Opel Vectra

Artykuły - Opel Vectra (27)

 • Używane: passat czy vectra

  Używane: passat czy vectra

  Jeśli ktoś szuka oszczędnej a jednocześnie solidnej limuzyny rodzinnej nie może przejść obojętnie obok volkswagena passata. Ale przecież to nie jedyna atrakcyjna oferta. Jednym z najgroźniejszych rywali jest opel vectra C.
 • Wjechał w ludzi wychodzących z kościoła

  Wjechał w ludzi wychodzących z kościoła

  Jedenaście osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło dziś rano w Bystrzycy (woj. podkarpackie). W grupę ludzi wychodzących z kościoła wjechał opel vectra - poinformowała Marta Tabasz z zespołu prasowego podkarpackiej policji.
 • Nowe auta dla policji

  Nowe auta dla policji

  To już pewne. Polska policja "dozbrojona" zostanie w nową broń do walki z drogowymi piratami. Jak informuje instytut "Samar" już wkrótce, na drogach poza takimi autami jak opel vectra, volkswagen passat czy skoda superb, pojawią się inne, tzw. "pościgowe" radiowozy.
 • Małopolska: Runął słup zabijając 28-latka

  Małopolska: Runął słup zabijając 28-latka

  W nocy z czwartku na piątek w Chrzanowie opel vectra zjechał nagle z ul. Pogorskiej na pobocze (rejon skrzyżowania z ul. Kalinową). Samochód uderzył w słup energetyczny. Słup runął, miażdżąc auto. Kierowca zginął.
 • Zachodniopomorskie: Dwa groźne wypadki

  Zachodniopomorskie: Dwa groźne wypadki

  Wczoraj późnym wieczorem w województwie zachodniopomorskim doszło do dwóch bardzo groźnych wypadków. W Góralicach (pow. gryfiński) kierujący osobową toyotą potrącił śmiertelnie pieszego. Natomiast w Renicach (pow.Lipany) opel vectra uderzył w przęsło budowanego wiaduktu.
 • Trzy ofiary wypadku w Warmińsko-Mazurskiem

  Trzech mężczyzn zginęło w sobotę rano w wypadku na drodze wojewódzkiej 503 z Elbląga do Suchacza. Opel vectra, którym jechali, z nieznanych jeszcze przyczyn uderzył w drzewo - poinformowała rzeczniczka prasowa warmińsko-mazurskiej policji Anna Fic.
 • Warmia i Mazury:Trzy osoby zginęły w wypadku

  Warmia i Mazury:Trzy osoby zginęły w wypadku

  Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej 503 na trasie z Elbląga do Suchacza, gdzie opel vectra, którym jechało czterech mężczyzn z nieznanych dotąd przyczyn uderzył w drzewo. Trzech spośród czterech podróżujących pojazdem mężczyzn nie żyje.

Filmy - Opel Vectra (1)