Olej kokosowy

Artykuły - Olej kokosowy (16)

 • Płucz nim usta. Nie uwierzysz, w czym pomaga

  Płucz nim usta. Nie uwierzysz, w czym pomaga

  Odetkane zatoki i koniec problemów z bolącym gardłem! Zaskakujące właściwości oleju kokosowego wspomogą cię przy przeziębieniu i lekkich infekcjach. Dzięki tej prostej metodzie znacznie poprawi się też kondycja twojej skóry.
 • Naturalny sposób na białe zęby

  Naturalny sposób na białe zęby

  Na to, by wybielić zęby, są domowe sposoby. Wystarczy zaopatrzyć się w olej kokosowy.
 • Nie tak zdrowy, jak sądzono

  Nie tak zdrowy, jak sądzono

  Zawierający dużo tłuszczów nasyconych olej kokosowy jest co najmniej równie niezdrowy co smalec, tłuszcz wołowy i masło - ogłosiła American Heart Association (AHA).

Filmy - Olej kokosowy (6)

 • Ten owoc można jeść aż na pięć sposobów!

  Kokos kojarzy się z rajskimi plażami, jest także symbolem powodzenia w interesach. Ten egzotyczny owoc palmy kokosowej może być używany w kuchni na różne sposoby.
 • Zdrowe czy tylko przereklamowane? Prawda leży pośrodku

  Znane z tego, że są zdrowe, bo są zdrowe i znane z tego. Brzmi znajomo? Jest tak wiele powtarzanych oklepanych porad i obiegowych opinii na temat diet i domowych sposobów na wszystkie problemy, że już nikt tego nie sprawdza. Z powodzi informacji wyłowiliśmy parę przykładów.
 • Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

  Olej kokosowy jest coraz bardziej popularny na całym świecie - również w Polsce można go dostać w niemal każdym sklepie! To znakomity tłuszcz, który ma nieco inne właściwości niż tradycyjne tłuszcze używane w polskich kuchniach, ale oprócz kulinarnych właściwości, olej kokosowy ma mnóstwo innych zastosowań. Przydatny nie tylko dla naszej urody, pomoże również w problemach zdrowotnych! Poznajcie nietypowe zastosowania oleju kokosowego!
 • "O! Mamo": Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

  Olej kokosowy to hit ostatnich lat. Ma wiele zastosowań. I to nie tylko w kuchni, ale także w codziennej pielęgnacji. Może mieć również dobroczynne działanie na dzieci. Jak i kiedy go używać? O tym w najnowszym odcinku "O! Mamo".