Opowieść o miłości i mroku

Artykuły - Opowieść o miłości i mroku (3)

 • "Opowieść o miłości i mroku" [recenzja]: Natalie Portman mierzy się z depresją

  "Opowieść o miłości i mroku" [recenzja]: Natalie Portman mierzy się z depresją

  Trzeba odwagi i tupetu, by w swoim debiucie reżyserskim porwać się na adaptację wybitnej powieści Amosa Oza, regularnego kandydata do literackiego Nobla. Tych Natalie Portman nie zabrakło. Ale trzeba też talentu i doświadczenia, żeby ciężar takiej literatury udźwignąć. A to drugie aktorka musi dopiero zdobyć.
 • Natalie Portman: Działam w miłości, a nie w bólu

  Natalie Portman: Działam w miłości, a nie w bólu

  Światowej sławy aktorka i laureatka Oscara debiutuje jako reżyser. Ale nie w Hollywood, który przyniósł jej oszałamiającą popularność, a w Izraelu, gdzie się urodziła. Ta nowa rola Natalie Portman znowu wprawia świat w zdumienie. Podobne wywołały kiedyś jej studia na Harvardzie, niezwykłe połączenie siły i determinacji w drobnym, pięknym ciele. Od zawsze chciała być najlepsza. Choć po swojemu i dla siebie, nigdy dla innych. "Opowieść o miłości i mroku" wejdzie do polskich kin 1 kwietnia.
 • ​"Opowieść o miłości i mroku": Reżyserski debiut Natalie Portman

  ​"Opowieść o miłości i mroku": Reżyserski debiut Natalie Portman

  "Opowieść o miłości i mroku", wyreżyserowana przez aktorkę Natalie Portman ekranizacja książki izraelskiego pisarza Amosa Oza, trafi w piątek do kin w Polsce. Jedną z ról w filmie gra Portman. Autorem zdjęć, kręconych w Jerozolimie, jest Sławomir Idziak.