Orange Polska S.A.

Synonimy:
GK Telekomunikacja Polska SA, telekomunikacja polska telekomunikacja polska Telekomunikacja Polska SA tpsa
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Orange Polska S.A. (1826)

Filmy - Orange Polska S.A. (5)

 • Większa kontrola transferu pieniędzy do międzynarodowych firm

  Nasza rachunkowość musi bardzo silnie kontrolować różne formy wyprowadzania kapitału poprzez firmy globalne - zapowiada wicepremier Janusz Piechociński. Ministerstwo Gospodarki zamierza zwiększyć kontrolę nad działalnością międzynarodowych firm, które zarabiają w Polsce. Niepokój resortu wzbudziły przedstawione w połowie lutego wyniki Telekomunikacji Polskiej (Orange Polska), które skutkowały spadkiem cen akcji spółki o 40 proc.
 • Polska najtańszym rynkiem telekomunikacyjnym w UE

  Polska jest zdecydowanie najtańszym rynkiem w UE – twierdzi Maciej Witucki, prezes Orange w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria. - To jest oczywiście miłe dla konsumentów. To będzie sprawiało problemy wszystkim graczom na rynku ponieważ my musimy wszyscy generować zyski dla naszych akcjonariuszy, a po drugie wszystkich nas czekają ogromne inwestycje.
 • "Unia blokuje rozwój szybkiego Internetu"

  Komisja Europejska postanowiła o zawieszeniu decyzji Urzędu Komunikacji Elektronicznej ws. opłat za dostęp do infrastruktury światłowodowej Orange. - Trzeba zdecydować się na jakiś kompromis, bo brak decyzji blokuje rozwój szybkiego Internetu - uważa prezes Orange Maciej Witucki.
 • Euro 2012 pomoże TP zmienić się w Orange

  To najlepszy moment na zmianę marki - twierdzą przedstawiciele Orange. Zaangażowanie jako sponsora i partnera technologicznego w organizację Euro 2012 może pomóc w przekonaniu klientów do połączonej marki Orange. Komentuje Tomasz Nowakowski z Orange Polska.