osioł

Artykuły - Osioł (24)

 • Sejm uszczelnił zasady rejestracji koniowatych

  Sejm uszczelnił zasady rejestracji koniowatych

  Uszczelnienie systemu rejestracji zwierząt koniowatych m.in. koni i osłów, w tym zwiększenie kontroli nad zwierzętami przeznaczonymi do uboju - zakłada nowela ustawy o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt, którą uchwalił w piątek Sejm.
 • Węgry: Rencista zmarł wskutek pogryzienia przez osły

  Węgry: Rencista zmarł wskutek pogryzienia przez osły

  Węgierski rencista zmarł wskutek pogryzienia przez dwa agresywne osły, hodowane w gospodarstwie rolnym na zachodzie Węgier - poinformował w środę wydawany w Budapeszcie bulwarowy dziennik "Bors".
 • Rysiek z "Klanu" gra... osła!

  Rysiek z "Klanu" gra... osła!

  Piotr Cyrwus, czyli niezapomniany Ryszard Lubicz z "Klanu", wiele razy udowodnił, że jest aktorem wszechstronnym i uwielbiającym wyzwania, jakie stawiają przed nim reżyserzy. Nigdy jednak nie przypuszczał, że zagra... osła!
 • Uwaga: W kryzysie osły w cenie!

  Wielu Portugalczyków coraz częściej zostawia maszyny w garażu i zaprzęga do pracy właśnie osły, które ich zdaniem są tańsze.
 • Osiołek-bohater dwukrotnie wymknął się z objęć śmierci

  W niewielkiej portugalskiej miejscowości prawdziwym lokalnym bohaterem stał się... osiołek. A wszystko dzięki temu, że sympatyczny zwierzak już dwukrotnie wymknął się z objęć śmierci.
 • Włochy: Osioł zbiera śmieci w miasteczku

  W miasteczku Cuccaro Vetere w Kampanii na południu Włoch śmiecie zaczął zbierać zatrudniony przez władze osiołek. Z dwoma pojemnikami na torby na odpadki na grzbiecie zwierzę chodzi po starych wąskich uliczkach i kamiennych schodkach.
 • Rosyjski osioł na spadochronie ma się dobrze

  Osioł, którego na potrzeby reklamy ciągnięto na spadochronie nad Morzem Azowskim, co oburzyło obrońców praw zwierząt, okazał się oślicą, która wróciła już do właściciela i jest w dobrym stanie. - powiadomiła w czwartek rosyjska milicja.
 • Przywiązali osła do spadochronu. Śledztwo trwa

  Przywiązali osła do spadochronu. Śledztwo trwa

  O okrucieństwo wobec zwierząt mogą zostać oskarżeni rosyjscy biznesmeni, którzy w zeszłym tygodniu na pół godziny przyczepili osła do spadochronu - poinformowały rosyjskie media, wyjaśniając, że milicja wszczęła śledztwo w tej sprawie.
 • Mistrz o rywalu: On wygląda i walczy jak osioł

  Mistrz o rywalu: On wygląda i walczy jak osioł

  "Podgrzewanie" atmosfery poprzez "grę słów", to częsty obrazek na bokserskich konferencjach prasowych. Tym razem popis dał mistrz świata WBO w wadze junior ciężkiej Marco Huck, który swego najbliższego rywala - Amerykanina Adama Richardsa nazwał "osłem".
 • "Justyna Kowalczyk uparta jak osioł"

  "Justyna Kowalczyk uparta jak osioł"

  - Uparta jak osioł, tytan pracy o żelaznej konsekwencji - to tylko niektóre cechy Justyny Kowalczyk wymieniane przez jej koleżanki z reprezentacji na igrzyska w Vancouver.

Filmy - Osioł (16)

 • Osiołek, który uwielbia kołysanki

  Ten osiołek uwielbia kołysanki. Siada na kolana swojemu właścicielowi i zasypia niczym dziecko. Pojawia się tylko jedne pytanie, czy aby nie jest za ciężki?
 • Przyjacielski osioł uciął sobie drzemkę na kanapie

  Ten osioł postanowił złożyć wizytę swoim właścicielom. Sporych rozmiarów pupil wszedł na kanapę i przytulił się do swojego pana. Co się działo, gdy właściciel przestał go głaskać? (STORYFUL/x-news)
 • Jest gwiazdą sieci. Posłuchajcie sami

  Śpiewająca oślica Harriet ponownie dała popis swoich wokalnych talentów. W październiku 2018 roku stała się gwiazdą internetu po swoim debiucie. Teraz zaprezentowała nową piosenkę. „ Zazwyczaj śpiewa kiedy wie, że dostanie smakołyk” wyznała jej właścicielka. (STORYFUL/x-news)
 • Przyjacielski osioł uciął sobie drzemkę na kanapie

  Ten osioł postanowił złożyć wizytę swoim właścicielom. Sporych rozmiarów pupil wszedł na kanapę i przytulił się do swojego pana. Co się działo, gdy właściciel przestał go głaskać? (STORYFUL/x-news)