Opel Vectra

Artykuły - Opel Vectra (15)

 • Używane: passat czy vectra

  Używane: passat czy vectra

  Jeśli ktoś szuka oszczędnej a jednocześnie solidnej limuzyny rodzinnej nie może przejść obojętnie obok volkswagena passata. Ale przecież to nie jedyna atrakcyjna oferta. Jednym z najgroźniejszych rywali jest opel vectra C.
 • Nowe auta dla policji

  Nowe auta dla policji

  To już pewne. Polska policja "dozbrojona" zostanie w nową broń do walki z drogowymi piratami. Jak informuje instytut "Samar" już wkrótce, na drogach poza takimi autami jak opel vectra, volkswagen passat czy skoda superb, pojawią się inne, tzw. "pościgowe" radiowozy.
 • Trzy ofiary wypadku w Warmińsko-Mazurskiem

  Trzech mężczyzn zginęło w sobotę rano w wypadku na drodze wojewódzkiej 503 z Elbląga do Suchacza. Opel vectra, którym jechali, z nieznanych jeszcze przyczyn uderzył w drzewo - poinformowała rzeczniczka prasowa warmińsko-mazurskiej policji Anna Fic.
 • Potrącił policjanta drzwiami

  46-letni Wojciech W. kierując oplem vectra nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a uciekając potrącił policjanta.
 • ...w aucie były tylko buty

  ...w aucie były tylko buty

  W poniedziałek 29 grudnia po godzinie 21.00 na ul Armii Krajowej w Płocku czerwony opel vectra z całej siły rąbnął w latarnię. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, po kierowcy zostały...tylko buty! Świadek zdarzenia powiedział policjantom, że z rozbitego auta wysiadły jakieś osoby (co najmniej dwie), kierujący został przez nich wyciągnięty na zewnątrz po czym wszyscy wsiedli do bordowego passata (bez działającej tyln
 • Opel vectra 2008 i inne...

  Opel vectra 2008 i inne...

  Nowe mondeo. Laguna nowej generacji. Vectra 2008.
 • Nowa vectra w Genewie?

  Nowa vectra w Genewie?

  Możecie wierzyć nam lub nie, ale na zdjęciu, na którym niewiele widać, jest... nowy opel vectra.
 • Ople zagrożone pożarem

  Ople zagrożone pożarem

  W wybranych modelach aut Opel Vectra C oraz Signum mogą wystąpić wady niebezpieczne dla życia i zdrowia konsumentów. Na polski rynek trafiło ponad 1400 takich aut.
 • Fiskus bez kratki

  Fiskus bez kratki

  Znajomy menedżer wysokiego szczebla dojeżdża do pracy służbową ciężarówką. Ta ciężarówka to opel vectra GTS z tzw. full wypasem. O jej ciężarówkowym charakterze świadczy wyłącznie osławiona kratka za tylną kanapą.
 • Opel w Zaporożu!

  Opel w Zaporożu!

  Za miesiąc w zaporoskiej fabryce AwtoZAZ-Daewoo ruszy montownia samochodów marki Opel - Vectra, Astra i Corsa. 5-letnie porozumienie w tej sprawie podpisali we wtorek przedstawiciele ukraińsko-koreańskiej fabryki i Opla.

Filmy - Opel Vectra (1)