Omenaa Mensah

Artykuły - Omenaa Mensah (22)

 • Omenaa Mensah wraca na antenę

  Omenaa Mensah wraca na antenę

  W sobotę, 5 września, widzowie TVN Style zobaczą premierę zupełnie nowego programu z Omeną Mensah.
 • Omenaa Mensah na ściance z mężem

  Omenaa Mensah na ściance z mężem

  24 stycznia odbyła się premiera spektaklu pt. „Czarno to widzę - czyli wymieszani posortowani”. Inicjatorką projektu jest Omenaa Mensah.
 • Omenaa Mensah na urlopie z chłopakiem

  Omenaa Mensah na urlopie z chłopakiem

  Omenaa Mensah zdobyła popularność jako prezenterka pogody. Przygodę z telewizją zaczęła już w 2003 roku. Prowadziła także programy o tematyce podróżniczej, kulinarnej i lifestyle’owej.
 • Omenaa Mensah: Trudne początki w telewizji

  Omenaa Mensah: Trudne początki w telewizji

  Pierwsze lata kariery telewizyjnej Omenaa Mensah wspomina jako wyjątkowo pracowity okres w jej życiu. Twierdzi, że nie miała naturalnego talentu do występowania na wizji, nauka dykcji i pracy z kamerą zajęła jej więc trochę czasu. Dziś z dystansem podchodzi do swoich antenowych wpadek.
 • "Mali Giganci" po raz trzeci. Show wraca w listopadzie

  "Mali Giganci" po raz trzeci. Show wraca w listopadzie

  W niedzielę 5 listopada na antenie TVN zadebiutuje trzecia edycja programu "Mali Giganci".
 • Omenaa Mensah: Polska? Bardziej nacjonalistyczna i ksenofobiczna

  Omenaa Mensah: Polska? Bardziej nacjonalistyczna i ksenofobiczna

  Omenaa Mensah nie ma wątpliwości, że w Polsce nasilają się ksenofobiczne nastroje. W znacznym stopniu utrudnia to działania jej fundacji na rzecz ubogich dzieci w Ghanie, którym gwiazda chce zapewnić dostęp do edukacji. Zdaniem Omeny Mensah Polacy nie rozumieją ponadto specyfiki problemów, z jakimi borykają się afrykańskie dzieci.
 • Omenaa Mensah o wakacyjnych romansach

  Omenaa Mensah o wakacyjnych romansach

  Omenaa Mensah ma za sobą letnią fascynację z młodości, ale dzisiaj nie jest zwolenniczką wakacyjnych romansów. Jej zdaniem tego typu przelotne relacje rzadko znajdują szczęśliwy finał.
 • Omenaa Mensah: Jestem zadowolona ze swojej figury

  Omenaa Mensah: Jestem zadowolona ze swojej figury

  Nie odmawiam sobie słodyczy, bo są niezbędne i cudowne - podkreśla Omenaa Mensah. Prezenterka tłumaczy, że nie stosuje żadnych diet, a w jej menu znajduje się to, na co aktualnie ma ochotę. Jej zdaniem, najlepszą receptą na atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie jest słuchanie własnego organizmu i dostosowywanie się do jego potrzeb.
 • Omenaa Mensah o śmierci brata

  Omenaa Mensah o śmierci brata

  Co czują dzieci prześladowane z powodu koloru swojej skóry? O trudnym dzieciństwie swojego brata Omenaa Mensah opowiedziała Andrzejowi Sołtysikowi w "Bagażu Osobistym".
 • Omenaa Mensah: Przyjmujmy uchodźców

  Omenaa Mensah: Przyjmujmy uchodźców

  Omenaa Mensah jest zwolenniczką przyjęcia uchodźców z Syrii w Polsce. Boli ją negatywne podejście Polaków do tej kwestii. Prezenterka uważa jednak, że konieczne jest wypracowanie planu pomocowego, którego wdrożenie zapewni uchodźcom możliwość asymilacji z polskim społeczeństwem.

Filmy - Omenaa Mensah (14)

 • Omenaa Mensah: Trudne początki w telewizji

  Pierwsze lata kariery telewizyjnej Omenaa Mensah wspomina jako wyjątkowo pracowity okres w jej życiu. Twierdzi, że nie miała naturalnego talentu do występowania na wizji, nauka dykcji i pracy z kamerą zajęła jej więc trochę czasu.
 • Omenaa Mensah krytycznie o Polakach

  Omenaa Mensah nie ma wątpliwości, że w Polsce nasilają się ksenofobiczne nastroje. W znacznym stopniu utrudnia to działania jej fundacji na rzecz ubogich dzieci w Ghanie, którym gwiazda chce zapewnić dostęp do edukacji.
 • Omenaa Mensah: Jestem zadowolona ze swojej figury

  Nie odmawiam sobie słodyczy, bo są niezbędne i cudowne - podkreśla Omenaa Mensah. Prezenterka tłumaczy, że nie stosuje żadnych diet, a w jej menu znajduje się to, na co aktualnie ma ochotę.
 • ​Omenaa Mensah: Nie ukrywałam córki przed mediami

  ​Omenaa Mensah nie zamierza izolować córki od swojego życia zawodowego. Twierdzi, że w ten sposób spędza z nią więcej czasu, a Vanessa angażuje się w prace jej fundacji.