Ołeksij Dytiatjew

Artykuły - Ołeksij Dytiatjew (4)

 • Asy i Cieniasy 21. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 21. kolejki Ekstraklasy

  Legia Warszawa odwróciła losy spotkania z ŁKS-em. Motorem napędowym "Wojskowych" Legii byli Maciej Rosołek i Jose Kante. Pierwszy zdobył wyrównującą bramkę, a drugi wypracował kolejne trafienia. Kto jeszcze się wyróżnił, a kto wolałby zapomnieć o pierwszej wiosennej kolejce Ekstraklasy? Zagłosuj i weź udział w tradycyjnej zabawie Interii na wybór Asów i Cieniasów.
 • Cracovia. Ołeksij Dytiatjew przedłużył kontrakt

  Cracovia. Ołeksij Dytiatjew przedłużył kontrakt

  Filar defensywy Cracovii, Ołeksij Dytiatjew, przedłużył umowę z klubem o kolejne dwa lata. Jego kontrakt wygasał po obecnym sezonie, ale Ukrainiec ma pewne miejsce w zespole i szefowie "Pasów" postanowili zatrzymać go na dłużej.
 • Asy i Cieniasy 12. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 12. kolejki Ekstraklasy

  Jeszcze niedawno byli kolegami z drużyny. W niedzielę los sprawił, że musieli się zmierzyć z sobą i obaj zeszli z boiska z podniesioną głową - duet hiszpańskich napastników: Carlitos (Legia) i Jesus Imaz (Wisła Kraków) to kandydaci do miana największych Asów 12. kolejki rozgrywek.
 • Cracovia. Dytiatjew zdyskwalifikowany na cztery mecze

  Cracovia. Dytiatjew zdyskwalifikowany na cztery mecze

  Obrońca Cracovii Ołeksij Dytiatjew, za brutalny faul i czerwoną kartkę w czwartkowym meczu Pucharu Polski z Zagłębiem Lubin, został zdyskwalifikowany na cztery mecze. Dotyczy to także spotkań Ekstraklasy.

Zdjęcia - Ołeksij Dytiatjew (1)