkowe

  Trener piłkarzy londyńskiego Tottenham Hotspur Harry Redknapp został oskarżony w czwartek przez Koronną Służbę Prokuratorską o oszustwa podatkowe na sumę 40 tys. funtów (około 45 tys. euro). Sprawa dotyczy lat 2005-2008, gdy prowadził on zespół Portsmouth.
 • Romario skazany za oszustwa podatkowe

  Romario skazany za oszustwa podatkowe

  Słynny brazylijski piłkarz Romario został skazany na dwa i pół roku prac w interesie publicznym za oszustwa podatkowe - postanowił w czwartek sąd drugiej instancji w Rio de Janeiro. Ponadto Romario musi zapłacić grzywnę 391 tys. reali (151 tys. euro).
 • Przyznał się do oszustwa

  Przyznał się do oszustwa

  Najlepszy włoski kolarz Ricardo Ricco przyznał się do stosowania dopingu podczas przesłuchania przed Włoskim Komitetem Olimpijskim.
 • Były rekordzista w więzieniu!

  Były rekordzista w więzieniu!

  Były olimpijczyk, sprinter, rekordzista świata, Amerykanin Tim Montgomery został skazany w piątek na 46 miesięcy więzienia za oszustwa czekowe i pranie brudnych pieniędzy.
 • Chińczycy dumni z oszustwa!

  Chińczycy dumni z oszustwa!

  Trener chińskich badmintonistek Li Yongbo przyznał, że mecz półfinałowy turnieju olimpijskiego w Atenach między jego podopiecznymi był zaaranżowany w trosce wynikającej z "patriotyzmu", aby zwiększyć szanse zdobycia dla Chin złotego medalu.