Orlen Warsaw Marathon

Artykuły - Orlen Warsaw Marathon (26)

 • ORLEN Warsaw Marathon: Marcin Chabowski: Czekam na swój dzień

  ORLEN Warsaw Marathon: Marcin Chabowski: Czekam na swój dzień

  - Maraton jest specyficzną konkurencją, liczą się - pogoda, trasa, samopoczucie. Trenujemy 3-4 miesiące i modlimy się o to, żeby w dniu startu wszystko się zgrało, była pogoda, człowiek dobrze się czuł – o swoim starcie w warszawskim maratonie i planach na przyszłość opowiada mistrz Polski Marcin Chabowski.
 • Orlen Warsaw Marathon. Regasa Bejiga zwyciężył, Chabowski mistrzem Polski

  Orlen Warsaw Marathon. Regasa Bejiga zwyciężył, Chabowski mistrzem Polski

  Regasa Bejiga z Etiopii wygrał bieg maratoński mężczyzn z czasem 2:09.42 podczas Orlen Warsaw Marathon. Tytuł mistrza Polski wywalczył - czwarty na mecie - Marcin Chabowski. U kobiet wygrała Kenijka Sheilla Jerotich. Jej czas - 2:26.06 to rekord kobiet wszystkich polskich maratonów!
 • Orlen Warsaw Marathon. Grycko i Nadolska najlepsi na 10 km

  Orlen Warsaw Marathon. Grycko i Nadolska najlepsi na 10 km

  Tomasz Grycko i Katarzyna Nadolska zgodnie z przewidywaniami odnieśli zwycięstwo w biegu OSHEE na 10 km. W handbike zwyciężył Robert Wilk.
 • ORLEN Warsaw Marathon. Na starcie Sara Galimberti, dla której głowę stracił słynny piłkarz

  ORLEN Warsaw Marathon. Na starcie Sara Galimberti, dla której głowę stracił słynny piłkarz

  Ma za sobą karierę modelki i nie wyklucza powrotu przed obiektywy aparatów, ale dziś priorytetowo traktuje bieganie. Piękna Włoszka Sara Galimberti będzie jedną z uczestniczek niedzielnego biegu OSHEE na 10 km, w ramach ORLEN Warsaw Marathon. Początek imprezy o godz. 9. Start i meta będą zlokalizowane przy PGE Stadionie Narodowym.
 • ORLEN Warsaw Marathon. Szybciej, ładniej, ciekawiej

  ORLEN Warsaw Marathon. Szybciej, ładniej, ciekawiej

  Szybka, atrakcyjna turystycznie, widowiskowa – tak wygląda trasa tegorocznego ORLEN Warsaw Marathon. Początek imprezy o godz. 9.00 w niedzielę 14 kwietnia.
 • ORLEN Warsaw Marathon. Ezekiel Kemboi Omullo chce pobiec poniżej 2:07

  ORLEN Warsaw Marathon. Ezekiel Kemboi Omullo chce pobiec poniżej 2:07

  - Jestem świetnie przygotowany, chcę obronić tytuł i pobiec poniżej 2 godzin i 7 minut – zapowiedział ubiegłoroczny zwycięzca warszawskiej imprezy Ezekiel Kemboi Omullo.
 • ORLEN Warsaw Marathon. Ciekawostki na deser przed maratonem

  ORLEN Warsaw Marathon. Ciekawostki na deser przed maratonem

  Do startu pozostało zaledwie kilka dni - w niedzielę biegacze zmierzą się z królewskim dystansem podczas siódmej edycji ORLEN Warsaw Marathon. Dla większości z nich występ na ponad 42-kilometrowej trasie wiąże się z dużą dawką stresu. Oprócz rozważnego podejścia do startu, zawodnikom przyda się więc mała porcja wiedzy.
 • ORLEN Warsaw Marathon - utrudnienia w ruchu, zmiany komunikacyjne

  ORLEN Warsaw Marathon - utrudnienia w ruchu, zmiany komunikacyjne

  Główna część Narodowego Święta Biegania odbywa się 14 kwietnia 2019, ale to nie jedyny moment, kiedy z jego okazji w Warszawie pojawią się zmiany w ruchu i zamknięte ulice. Warto zapoznać się z tymi informacjami wcześniej. W drugi weekend kwietnia mieszkańcy stolicy powinni przygotować się zarówno na utrudnienia w ruchu samochodowym, jak i w kursowaniu komunikacji miejskiej. Ulicami Warszawy pobiegną wtedy uczestnicy maratonu, biegu OSHEE 10 km oraz Charytatywnego Marszobiegu.
 • ORLEN Warsaw Marathon. Ostatnie szlify Marcina Chabowskiego

  ORLEN Warsaw Marathon. Ostatnie szlify Marcina Chabowskiego

  W niedzielę tysiące biegaczy wystartuje w ORLEN Warsaw Marathonie. Wśród nich znajdzie się niemal cała czołówka polskich maratończyków, którzy powalczą nie tylko o jak najlepsze rezultaty czasowe, ale i medale mistrzostw Polski mężczyzn w maratonie. Na starcie nie może zabraknąć Marcina Chabowskiego, który legitymuje się rekordem życiowym 2:10.07.
 • ORLEN Warsaw Marathon. Historia pierwszych mistrzów kraju

  ORLEN Warsaw Marathon. Historia pierwszych mistrzów kraju

  14 kwietnia podczas ORLEN Warsaw Marathon rozegrane zostaną mistrzostwa Polski mężczyzn w biegu maratońskim. Od 1924 roku w rywalizacji w biegu na królewskim dystansie sporo się zmieniło. Warto przypomnieć historię pierwszych walk o złoty krążek i tytuł najszybszego polskiego maratończyka.

Filmy - Orlen Warsaw Marathon (34)