okazje

Artykuły - Okazje (40)

 • Okazje mieszkaniowe - gdzie ich szukać?

  Okazje mieszkaniowe - gdzie ich szukać?

  Rynek pierwotny i wtórny oferują nam całą masę różnorodnych mieszkań. W tym gąszczu ofert często łatwo się pogubić. Warto jednak poświęcić swój czas i dokładnie zgłębić rynek nieruchomości. Przeglądając różnorodne ogłoszenia możemy bowiem natrafić na prawdziwą perełkę.
 • Zamknięcie konta może być sporym kosztem

  Zamknięcie konta może być sporym kosztem

  Zakładanie bankowego rachunku pod wpływem impulsu może zakończyć się koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów przy jego zamknięciu. Szczególnie narażeni są łowcy promocji.
 • M&S torba na całe życie

  M&S torba na całe życie

  Co ma wspólnego Marks & Spencer, UNICEF i plastikowa torba, która może nam posłużyć przez całe życie?
 • Kolejna stracona okazja

  Wczorajsza przerwa w handlu na największej giełdzie świata spowodowała, iż wczorajsza sesja dla dużej części inwestorów handlujących na warszawskim parkiecie mogłaby się nie odbyć, gdyż zarówno obroty, jak i zmienność w znacznym stopniu utrudniały obrót oraz prawidłową prognozę rynku na następne dni.
 • Wystawa z okazji 150. rocznicy powstania styczniowego

  Broń z okresu powstania styczniowego, elementy umundurowania powstańców, oryginalne dokumenty, fotografie, pamiątki znalazły się na wystawie "Hej, strzelcy, wraz!..." otwartej we wtorek w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie z okazji 150. rocznicy powstania styczniowego.
 • Nie wykorzystana okazja

  Wczorajsza sesja zakończyła się spadkiem indeksów, wzrost odnotował jedynie sWIG-80, który ponownie zamknął się na swoim nowym, średnioterminowym maksimum.
 • Specjalna akcja z okazji Dnia Babci i Dziadka

  Babcię i dziadka z okazji ich święta warto, poza złożeniem życzeń, zapytać o stan zdrowia - przekonują członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Chłoniaki "Przebiśnieg", którzy organizują akcję "Zapytaj Bliskich o zdrowie!".
 • Uroczystości Służby Więziennej z okazji Święta Niepodległości

  26 dyrektorów zakładów karnych i aresztów śledczych z całej Polski otrzymało w piątek awanse na wyższe stopnie służbowe podczas centralnych uroczystości Służby Więziennej z okazji Narodowego Święta Niepodległości, które odbyły się w Łodzi.

Filmy - Okazje (1)

 • Taniej na narty! Sprawdź, jak zaoszczędzić

  Na zimowym wypoczynku możemy oszczędzić. Ceny wycieczek na narty są obecnie o kilka procent niższe niż w zeszłym roku. Przykładowo, za tygodniowy urlop narciarski w Austrii, w Zell am See, zapłacimy 737 zł. Komentuje Magdalena Plutecka-Dydoń, Neckermann Polska.