Biznes - olej słonecznikowy

Artykuły - Olej słonecznikowy (6)

 • Agroliga startuje z marką własną

  Grupa spożywcza Agroliga, notowana na NewConnect zarejestrowała własną markę handlową "Agroliga" pod którą będzie sprzedawać olej słonecznikowy, mleka i produkty mleczne. Latem 2014 r. Spółka planuje uruchomić punkt sprzedaży w centrum Charkowa, w którym znajdzie się własna produkcja.
 • Zużyty olej jadalny będzie w Chinach przerabiany na olej napędowy

  Zużyty olej jadalny będzie w Chinach przerabiany na olej napędowy

  Za dwa lata zużyty olej jadalny po przetworzeniu go na paliwo ma w Szanghaju napędzać wysokoprężne silniki miejskich autobusów.
 • Akcje Agroligi wzrosły w debiucie o 43 procent

  Akcje Agroligi, ukraińskiej grupy produkującej olej słonecznikowy, prowadzącej uprawę zbóż i hodowlę bydła mlecznego, wzrosły na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 43 proc., do 116 zł.
 • Ukraińska Agroliga zadebiutuje 11 lutego na NewConnect

  Agroliga, ukraińska grupa produkująca olej słonecznikowy, prowadząca uprawę zbóż i hodowlę bydła mlecznego, zadebiutuje 11 lutego na rynku NewConnect.
 • Agroliga Group PLC zadebiutuje na NewConnect w I kwartale 2011 r.

  Agroliga Group PLC - zarejestrowana na Cyprze spółka holdingowa działającej na Ukrainie grupy produkującej olej słonecznikowy, prowadzącej uprawę zbóż oraz hodowlę była mlecznego - zakończyła prywatną emisję akcji, z której pozyskała 1 mln euro. Środki te zostaną przeznaczone na zakup nowych maszyn produkcyjnych oraz modernizację kompleksu hodowlanego. Kapitał pozyskany od Inwestorów stanowi 42 procent środków przeznaczonych na te inwestycje. Agroliga planuje debiut na rynku NewConnect w I kwartale 2011 roku. Funkcję Autoryzowanego Doradcy pełni WDM Autoryzowany Doradca sp. z o.o.
 • Agroliga planuje debiut na rynku NewConnect

  Agroliga Group PLC, zarejestrowana na Cyprze spółka holdingowa działającej na Ukrainie grupy produkującej olej słonecznikowy, prowadzącej uprawę zbóż oraz hodowlę była mlecznego, planuje wejść na rynek NewConnect prowadzony przez warszawską Giełdę Papierów Wartościowych.