orgazm

Artykuły - Orgazm (113)

 • Gdy nie możesz skończyć: Pięć rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę

  Gdy nie możesz skończyć: Pięć rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę

  Brak wytrysku u mężczyzn to problem spotykany częściej, niż może się wydawać. Częściej także, niż wielu „prawdziwych facetów” chciałoby przyznać. Niepowodzenia w sypialni to z jednej strony temat wstydliwy, traktowany jako zaprzeczenie męskości, z drugiej – sygnał, którego nie wolno lekceważyć. Jakie są przyczyny problemów z osiąganiem orgazmu u mężczyzn i na co zwrócić uwagę?
 • Superorgazm pod lupą

  Superorgazm pod lupą

  Superorgazm to umiejętność odczuwania przyjemności nawet do stu (!) razy podczas jednego zbliżenia seksualnego. Dotyczy to jedynie niewielkiego odsetka kobiet, co nie znaczy, że nie da się go wypracować. W jaki sposób – tego między innymi dowiesz się z filmu dokumentalnego „Superorgazm - prawda czy mit” 20 marca o 22:00 na antenie Polsat Doku.
 • ​Seks na stojąco - jakie ma wady, jakie zalety?

  ​Seks na stojąco - jakie ma wady, jakie zalety?

  Jest niezwykle podniecający, pozwala przełamać rutynę, dostarcza mnóstwo wrażeń, które długo pozostają w pamięci. Jednak seks na stojąco ma też swoje ograniczenia, które sprawiają, że nie jest to zabawa dla każdego.
 • ​Rozmiar ma znaczenie? Nie w tych pozycjach!

  ​Rozmiar ma znaczenie? Nie w tych pozycjach!

  "Nie liczy się wielkość łodzi, ale kierunek, w którym przemierza ocean" - zdaniem wielu seksuologów właśnie to przysłowie jest najlepszym komentarzem do tematu wielkości penisa. Od rozmiaru przyrodzenia ważniejsza jest więc fantazja jego właściciela, pomysłowość i odpowiednio dobrana pozycja. Oto kilka podpowiedzi.
 • Które pozycje seksualne są najprzyjemniejsze dla kobiet?

  Które pozycje seksualne są najprzyjemniejsze dla kobiet?

  ​Jaka pozycja seksualna jest najlepsza dla kobiety? Oczywiście taka, w której dozna największej rozkoszy! Jeśli wciąż jesteście na etapie szukania swojej ulubionej, mamy dla was kilka podpowiedzi. Spróbujcie!
 • Zrób TO z jej kostkami, a orgazm gwarantowany

  Zrób TO z jej kostkami, a orgazm gwarantowany

  Czasem jedna niepozorna czynność może zmienić twoje życie łóżkowe.
 • Czy można przeżyć orgazm podczas porodu?

  Czy można przeżyć orgazm podczas porodu?

  Biblijna, grzmiąca groźba: „w bólu będziesz rodziła dzieci” po dziś dzień straciła niewiele na aktualności. Mimo coraz powszechniej stosowanych różnych form znieczulenia i innych udogodnień oferowanych ciężarnym, cierpienie wydaje się być nieodłącznym elementem porodu. Są jednak kobiety gotowe przysiąc, że rodząc doświadczyły prawdziwej ekstazy.
 • Co to jest orgazm i jak go osiągnąć

  Co to jest orgazm i jak go osiągnąć

  Brak energii, ochoty na seks czy przedwczesny wytrysk powodują, że zamiast pracować nad polepszeniem współżycia, rezygnujemy z niego. Ale orgazm to nie tylko przyjemność i istotny składnik udanego związku, lecz także lek na wiele dolegliwości.
 • Klik i orgazm na zawołanie

  Klik i orgazm na zawołanie

  Naukowcy pracują nad wynalazkiem wywołującym intensywną satysfakcję seksualną. Mężczyzna nie będzie musiał się zbytnio starać w łóżku - wystarczy, że naciśnie przycisk i gotowe.

Filmy - Orgazm (8)