Oleh Riaszeńczew

Artykuły - Oleh Riaszeńczew (13)

 • Magda Wójcik po raz pierwszy w eleganckiej stylizacji!

  Magda Wójcik po raz pierwszy w eleganckiej stylizacji!

  Finalistka pierwszej edycji znanego reality show pojawiła się na wydarzeniu „Róże Gali 2019”. Przeszła się po czerwonym dywanie wraz ze swoim partnerem Olehem Riaszeńczewem.
 • Uczestnik "Big Brothera" zatrzymany przez policję!

  Uczestnik "Big Brothera" zatrzymany przez policję!

  Oleh Riaszeńczew 8 sierpnia obchodzi 21. urodziny. Ten dzień dla uczestnika pierwszej nowej edycji "Big Brothera" nie rozpoczął się jednak dobrze. Tuż po północy wraz z Magdą Wójcik wybrał się na przejażdżkę po Warszawie. W trakcie jazdy zatrzymała ich policja. "A czy wy nie mieliście ostatnio do czynienia z policją? Bo was kojarzę" - pytał funkcjonariusz.
 • "Big Brother": Madzia Wójcik z tajemniczym mężczyzną. Co z Olehem?

  "Big Brother": Madzia Wójcik z tajemniczym mężczyzną. Co z Olehem?

  Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew poznali się w "Big Brotherze". Po jakimś czasie pomiędzy uczestnikami programu nawiązała się romantyczna relacja. Oleh wyznawał Madzi miłość, jednak gdy w końcu odpadł z programu, w głowie późniejszej zwyciężczyni reality show zaczęło rodzić się wiele wątpliwości. Po zakończeniu "Big Brothera" wszystko szczęśliwie sobie wyjaśnili i zdecydowali się spróbować stworzyć poważny związek. Zaczęli spędzać ze sobą czas, próbując się lepiej poznać. Tymczasem w sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające Wójcik z innym mężczyzną...
 • Magda Wójcik z "Big Brothera" o związku z Olehem

  Magda Wójcik z "Big Brothera" o związku z Olehem

  Magda Wójcik z "Big Brothera" w końcu oficjalnie potwierdziła swój związek z Olehem Riaszeńczewem. W nowym wywiadzie bardzo szczerze opowiedziała o łączącej ich relacji. Nie wahała się odpowiadać nawet na najbardziej intymne pytania. Kiedy został poruszony temat seksu, była nieco skrępowana, ale odpowiedziała szczerze.
 • "Big Brother". Oleh przerywa milczenie. Nie oszczędza produkcji

  "Big Brother". Oleh przerywa milczenie. Nie oszczędza produkcji

  Magda Wójcik bardzo tęskniła za swoim ukochanym Olehem Riaszeńczewem, odkąd ten opuścił dom Wielkiego Brata. Jednak wszystko zmieniło się, gdy w środę uczestnicy dowiedzieli się, kto nominował ich do opuszczenia programu. Magda zobaczyła, że Oleh kilkukrotnie wskazywał właśnie ją. Do tego jest przekonana, że Riaszeńczew zrobił to, gdy już był z nią w związku. Oleh skomentował całą sytuację w nagraniu zamieszczonym na Instagramie. Nie przebierał w słowach.
 • "Big Brother": Oleh szczerze o swoim pobycie w domu Wielkiego Brata

  "Big Brother": Oleh szczerze o swoim pobycie w domu Wielkiego Brata

  W niedzielę 9 czerwca z "Big Brothera" odpadł Oleh Riaszeńczew. W czasie trwania programu było o nim głośno z powodu jego relacji z uczestniczką reality show Magdą Wójcik. Po wyjściu z domu Wielkiego Brata Oleh mówi szczerze o swoich doświadczeniach i planach na przyszłość.
 • "Big Brother": Igor pocałował Oleha

  "Big Brother": Igor pocałował Oleha

  Środowe zakończenie zadania sprowokowało uczestników domu Wielkiego Brata do wielu intymnych wyznań. Ale nie skończyło się jedynie na słowach. Igor przeszedł do czynów i zaczął całować Oleha. Później przyznał, że wcześniej całował się już z mężczyzną.
 • "Big Brother": Problemy w związku Madzi i Oleha. "Ty masz jakąś paranoję!"

  "Big Brother": Problemy w związku Madzi i Oleha. "Ty masz jakąś paranoję!"

  Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew przechodzą pierwszy kryzys w swoim związku. W miniony weekend sytuacja pomiędzy nimi stała się bardzo napięta. Zaledwie kilka dni wcześniej ślubowali sobie miłość i wierność aż do śmierci. Wójcik i Riaszeńczew każdego dnia poznają się jednak coraz lepiej i wciąż przekonują się, jak wiele jest pomiędzy nimi różnic.
 • "Big Brother": Ślub w domu Wielkiego Brata. Czy planują dzieci?

  "Big Brother": Ślub w domu Wielkiego Brata. Czy planują dzieci?

  W "Big Brotherze" trwa tydzień prasłowiański. W środę obalono dawnego wodza Igora, a nowym przywódcą został Oleh Riaszeńczew. W domu w Gołkowie miały też miejsce niecodzienne oświadczyny i... zaślubiny! Dzień zakończył się zabawą weselną i świętowaniem urodzin Bartłomieja Boruca.
 • ​"Big Brother": Magda Zając szczerze o programie i uczestnikach

  ​"Big Brother": Magda Zając szczerze o programie i uczestnikach

  26 maja swoją przygodę z "Big Brotherem" zakończyła Magda Zając. Uczestniczka, która dołączyła do programu w trakcie jego trwania, od początku budziła skrajne emocje wśród innych domowników i widzów. Teraz specjalnie dla Interii mówi szczerze o niektórych osobach z domu Wielkiego Brata i swoim odejściu z programu.

Filmy - Oleh Riaszeńczew (11)