opaska

Artykuły - Opaska (12)

 • Amazfit X – smartwatch z zakrzywionym ekranem

  Amazfit X – smartwatch z zakrzywionym ekranem

  Innowacyjnie wyglądający smartwatch firmy Amazfit trafił na Indiegogo. Co o nim wiemy i czym się wyróżnia?
 • Inteligentna opaska do monitorowania stanu zdrowia pacjentów

  Inteligentna opaska do monitorowania stanu zdrowia pacjentów

  Zebra Technologies wprowadza nieinwazyjne rozwiązanie zapewniające możliwość śledzenia stanu zdrowia pacjenta zagrożonego ostrym zawałem mięśnia sercowego
 • Opaska, która ochroni cię przed alkoholem

  Opaska, która ochroni cię przed alkoholem

  ​Wyjścia na miasto ze znajomymi to czysta przyjemność, pod warunkiem, że kontrolujemy ilości wypijanego alkoholu. Aby to ułatwić, studenci z Uniwersytetu w Waszyngtonie opracowali specjalną opaskę, która zapewnia bezpieczeństwo młodym ludziom w otoczeniu pełnym alkoholu.
 • Ta opaska ostrzeże cię przed groźnym promieniowaniem UV

  Ta opaska ostrzeże cię przed groźnym promieniowaniem UV

  ​Smartsun to inteligentna opaska, która ostrzeże osoby jej używające o zbyt dużej ekspozycji na promieniowanie UV.
 • Łatwe sposoby na odmianę fryzury

  Łatwe sposoby na odmianę fryzury

  Nie starczyło ci już czasu, by przed świętami biec do fryzjera na farbowanie i podcięcie włosów? Możesz upiększyć je sama nawet w 15 minut!
 • Urządzenie naręczne Apple z czujnikiem promieniowania UV?

  Urządzenie naręczne Apple z czujnikiem promieniowania UV?

  Jeszcze w tym roku, firma Apple może zaprezentować swoje urządzenie naręczne, które przez media zostało okrzyknięte jako iWatch. Teraz okazuje się, że sprzęt może mieć czujnik promieniowania ultrafioletowego.
 • Niezwykła opaska wyleczy cię z migreny

  Niezwykła opaska wyleczy cię z migreny

  Ból głowy związany z migreną jest jednym z najsilniejszych, jakie można przeżyć bez utraty przytomności. Teraz do grona skutecznych metod walki z migreną została dopuszczona niezwykła, elektryczna opaska zakładana na głowę.
 • Sony Xperia Z2 z dodatkami w przedsprzedaży

  Sony Xperia Z2 z dodatkami w przedsprzedaży

  W salonach Sony Centre i Sony Store, w sklepie internetowym www.SonyMobile.pl oraz w sieciach handlowych RTV Euro AGD, Media Markt, Saturn, Media Expert, Neonet i Avans ruszyła przedsprzedaż najnowszego modelu smartfona Xperia Z2 z gratisowymi, atrakcyjnymi dodatkami!
 • Samsung Gear Fit - pierwsze wrażenia

  Samsung Gear Fit - pierwsze wrażenia

  Samsung Gear Fit, czyli opaska mająca stanowić uzupełnienie smartfona, skradła show urządzeniu, które miało być gwiazdą wieczoru w Barcelonie. Po premierze Galaxy S5, w samych superlatywach wypowiadano się właśnie o Gear Fit.

Filmy - Opaska (3)

 • Jak zrobić czapkę pirata? Poradnik krok po kroku

  Kostiumy i przebrania dla dzieci w sklepach zwykle są kosmicznie drogie, a wielu z nas nie ma czasu na przeszukiwanie specjalistycznych sklepów czy dyskontów z tanią odzieżą, by znaleźć pasujący i nie zniszczony kostium. Wielu z nas nie ma również pojęcia, jak samodzielnie uszyć piękny kostium dla swojej pociechy na karnawałową zabawę. Wystarczy jednak parę prostych trików - w naszym filmiku poradnik, jak przygotować czapkę i opaskę na oko dla pirata! Oprócz tego ubierzcie pociechę w koszulkę w paski, kamizelkę i dowolne spodnie - i gotowe!
 • Opaska ze sznurków z koszulek

  Opaski, które podtrzymują włosy, by nie opadały nam na twarz, świetnie sprawdzają się nie tylko u aktywnych osób - te sportowe zwykle nie wyglądają ciekawie, są zazwyczaj w ciemnych kolorach... Kolorową, interesującą opaskę możecie zrobić samodzielnie w domu - jedyne, co potrzebujecie, to paski materiału, które możecie wziąć ze starych, nieużywanych już koszulek. Zobaczcie nasz poradnik!
 • Jak ozdobić opaskę wstążką i pomponikami?

  Opaski do włosów to nieodłączny element nie tylko fryzur małych dziewczynek, ale też dorosłych. Te, które widujemy w sklepie, często nie zachwycają swoim wyglądem - w prosty sposób można jednak samodzielnie ozdobić zwykłą opaskę do włosów! Wystarczy choćby zwykła kolorowa wstążka, która - odpowiednio użyta - zrobi cudo!