Olga Bołądź

Artykuły - Olga Bołądź (103)

 • Olga Bołądź krytykuje podróżujących Polaków

  Olga Bołądź krytykuje podróżujących Polaków

  Olga Bołądź sporo ostatnio podróżuje, a jej ulubionym środkiem lokomocji jest luksusowe auto. Ostatnio jednak gwiazda jechała pociągiem i była zszokowana zachowaniem pasażerów. Aktorkę zdziwił fakt, że choć liczba zakażeń koronawirusem rośnie, podróżni nie noszą maseczek. Dlatego też zdecydowała się zamieścić na Instagramie apel do swoich fanów.
 • "Mój dług": ​Olga Bołądź w nietypowej kontynuacji "Długu"

  "Mój dług": ​Olga Bołądź w nietypowej kontynuacji "Długu"

  "Wróciłam i od razu jazda na zdjęcia do Kalisza. Tytuł filmu jak na razie muszę zostawić dla siebie, ale będzie to mocna historia, kolejna ciekawa rola" - poinformowała w poniedziałek, 20 lipca, na swoim koncie na Instagramie Olga Bołądź. Jak dowiedział się PAP Life, mowa o filmie "Mój dług" w reżyserii Denisa Delića.
 • ​Olga Bołądź i Marianna Zydek w filmie Arniego Asgeirssona

  ​Olga Bołądź i Marianna Zydek w filmie Arniego Asgeirssona

  "Wolka" będzie czwartym filmem w dorobku islandzkiego reżysera, który jest absolwentem łódzkiej Filmówki. Zdjęcia do tej produkcji będą kręcone m.in. w ojczyźnie Asgeirssona.
 • ​Olga Bołądź o swoim debiucie reżyserskim

  ​Olga Bołądź o swoim debiucie reżyserskim

  "To nie jest apoteoza aborcji, ten film nie stoi po żadnej ze stron" - mówi Olga Bołądź o filmie "Alicja i żabka", którego scenariusz oparty jest na prawdziwych wydarzeniach.
 • "Alicja i żabka": Olga Bołądź debiutuje jako reżyserka

  "Alicja i żabka": Olga Bołądź debiutuje jako reżyserka

  Olga Bołądź debiutuje jako reżyserka krótkometrażowym filmem "Alicja i żabka", który będzie można zobaczyć premierowo w ramach Krakowskiego Festiwalu Filmowego.
 • Dlaczego Olga Bołądź ma urodziny co cztery lata?

  Dlaczego Olga Bołądź ma urodziny co cztery lata?

  Olga Bołądź jest prawdopodobnie najsłynniejszą Polką, która przyszła na świat 29 lutego, więc okazję do przyjmowania życzeń ma teoretycznie tylko raz na cztery lata.
 • Olga Bołądź nie śledzi plotek

  Olga Bołądź nie śledzi plotek

  W internecie Olga Bołądź szuka tylko informacji dotyczących kultury i sztuk, portali o innej tematyce unika. "Z dbałości o siebie. Nie chcę być zalana informacjami" - mówi nam aktorka, którą od 5 grudnia można oglądać w spektaklu "Dobrze się kłamie" w Teatrze Studio Buffo.
 • Olga Bołądź w śmiałej stylizacji

  Olga Bołądź w śmiałej stylizacji

  Olga Bołądź pojawiła się na otwarciu Campari Pop-Up Bar. Aktorka zapozowała na ściance w bardzo śmiałej stylizacji.
 • Olga Bołądź figluje na Instagramie

  Olga Bołądź figluje na Instagramie

  Rok 2018 był dość trudny dla Olga Bołądź. 34-letnia aktorka jesienią zakończyła związek z Sebastianem Fabijańskim. Para była zaręczona.
 • Olga Bołądź: Spodobał mi się taniec na rurze

  Olga Bołądź: Spodobał mi się taniec na rurze

  Lubię sport i lubię się uczyć - mówi Olga Bołądź. Na potrzeby filmu "Kobiety mafii" chętnie trenowała wymagający dużej sprawności fizycznej taniec na rurze. Samodzielnie nagrywała także sceny kaskaderskie, rezygnując z pomocy dublerki.

Zdjęcia - Olga Bołądź (121)

 • film.interia.pl
  Role życia: Podobni do oryginałów?
 • film.interia.pl
  Olga Bołądź w trzecim sezonie "Watahy"
 • film.interia.pl
  Olga Bołądź w trzecim sezonie "Watahy"
 • film.interia.pl
  Olga Bołądź w trzecim sezonie "Watahy"
 • film.interia.pl
  "Botoks": Patryk Vega znów szokuje
 • film.interia.pl
  "Volta": Nowa komedia Juliusza Machulskiego

Filmy - Olga Bołądź (16)

 • Olga Bołądź: Spodobał mi się taniec na rurze

  Lubię sport i lubię się uczyć - mówi Olga Bołądź. Na potrzeby filmu "Kobiety mafii" chętnie trenowała wymagający dużej sprawności fizycznej taniec na rurze.
 • Olga Bołądź: Sporo wyzwań

  Olga Bołądź o "Grze o tron", premierze filmu Jana Jakuba Kolskiego "Las, 4 rano", niezależnych produkcjach i silnych kobietach w polskim kinie.
 • Olga Bołądź o filmie "BFG: Bardzo Fajny Gigant": Gram całą sobą

  Olga Bołądź opowiada o pracy nad dubbingiem do filmu "BFG: Bardzo Fajny Gigant". "To było wyzwanie i przygoda. Zwłaszcza, że nie mogłam zobaczyć całego filmu, a jedynie swoją postać. Pozostała część ekranu była zablurowana" – mówi Bołądź, dodając, że w trakcie nagrań musiała wstawać i gestykulować, tak jakby grała całym ciałem. Opowiedziała nam także o "BFG" Roalda Dahla, na podstawie którego powstał film Spielberga. Bołądź zamierza przeczytać książkę swojemu synkowi. "W przyszłości pokażę mu też film Spielberga. Na razie jest na to za mały" – mówi aktorka. Polska premiera filmu 1 lipca 2016.
 • Olga Bołądź o roli w filmie "Kochaj"

  - To będzie opowieść w stylu „Rozważna i romantyczna”, a ja rzadko grywam takie role, więc tym bardziej się cieszę z udziału w nowej produkcji – mówi Olga Bołądź. W filmie „Kochaj” zagra plejada popularnych polskich aktorek: Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Magdalena Lamparska i Małgorzata Kożuchowska. Każda z nich będzie przeżywać miłosne rozterki, dokonywać mniej lub bardziej trafnych wyborów i żałować niepodjętych decyzji.