okazje

Artykuły - Okazje (63)

 • Okazje mieszkaniowe - gdzie ich szukać?

  Okazje mieszkaniowe - gdzie ich szukać?

  Rynek pierwotny i wtórny oferują nam całą masę różnorodnych mieszkań. W tym gąszczu ofert często łatwo się pogubić. Warto jednak poświęcić swój czas i dokładnie zgłębić rynek nieruchomości. Przeglądając różnorodne ogłoszenia możemy bowiem natrafić na prawdziwą perełkę.
 • Zamknięcie konta może być sporym kosztem

  Zamknięcie konta może być sporym kosztem

  Zakładanie bankowego rachunku pod wpływem impulsu może zakończyć się koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów przy jego zamknięciu. Szczególnie narażeni są łowcy promocji.
 • M&S torba na całe życie

  M&S torba na całe życie

  Co ma wspólnego Marks & Spencer, UNICEF i plastikowa torba, która może nam posłużyć przez całe życie?
 • 40 ciekawostek z okazji 40. urodzin Eminema

  40 ciekawostek z okazji 40. urodzin Eminema

  17 października 1972 roku na świat przyszedł Marshall Bruce Mathers III, lepiej znany jako Eminem. Z okazji 40. urodzin najpopularniejszego rapera na świecie, wybraliśmy 40 intrygujących faktów z życia gwiazdora hip hopu.
 • Mitsubishi rozpoczęło wyprzedaż. Są okazje

  Mitsubishi rozpoczęło wyprzedaż. Są okazje

  Mitsubishi rozpoczęło wyprzedaż swoich modeli. W ramach październikowej oferty na klientów czekają bardzo wysokie zniżki - aż do 3700 zł przy zakupie Colta, 15 000 zł - ASX-a, 16 100 zł - Lancera, 9000 zł - Outlandera, 10 000 zł - Pajero i aż do 19 000 zł - L200.
 • Jak znaleźć mieszkaniową okazję?

  Jak znaleźć mieszkaniową okazję?

  Każda osoba poszukująca mieszkania ma nadzieję, iż to właśnie ona znajdzie lokal o wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Oczywiście okazje na rynku mieszkaniowym trafiają się, jednak ich znalezienie wcale nie jest takie proste. W jaki sposób warto prowadzić poszukiwania i gdzie szukać najatrakcyjniejszych ofert?
 • Szukasz auta w dobrej cenie? Uważaj na tzw. "okazje"!

  Pomorscy policjanci rozbili pięcioosobowy gang, który - oferując do sprzedaży auta po okazyjnych cenach, zwabiał ofiary, wywoził je do lasu, po czym je bito i okradano. Grupa ma na koncie co najmniej dwa takie napady.
 • Aaaaby sprzedać dom. Bardzo tanio, byle tylko ktoś go kupił

  Aaaaby sprzedać dom. Bardzo tanio, byle tylko ktoś go kupił

  Na rynku budownictwa jednorodzinnego coraz częściej spotkać można prawdziwe okazje - inwestycje przecenione nawet o 60 proc.
 • Zmarnowana okazja

  Środowe notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych przyniosły sesję, w trakcie której nastroje kształtowały głównie parkiety otoczenia, ale o wyniku dnia zadecydowała lokalna słabość rynku. W efekcie po sesji, która wydawała się potwierdzać sygnały przesilenia w kilkutygodniowej tendencji spadkowej, WIG20 zdołał zyskać ledwie 0,25 procent, gdy szeroki WIG wzrósł o 0,3 procent.
 • Lepszy IFO to okazja do...

  Schemat z ostatnich dni wydawał się być dość klarowny - lepsze dane (indeks ZEW, przetargi bonów i obligacji w Hiszpanii, a dzisiaj odczyt IFO) były wykorzystywane do krótkoterminowej sprzedaży wspólnej waluty - z drugiej strony każde negatywne plotki i newsy stawały się okazją do korzystnego kupna po niższych cenach. Tyle, że taki "klincz" nie utrzyma się wiecznie...

Filmy - Okazje (1)

 • Taniej na narty! Sprawdź, jak zaoszczędzić

  Na zimowym wypoczynku możemy oszczędzić. Ceny wycieczek na narty są obecnie o kilka procent niższe niż w zeszłym roku. Przykładowo, za tygodniowy urlop narciarski w Austrii, w Zell am See, zapłacimy 737 zł. Komentuje Magdalena Plutecka-Dydoń, Neckermann Polska.