opaska

Artykuły - Opaska (12)

Filmy - Opaska (3)

  • Jak zrobić czapkę pirata? Poradnik krok po kroku

    Kostiumy i przebrania dla dzieci w sklepach zwykle są kosmicznie drogie, a wielu z nas nie ma czasu na przeszukiwanie specjalistycznych sklepów czy dyskontów z tanią odzieżą, by znaleźć pasujący i nie zniszczony kostium. Wielu z nas nie ma również pojęcia, jak samodzielnie uszyć piękny kostium dla swojej pociechy na karnawałową zabawę. Wystarczy jednak parę prostych trików - w naszym filmiku poradnik, jak przygotować czapkę i opaskę na oko dla pirata! Oprócz tego ubierzcie pociechę w koszulkę w paski, kamizelkę i dowolne spodnie - i gotowe!
  • Opaska ze sznurków z koszulek

    Opaski, które podtrzymują włosy, by nie opadały nam na twarz, świetnie sprawdzają się nie tylko u aktywnych osób - te sportowe zwykle nie wyglądają ciekawie, są zazwyczaj w ciemnych kolorach... Kolorową, interesującą opaskę możecie zrobić samodzielnie w domu - jedyne, co potrzebujecie, to paski materiału, które możecie wziąć ze starych, nieużywanych już koszulek. Zobaczcie nasz poradnik!
  • Jak ozdobić opaskę wstążką i pomponikami?

    Opaski do włosów to nieodłączny element nie tylko fryzur małych dziewczynek, ale też dorosłych. Te, które widujemy w sklepie, często nie zachwycają swoim wyglądem - w prosty sposób można jednak samodzielnie ozdobić zwykłą opaskę do włosów! Wystarczy choćby zwykła kolorowa wstążka, która - odpowiednio użyta - zrobi cudo!