Olga Bołądź

Artykuły - Olga Bołądź (111)

 • Nie żyje reżyser Arni Olafur Asgeirsson. Nie doczekał premiery filmu z Olgą Bołądź

  Nie żyje reżyser Arni Olafur Asgeirsson. Nie doczekał premiery filmu z Olgą Bołądź

  W wieku 49 lat zmarł islandzki reżyser Arni Olafur Asgeirsson, absolwent łódzkiej Szkoły Filmowej. Nie doczekał premiery swego najnowszego filmu "Wolka", w którym główną rolę gra Olga Bołądź.
 • Olga Bołądź powróciła do uczenia się tańca na rurze

  Olga Bołądź powróciła do uczenia się tańca na rurze

  Aktorka nauczyła się podstaw pola dane, gdy przygotowywała się do roli w filmie „Kobiety mafii”. Po przerwie postanowiła wrócić do treningów. „Żaden sport tak mnie nie bolał, ale żaden mnie tak nie wciągnął oprócz tańca” – przyznaje na Instagramie.
 • ​Olga Bołądź znowu uczy się tańca na rurze

  ​Olga Bołądź znowu uczy się tańca na rurze

  Aktorka nauczyła się podstaw pola dance, gdy przygotowywała się do roli w filmie "Kobiety mafii". Po przerwie postanowiła wrócić do treningów. "Żaden sport tak mnie nie bolał, ale żaden mnie tak nie wciągnął oprócz tańca" - przyznaje Olga Bołądź na Instagramie.
 • "Wolka": Olga Bołądź jako była więźniarka

  "Wolka": Olga Bołądź jako była więźniarka

  Olga Bołądź w nowej, tajemniczej odsłonie. Aktorka wciela się w główną rolę w polsko-islandzkim filmie "Wolka" w reżyserii Arniego Asgeirssona.
 • ​Olga Bołądź zmieniła fryzurę. Dołaczyła do grona gwiazd noszących grzywkę

  ​Olga Bołądź zmieniła fryzurę. Dołaczyła do grona gwiazd noszących grzywkę

  Prosta grzywka to zdecydowanie najmodniejsza fryzura tego sezonu. Świadczy o tym chociażby to, że na takie cięcie zdecydowało się ostatnio mnóstwo gwiazd. Do tego pokaźnego grona dołączyła właśnie Olga Bołądź, która we wtorek pochwaliła się efektami wizyty u znanej stylistki fryzur.
 • Olga Bołądź zmieniła fryzurę

  Olga Bołądź zmieniła fryzurę

  Prosta grzywka to zdecydowanie najmodniejsza fryzura tego sezonu. Świadczy o tym chociażby to, że na takie cięcie zdecydowało się ostatnio mnóstwo gwiazd. Do tego pokaźnego grona dołączyła właśnie Olga Bołądź, która we wtorek pochwaliła się efektami wizyty u znanej stylistki fryzur.
 • Festiwal w Gdyni: "Alicja i żabka" Olgi Bołądź najlepszym filmem krótkometrażowym

  Festiwal w Gdyni: "Alicja i żabka" Olgi Bołądź najlepszym filmem krótkometrażowym

  Film "Alicja i żabka" Olgi Bołądź otrzymał w piątek podczas 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych Nagrodę im. Lucjana Bokińca dla najlepszego filmu krótkometrażowego. W konkursie filmów mikrobudżetowych wyróżniono aktorkę Sandrę Drzymalską i autora zdjęć Michała Pukowca.
 • Olga Bołądź kręci na Islandii

  Olga Bołądź kręci na Islandii

  Na początku sierpnia rozpoczęły się zdjęcia do dramatu kryminalnego "Wolka", którego akcja rozgrywa się w wulkanicznym krajobrazie archipelagu wysp Westman u wybrzeży Islandii. Ta międzynarodowa koprodukcja jest efektem współpracy dwóch doświadczonych domów produkcyjnych: Sagafilm (Islandia) oraz Film Produkcji (Polska). Rozpoczęty na terenie Islandii okres zdjęciowy przypieczętują wrześniowe zdjęcia realizowane w Polsce.
 • Olga Bołądź krytykuje podróżujących Polaków

  Olga Bołądź krytykuje podróżujących Polaków

  Olga Bołądź sporo ostatnio podróżuje, a jej ulubionym środkiem lokomocji jest luksusowe auto. Ostatnio jednak gwiazda jechała pociągiem i była zszokowana zachowaniem pasażerów. Aktorkę zdziwił fakt, że choć liczba zakażeń koronawirusem rośnie, podróżni nie noszą maseczek. Dlatego też zdecydowała się zamieścić na Instagramie apel do swoich fanów.
 • "Mój dług": ​Olga Bołądź w nietypowej kontynuacji "Długu"

  "Mój dług": ​Olga Bołądź w nietypowej kontynuacji "Długu"

  "Wróciłam i od razu jazda na zdjęcia do Kalisza. Tytuł filmu jak na razie muszę zostawić dla siebie, ale będzie to mocna historia, kolejna ciekawa rola" - poinformowała w poniedziałek, 20 lipca, na swoim koncie na Instagramie Olga Bołądź. Jak dowiedział się PAP Life, mowa o filmie "Mój dług" w reżyserii Denisa Delića.

Zdjęcia - Olga Bołądź (121)

 • film.interia.pl
  Role życia: Podobni do oryginałów?
 • film.interia.pl
  Olga Bołądź w trzecim sezonie "Watahy"
 • film.interia.pl
  Olga Bołądź w trzecim sezonie "Watahy"
 • film.interia.pl
  Olga Bołądź w trzecim sezonie "Watahy"
 • film.interia.pl
  "Botoks": Patryk Vega znów szokuje
 • film.interia.pl
  "Volta": Nowa komedia Juliusza Machulskiego

Filmy - Olga Bołądź (16)

 • Olga Bołądź: Spodobał mi się taniec na rurze

  Lubię sport i lubię się uczyć - mówi Olga Bołądź. Na potrzeby filmu "Kobiety mafii" chętnie trenowała wymagający dużej sprawności fizycznej taniec na rurze.
 • Olga Bołądź: Sporo wyzwań

  Olga Bołądź o "Grze o tron", premierze filmu Jana Jakuba Kolskiego "Las, 4 rano", niezależnych produkcjach i silnych kobietach w polskim kinie.
 • Olga Bołądź o filmie "BFG: Bardzo Fajny Gigant": Gram całą sobą

  Olga Bołądź opowiada o pracy nad dubbingiem do filmu "BFG: Bardzo Fajny Gigant". "To było wyzwanie i przygoda. Zwłaszcza, że nie mogłam zobaczyć całego filmu, a jedynie swoją postać. Pozostała część ekranu była zablurowana" – mówi Bołądź, dodając, że w trakcie nagrań musiała wstawać i gestykulować, tak jakby grała całym ciałem. Opowiedziała nam także o "BFG" Roalda Dahla, na podstawie którego powstał film Spielberga. Bołądź zamierza przeczytać książkę swojemu synkowi. "W przyszłości pokażę mu też film Spielberga. Na razie jest na to za mały" – mówi aktorka. Polska premiera filmu 1 lipca 2016.
 • Olga Bołądź o roli w filmie "Kochaj"

  - To będzie opowieść w stylu „Rozważna i romantyczna”, a ja rzadko grywam takie role, więc tym bardziej się cieszę z udziału w nowej produkcji – mówi Olga Bołądź. W filmie „Kochaj” zagra plejada popularnych polskich aktorek: Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Magdalena Lamparska i Małgorzata Kożuchowska. Każda z nich będzie przeżywać miłosne rozterki, dokonywać mniej lub bardziej trafnych wyborów i żałować niepodjętych decyzji.